REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# eRDe

27.09.2014 11:00

Bardzo dobrze, że ta sprawa jest wciąż nagłaśniana. Smród dociera już coraz częściej na Chomiczówkę. A arogancja władz i MPO poraża.

# adamb

28.09.2014 12:25

potwierdzam, od kilku dni nieźle capi na Chomiczówce...myślę że nie będzie wyjścia jak wesprzeć Radiowo w walce z sortownią odpadów zmieszanych bo według mnie to jest problemem a nie sama górka śmieciowa! dobrze byłoby żeby Czyste Radiowo zainteresowało bardziej mieszkańców Chomiczówki tym problemem i wówczas wspólnie łatwiej będzie działać...może też mieszkańcy osiedla Wieża na Księżycowej by się dołączyli zwłaszcza że mieszkają najbliżej tego rejonu! jak nie zaczniemy teraz wspólnie działać to na wiosnę wytrują nas wszystkich!

# zBielan

28.09.2014 15:26

Smród często wyczuwalny jest także na Literackiej (Piaski). Podejrzewam, że tuż przed wyborami zostanie rzucona przez obecne władze jakaś informacja o planowanej restrukturyzacji, sporo osób to "łyknie", a po wyborach i tak się nic nie zmieni.

REKLAMA

# ging33

29.09.2014 23:56

Masakrycznie śmierdzi od roku... Od sierpnia właściwie non stop. Najgorsze jest to, że w okolicznych domach nie można otwierać okien. I to wszystko w stolicy... Nigdzie w Europie nie ma tak wielkiej góry śmieci w mieście!!! To chore... A Warszawiacy płacą teraz więcej za wywóz śmieci. Kolejna kpina. Te śmieci trafiają na górkę w mieście. Prymitywne metody. Jak nie wiadomo, o co chodzi to chodzi o pieniądze.

# agator

03.10.2014 08:50

Ludzie wesprzyjcie ich w walce bo to jest skandal! Cisza miasta na ten temat poraża! www.czysteradiowo.pl

# bemowianka

03.10.2014 13:58

do tego lata nie czułam smrodu... któregoś dnia ... myślałam, że to może smog... niestety na skrzyżowaniu ul. Żołnierzy Wyklętych i ul. Piastów Śląskich od niedawna również śmierdzi a to jednak nie jest znowu tak blisko.

REKLAMA

# Chris

08.10.2014 11:21

MARSZ NA RATUSZ BIELAŃSKI
Spotykamy się 13.10.2014 o 16.30 na naszym ulubionym rondzie Arkuszowa / Wólczyńska.
Ale nie pozostaniemy na rondzie.
Planujemy wielki marsz na Ratusz Bielański. Tam zaprosiliśmy Panią Prezydent.
Po drodze spotkamy mieszkańców Bielan i powiemy im o naszym wspólnym problemie i zagrożeniach.
Weźcie transparenty, instrumenty. Zrobimy dużo hałasu.

# mieszkanka Bielan

13.10.2014 01:55

Proponuję wyłączyć klimatyzację w budynku Urzędu Dzielnicy Bielany, żeby wpuścić ten smród urzędnikom pod nosy. Może coś zrobią. Odnoszę wrażenie, że są przeciwko mieszkańcom w imię jakichś partyjnych układów.

# zbielan

13.10.2014 11:39

Postaram się dołączyć do marszu. Popieram protest i myślę że trzeba próbować do skutku zwrócić na to uwagę władz dzielnicy i miasta i zmusić ich do działania. Zastanawia mnie dlaczego do tej pory protestu nie poparła żadna organizacja ekologiczna, truciciele usadowieni w otulinie parku narodowego i nikogo to nie zainteresowało ...

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy