REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

sklep rybny Stare Babice

02.09.2018 22:59 monika39
Nie wiem, czy wiecie, ale "po sąsiedzku", w Starych Babicach jest super sklep rybny - AKWEN. Szeroki wybór ryb i owoców morza, wszystko świeże, bo kilka razy w tygodniu mają dostawę, do tego super obsługa :) Na miejscu robią tatara z łososia, który jest palce lizać, podobnie jak śledzie. Pycha :) No i mają tam ruch, co mówi samo za siebie. Polecam podjechać, bo ja długo szukałam w Warszawie takiego miejsca, gdzie bez obawy o świeżość kupię rybę czy krewetki. Znalazłam w Starych Babicach :)
02.09.2018 23:03 #syf reklamaa
super historia, dobry sklep nie potrzebuje takiej taniej reklamy, zatem jest to ściema, nie polecam syfu
30.09.2018 20:32 #kaśka34
Nie wiem, co kieruje takimi trollami, ale ewidentnie nie wiesz, co piszesz człowieku :). Forum służy do wymiany opinii, choć niektórym się wydaje, że tylko do bluzgów ;) Ja od niedawna mieszkam w Starych Babicach i ten sklep mam po sąsiedzku, w przeciwieństwie do mojego przedmówcy - byłam i kupowałam, a nawet przyrządzałam ryby i owoce morza tam zakupione :) Gdyby mój przedmówca nie był taki nieprzyjemny, to nawet zaprosiłabym na rybkę ;) A do sklepu Akwen polecam się wybrać każdemu, kto lubi jeść ryby i owoce morza.
03.10.2018 15:36 #Uguru Nganh Songh
jajajajajajajajajja
01.11.2018 22:53 #nestoria
Dołączam się do pozytywnych opinii, sklep AKWEN jest super zaopatrzony, jak ktoś lubi ryby i owoce morza to w końcu ma miejsce, gdzie kupi świeże produkty, w dobrej jakości i coś więcej niż to co "rzucą" do lodówki w marketach :) Odkąd mąż odkrył ten sklep, to tylko tam kupujemy ryby.
REKLAMA
03.12.2018 09:15 #bogna43
Rowniez polecam, pyszne rybki i owoce morza, ja ostatnio czesciej siegam po ryby z uwagi na diete, na ktorej jestesmy z mezem tak ze jestem czesta klientka sklepu i zawsze wychodze zadowolona, wybor duzy a obsluga naprawde pomocna i mila!
03.12.2018 14:45 #rajczy babic
a ja nie polecam, ceny kosmos
06.12.2018 11:08 #KlientRybnego
http://skleprybnylomianki.pl
01.02.2019 22:24 #luiza34
Ceny moim zdaniem są takie jak w marketach czy dyskontach za "świeżą" rybę na tacce i w folii... A jakość bez porównania!!! Nawet jeśli jest trochę drożej, to tu masz świeżą rybę i dostawy kilka razy w tygodniu. A jaki wybór - naprawdę można przebierać i w rybach i w owocach morza. My tam chodzimy i zaopatrujemy się, bo rybki bardzo lubimy i minimum 2 razy w tyg jest na obiad lub kolację.
02.02.2019 17:59 #ostryga
super, świetna historia, książkę o tym napisz jak kiepska firma zleca reklamę na darmowym portalu
REKLAMA
05.07.2019 11:22 #elza
Swój rybny sklep regularnie zaopatruję w hurtowni http://www.luxfish.pl. Zawsze mam pewność, że towar jest świeży i pierwszej jakości. Zamawiam od nich ryby mrożone, owoce morza i wszelkiego rodzaju przetwory rybne. Godny polecenia kontrahent.
01.08.2019 09:02 #minionek33
Ja polecam Sklep Rybny Akwen, http://rybnybabice.pl/kontakt/, tam kupujemy rybki i owoce morza. Sklep w Starych Babicach. Super zaopatrzenie, świetna obsługa, no i najważniejsze to świeże i pyszne produkty :)
01.08.2019 10:10 #tremencjusz
słaby sklep, jakość fatalna nie polecam
01.09.2019 12:16 #aśka1972
Na pewno poprzednia opinia wynika z własnych doświadczeń :) Dużo czytam różnych opinii w sieci i wiem z doświadczenia, że jak ktoś jest naprawdę niezadowolony bo ma powody, to się rozpisuje w temacie ze szczegółami. Takie opinie jak ta powyżej dowodzą, że to czysta złośliwość albo jakaś konkurencja. Pewnie nawet ryby w ostatnim miesiącu autor komentarza nie miał w ustach :) Ja mieszkam po sąsiedzku, sklep odkryłam niedawno i muszę przyznać, że sklep jest super, mają duży wybór zawsze świeżych produktów i można zawsze liczyć na fachową poradę co do sposobu przyrządzania zakupionego towaru :) Dzięki nim m.in. odważyłam się samodzielnie przygotować owoce morza :)
01.11.2019 18:44 #nina58
Byłam niedawno, córka mi poleciła ten sklep, bo jest wielką fanką owoców morza i tam się w nie zaopatruje. Ja do owoców morza przekonać się nie mogę, ale ryby bardzo lubię. Zdecydowanie inaczej smakują jak ryba jest świeża, a nie mrożona. W sklepie Akwen można kupić świeże ryby, obsługa jest bardzo miła i pomocna.
REKLAMA

43/2532 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - zniżki do 60%
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Antyki
 Antyki meble obrazy grafiki srebra platery brązy porcelanę książki pocztówki dokumenty zdjęcia szable bagnety odznaki odznaczenia ryngrafy orzełki tel. 504-017-418

Porady prawne
 Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego dla Osób w kraju i za granicą Mail: a.bolesta@op.pl Tel. kom. 693 876 173 (do godz. 19.00) dr Arletta Bolesta adwokat kościelny zatwierdzony przez właściwą władzę kościelną (również za granicą)

Usługi transportowe
 USŁUGI TRANSPORTOWE DMC 3,5t / PRZEPROWADZKI / OBSŁUGA IMPREZ / ZAOPATRZENIE / BAGAŻÓWKA / WINDA ZAŁADOWCZA / PLANDEKA / UBEZPIECZENIE TOWARU - tel. 518 656 822 Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, oferujemy Organizację transportu: mebli, okien, sprzętu AGD RTV, motocykli, skuterów, rowerów, paczek i przesyłek, materiałów budowlanych, ogrodowych, towarów na paletach, materiałów niebezpiecznych ADR, i innych oraz wykonujemy przeprowadzki. ŁADUNKI o wadze do 1,3 T Zapraszamy do współpracy stałej i jednorazowej! KONTAKT: tel: 518 656 822 www.tanitransport.waw.pl

Administrowanie nieruchomościami
 Oferta pożyczki na Twoje projekty. Jestem osobą fizyczną, która chce udzielać pożyczek (od 5 000 do 25 000 000 EUR) wszystkim osobom, które są w stanie spełnić warunki mojej oferty. Odsetki wynoszą 2% rocznie. Jestem w stanie zadowolić moich klientów w ciągu maksymalnie 48 godzin. E-mail: kimdescamper@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA