REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Smartwatch

 androg

17.10.2018 15:11

Hej przymierzam się do kupna smartwatcha. Podobają mi się te marki Garmin, gdyż wyglądają jak zwyczajne zegarki. Zastanawiam się tylko nad tym czy lepszy byłby Garmin Fenix 3 czy https://www.gps.lodz.pl/zegarki-garmin-fenix-5. Głównie biegam, chciałbym też mieć powiadomienia, który byście wybrali?

# Dobry dzień

22.10.2018 12:24

Wkrótce robimy wiele recenzji na temat smartwatch ów także obczaj na czastech.pl
A Najlepsze promocje na rabaty.czastech.pl

# Chad

06.06.2019 06:40

Ja jaram się ofertą play na Huawei Watch GT, gdyż jego bateria jest b.wytrzymała i posiada:pulsometr, barometr, kompas, pogoda, zestawy ćwiczeń, odczytywanie wiadomości z phone oraz analiza snu!

REKLAMA

# Pati89

20.12.2019 13:45

Polecam firmę Garret ja mam opaskę już koło roku i działa świetnie a teraz kupiłam na gwiazdkę tacie smartwatcha tej firmy. Mają naprawdę duży wybór fajnych zegarków aż ciężko podjąć decyzję który wybrać

# karloss

29.12.2019 19:13

Zobacz sobie w Bestcena.pl my tam smartwatcha zamawialiśmy dla syna, mają dobre smartwatche najlepszych marek a jak się przekonasz znacznie taniej

# agness

21.01.2020 12:46

Pati 89 ja też mam smartwatch od garetta i muszę przyznać że jak za tą cenę to ma wszystko czego trzeba :)

REKLAMA

# Marcin87

30.01.2020 14:50

Ja też mam smartwatch od Garmin, często z nim biegam, ale teraz pora na nowe specjalne wyzwanie :) Kilka lat temu pojawiło się dziecko, teraz mały idzie do przedszkola i szukam dla niego odpowiedniego smartwatcha. Nie kupimy mu przecież takiego modelu dla dorosłych, bo to nie ma najmniejszego sensu. Teraz są takie z GPS-em, kolorowe i z dodatkowymi funkcjonalnościami. Wklejam http://zabawkaiwyprawka.pl/blog/smartwatch-dla-dzieci-opinie-ranking.html do fajnego rankingu. Tam króluje Xblitz. Co w takiej kategorii możecie polecić? Mój budżet to maksymalnie 220 zł.

# Fabianek

31.01.2020 23:57

Smartwatche są super, sam mam Smartwatch Makibes BR1 z https://www.geekbuying.pl/ i mi mega odpowiada, bo nie był drogi i był u mnie w cztery dni. Nie to co sprzęt z ali co idzie miesiącami

# Kamilla

09.03.2020 17:59

Właśnie kupiłam smartwatcha na prezent mężowi z okazji dnia mężczyzny i zastanawiam się czy dobrze zrobiłam bo kompletnie się na tym nie znam. Wybrałam właśnie Garetta (wyżej wspomnianego) który doradził mi pan w sklepie. Wygląda bardzo fajnie i modnie no i cena też mi pasowała. Mam nadzieję że się sprawdzi dobrze :)

REKLAMA

# olaff

19.07.2020 19:22

oprócz new orleans, ktore wciaz trzyma poziom, to ostatnio bylem w hustlerze tez na nowym swiecie. z tego co wiem zmienili sie tam wlasciciele i zrobili z tam porzadek. w hustlerze jest troche bardziej hmm.. mlodziezowo i na luzie niz w orleansie. fajne dziewczyny, spoko obsluga. na pewno zawitam tam jeszcze :D

 lipa

20.07.2020 10:19

a coś do 300 PLN polecicie?

# Paulo

31.08.2020 15:45

Ja polecam z Garetta. Do 300 zł na pewno coś fajnego wybierzesz a jakość jest ok. Miałem smartbanda od nich a teraz sobie kupiłem smartwatcha sportowego

REKLAMA

# Ksawery

21.11.2020 12:56

#Marcin87 napisał(a) 30.01.2020 14:50
Ja też mam smartwatch od Garmin, często z nim biegam, ale teraz pora na nowe specjalne wyzwanie :) Kilka lat temu pojawiło się dziecko, teraz mały idzie do przedszkola i szukam dla niego odpowiedniego smartwatcha. Nie kupimy mu przecież takiego modelu dla dorosłych, bo to nie ma najmniejszego sensu. Teraz są takie z GPS-em, kolorowe i z dodatkowymi funkcjonalnościami. Wklejam odnośnik do fajnego rankingu. Tam króluje Xblitz. Co w takiej kategorii możecie polecić? Mój budżet to maksymalnie 220 zł.

Smartwatch to fajna sprawa, zarówno dla dziecka, jak i rodzica :) Xblitz wygląda w porządku, z tego co się orientuję ich zegarki są wodoszczelne, a więc całkiem przyzwoicie. Krótki rzut oka na funkcje i też jest w porządku. Zegarek tej marki jest wyróżniony na https://smartwatchranking.pl/dla-dzieci/ zatem śmiało można powiedzieć, że mamy do czynienia z porządnym sprzętem. Dla mnie jak najbardziej na tak, dzieciaki kochają przecież elektronikę, a ta jeszcze przy okazji pomoże Ci mieć spokojną głowę. Moją uwagę zwrócił też design ich produktów - przyjemny dla oka ;)

# DarekP

28.12.2020 17:43

Dostałem na gwiazdkę od żony smartwatcha Men 5S garett. Nie znałem wcześniej firmy więc pomyślałem że może nie jest to najlepszy sprzęt ale okazuje się, że się myliłem. Wykonanie bardzo porządne, funkcje przydatne i jest ich całkiem sporo, do tego świetny design i cenowo jak patrzyłem również w porządku.

# patinowak

13.09.2021 12:34

Jeżeli chodzi o smartwatche właśnie marki Garett to uważam że są one dobre jeżeli porownamy stosunek jakości co do ceny takich zegarków. Często jeżeli ludzie pytają się o dobre miejsce w sieci z takimi smartwatchami to polecam im sklep https://warsztatmedialny.com i jeszcze nigdy nie słyszałam o jakimś przykrej niedogodności z ich strony.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy