REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Sklep tytoniowy Tabakiera na Karolinie

# Jola270

13.03.2013 13:22

Co sądzicie o nowym sklepie tytoniowym Tabakiera w Tesco na Karalinie.
Znajduje się on na tej ścianie co serwis i informacja obok wędkarskiego. Są tam różne akcesoria, tytonie, szisze, bongosy, cygaretki smakowe i cygara znanych firm. Np. za Gurkhę ( jaką - nie pamiętam nazwy dokłądnie), chcą 37 zeta. A za fajkę wodną na trzy osoby 89 zeta. Jak to się ma do cen w innych sklepach?
Był ktoś z was w tym sklepie i ma skalę porównawczą. Była bym wdzięczna za pomoc. Chce tam robić zakupy tytoniowe dla chłopaka, ale nie bardzo mam orientację w cenach.
Pozdrawiam
Jola

# Mateuszwawa

13.03.2013 15:56

Osobiście zauważyłem, że sprzedają cygaretki smakowe candlelighta w tej samej cenie co niesmakowe. W innych sklepach smakówki są ogólnie o półtora złocisza lub dwa złote na opakowaniu droższe. Ogólnie ceny bardzo okey.

# Zibi

13.03.2013 21:15

Byłem w tym sklepiku dziś i widziałem tam właśnie jak Wojciech Malajkat z jakąś laską i dzieckiem kupował u nich. Specjalnie stanąłem za nimi, żeby zobaczyć co... kupił tabakę Wilsons w takiej małej puszce.

REKLAMA

# teflon

15.03.2013 19:24

wrzucili mi dziś ulotkę do skrzynki

# Zuza

23.03.2013 20:42

Kupiłam tam wczoraj super sziszę z mozaiką na wazonie.
Do tego zauważyłam, że mają niezły wybór tytoni. Mój Men skręca, więc go tam podeślę, bo sama za niego nie wybiorę.

# Damianek

03.05.2016 16:13

Ogólnie fajny sklep ale byłem ostatnio w Kielcach i tam też mają fajną tabakierę. Mają tam duży wybór cygar, tabaki, tytoni fajkowych i papierosowych. Z tego co się zorientowałem to mają też sklep online www.tabakiera.com.pl gdzie można zobaczyć ich produkty

REKLAMA

# matia

28.03.2019 12:33

Wszelkie akcesoria tytoniowe w przystępnych cenach są dostępne u www.trafikajoker.pl. Szybka realizacja zamówień, bogaty wybór i dobre ceny. Miejsce godne polecenia.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA