REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# buahaha

07.05.2014 12:57

Najgorsze jest to, że nie robi sie, tak jak dawniej, takich jarmarków z prawdziwego zdarzenia, gdzie przyjeżdżali chłopy ze wsi wozami i rpzywozili swoje płody rolne (zboża, warzywa, owoce), czy też jajka, mięso, itp. To by było coś! A to nie ma gdzie kupić dobrych i w noramlnej cenie warzyw.
Teraz taki targ, jaki proponuje się to zwykły handel przez handlarzy. Pierogi to ja sama ugotuję i bądą pyszne, ale kartofli na balkonie to już nie posadzę :)
Dobrze by było mieć gdzie kupić podstawowe, dobre produkty, a nie już przetworzone.

# piszczałka

07.05.2014 13:00

Za miasto wyjechać do prawdziwego lasu zamiast dorabiać "prawdziwych" sprzedawców sprzedających "prawdziwe" produkty ;-)

# p.a.

07.05.2014 13:04

byłam ostatnio na targu, i był pan z miodami prosto z pasieki, panowie z jabłkami swoimi z własnego sadu, więc może nie generalizujmy.

REKLAMA

# ZBnianka

07.05.2014 16:53

No właśnie, tu ludność pracowita, oszczedna z własnym zaopatrzeniem u ojców na wsi, więc po co jej takie atrakcje? A reszta niech jedzie do innych dzielnic, co i tak musi czynić w pogoni za jakąkolwiek rozrywką.
Nie ten target.

# ZBnianka

07.05.2014 16:54

Buhaha , wracaj do swojego miasteczka ,a nie troluj. Tam zapewne ostały sie jakieś targi z kuniem

# Ann

10.05.2014 13:00

Byłam dzisiaj. Super imreza. Bardzo smacznie. Może trochę drogo, ale to nie Biedronka czy inny Lidl. Mam nadzieję, że będzie to imreza cykliczna.

REKLAMA

# abrakadanra

12.05.2014 08:11

Tak, jak przypuszczałam - ten targ to istna porażka! Byliśmy i zobaczyliśmy na własne oczy, sprzedawcy to zwykli handlarze, a co gorsze - naciągacze! Ceny - z kosmosu. Ja rozumiem, że dobry produkt powinien kosztować, niech on kosztuje nawet 2 razy więcej niż w sklepie, ale bez przesady - 5 razy droższe produkty to zdecydowane przegięcie! Poza tym, nie ma żadnej pewności, czy nie jest to towar wzięty z tej samej hurtowni, w której zaopotrauje się Biedronka. Widziałam bowiem identyczny produkt, butelkowany, jak w sklepie, tylko kilka razy droższy. Czy oni myślą, że ludzie są aż tak naiwni, że za każdy napis "eko" zapłacą każdą cenę?!

# Basia

12.05.2014 16:26

Abrakadabra, obok masz ryneczek Lidla

# abrakadabra

13.05.2014 08:05

do Basi - owszem, wolę z niego korzystać niż dawać się naciągać i czekam na otwarcie tego targu przy Skarbka.

REKLAMA

# bez niku

13.05.2014 18:18

Dubael tematu z 24go kwietnia.

# bez niku

13.05.2014 18:19

Dubel tematu z 24go kwietnia.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024