REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

sklep rybny Stare Babice

 monika39

02.09.2018 22:59

Nie wiem, czy wiecie, ale "po sąsiedzku", w Starych Babicach jest super sklep rybny - AKWEN. Szeroki wybór ryb i owoców morza, wszystko świeże, bo kilka razy w tygodniu mają dostawę, do tego super obsługa :) Na miejscu robią tatara z łososia, który jest palce lizać, podobnie jak śledzie. Pycha :) No i mają tam ruch, co mówi samo za siebie. Polecam podjechać, bo ja długo szukałam w Warszawie takiego miejsca, gdzie bez obawy o świeżość kupię rybę czy krewetki. Znalazłam w Starych Babicach :)

# syf reklamaa

02.09.2018 23:03

super historia, dobry sklep nie potrzebuje takiej taniej reklamy, zatem jest to ściema, nie polecam syfu

# kaśka34

30.09.2018 20:32

Nie wiem, co kieruje takimi trollami, ale ewidentnie nie wiesz, co piszesz człowieku :). Forum służy do wymiany opinii, choć niektórym się wydaje, że tylko do bluzgów ;) Ja od niedawna mieszkam w Starych Babicach i ten sklep mam po sąsiedzku, w przeciwieństwie do mojego przedmówcy - byłam i kupowałam, a nawet przyrządzałam ryby i owoce morza tam zakupione :) Gdyby mój przedmówca nie był taki nieprzyjemny, to nawet zaprosiłabym na rybkę ;) A do sklepu Akwen polecam się wybrać każdemu, kto lubi jeść ryby i owoce morza.

REKLAMA

# Uguru Nganh Songh

03.10.2018 15:36

jajajajajajajajajja

# nestoria

01.11.2018 22:53

Dołączam się do pozytywnych opinii, sklep AKWEN jest super zaopatrzony, jak ktoś lubi ryby i owoce morza to w końcu ma miejsce, gdzie kupi świeże produkty, w dobrej jakości i coś więcej niż to co "rzucą" do lodówki w marketach :) Odkąd mąż odkrył ten sklep, to tylko tam kupujemy ryby.

# bogna43

03.12.2018 09:15

Rowniez polecam, pyszne rybki i owoce morza, ja ostatnio czesciej siegam po ryby z uwagi na diete, na ktorej jestesmy z mezem tak ze jestem czesta klientka sklepu i zawsze wychodze zadowolona, wybor duzy a obsluga naprawde pomocna i mila!

REKLAMA

# rajczy babic

03.12.2018 14:45

a ja nie polecam, ceny kosmos

# KlientRybnego

06.12.2018 11:08

http://skleprybnylomianki.pl

# luiza34

01.02.2019 22:24

Ceny moim zdaniem są takie jak w marketach czy dyskontach za "świeżą" rybę na tacce i w folii... A jakość bez porównania!!! Nawet jeśli jest trochę drożej, to tu masz świeżą rybę i dostawy kilka razy w tygodniu. A jaki wybór - naprawdę można przebierać i w rybach i w owocach morza. My tam chodzimy i zaopatrujemy się, bo rybki bardzo lubimy i minimum 2 razy w tyg jest na obiad lub kolację.

REKLAMA

# ostryga

02.02.2019 17:59

super, świetna historia, książkę o tym napisz jak kiepska firma zleca reklamę na darmowym portalu

# elza

05.07.2019 11:22

Swój rybny sklep regularnie zaopatruję w hurtowni http://www.luxfish.pl. Zawsze mam pewność, że towar jest świeży i pierwszej jakości. Zamawiam od nich ryby mrożone, owoce morza i wszelkiego rodzaju przetwory rybne. Godny polecenia kontrahent.

# minionek33

01.08.2019 09:02

Ja polecam Sklep Rybny Akwen, http://rybnybabice.pl/kontakt/, tam kupujemy rybki i owoce morza. Sklep w Starych Babicach. Super zaopatrzenie, świetna obsługa, no i najważniejsze to świeże i pyszne produkty :)

REKLAMA

# tremencjusz

01.08.2019 10:10

słaby sklep, jakość fatalna nie polecam

# aśka1972

01.09.2019 12:16

Na pewno poprzednia opinia wynika z własnych doświadczeń :) Dużo czytam różnych opinii w sieci i wiem z doświadczenia, że jak ktoś jest naprawdę niezadowolony bo ma powody, to się rozpisuje w temacie ze szczegółami. Takie opinie jak ta powyżej dowodzą, że to czysta złośliwość albo jakaś konkurencja. Pewnie nawet ryby w ostatnim miesiącu autor komentarza nie miał w ustach :) Ja mieszkam po sąsiedzku, sklep odkryłam niedawno i muszę przyznać, że sklep jest super, mają duży wybór zawsze świeżych produktów i można zawsze liczyć na fachową poradę co do sposobu przyrządzania zakupionego towaru :) Dzięki nim m.in. odważyłam się samodzielnie przygotować owoce morza :)

# nina58

01.11.2019 18:44

Byłam niedawno, córka mi poleciła ten sklep, bo jest wielką fanką owoców morza i tam się w nie zaopatruje. Ja do owoców morza przekonać się nie mogę, ale ryby bardzo lubię. Zdecydowanie inaczej smakują jak ryba jest świeża, a nie mrożona. W sklepie Akwen można kupić świeże ryby, obsługa jest bardzo miła i pomocna.

REKLAMA

# Maricio

13.12.2019 13:00

Najlepsze ryby zdecydowanie jednak można dostać wyłącznie nad morzem. Polecam hurtownię Barkas https://barkas.pl/ z Kołobrzegu. Ich oferta jest skierowana także do odbiorców indywidualnych. Mają szeroki wybór ryb świeżych, mrożonych, wędzonych i solonych. Prowadzę lokal gastronomiczny i w produkty rybne zaopatruję się wyłącznie u nich.

# edyta78

02.01.2020 11:01

Wszystkie ryby pochodzą znad jakiegoś morza zazwyczaj :) Ja osobiście wolę kupić w sklepie, żeby móc osobiście wybrać sobie towar. Również zaopatruję się w sklepie Akwen w Starych Babicach, zdecydowanie polecam to miejsce :)

# patrycja87

01.02.2020 15:24

Potwierdzam, w Akwenie mają pyszne i świeże ryby i owoce morza, także przetwory, które sprzedają, są naprawdę bardzo dobre i ciekawe :) Jeździmy do tego sklepu kilka kilometrów, nigdzie bliżej nie ma tak dobrego wyboru i smacznych produktów :)

# nina88

02.02.2020 23:06

szału nie ma, ceny kosmos, nie polecam

# agata91

29.02.2020 18:39

Ceny kosmos? Nie powiedziałabym. Wiadomo, że i ryby i owoce morza nie należą do najtańszych, ale akurat w Akwenie mają dobre ceny. A wybór bardzo duży i co najważniejsze - wszystko świeże, bo mają dostawy kilka razy w tygodniu.

# rokicki

29.02.2020 20:05

miła Pani, rozumiem reklama, ale żeby tak pod wieloma nickami spamować o sklepie. Skuszony reklamą odwiedziłem sklep i powiem ok, jest to co potrzeba, ryba raczej świeża, ale żeby zaraz ach och. Bez przesady, tej samej klasy ryby kupię na targowisku, w selgrosie, auchan itp ---- tylko że 30% TANIEJ !!!!!!!
pozdrawiam

# herr77

20.04.2020 20:53

Kupuję ryby w różnych miejscach, w tym w sklepie Akwen w Starych Babicach, bo mają duży wybór i świeży asortyment i moim zdaniem ceny są zbliżone do innych sklepów z takimi produktami. Plus tutaj taki, że świeże, że miła obsługa która umie doradzić, widać że to pasjonaci tematu :) Nie rozumiem złośliwych komentarzy, z doświadczenia wiem, że jak się znajdzie dużo tańsze ryby, to niestety jakość już nie ta...

# tamarasz

31.05.2020 20:16

Sklep rybny http://rybnybabice.pl/ poznałam kilka dni temu, mieszkamy w Starych Babicach od niedawna. Ale jest naprawdę sztos! Asortyment prima sort, obsługa potrafi doradzić i jest naprawdę bardzo miła, a ryby i przetwory - przepyszne :)

# franianieniania

03.07.2020 11:27

My mieszkamy w tej okolicy od niedawna, sąsiadka mi poleciła ten sklep rybny AKWEN, faktycznie jest super :) Oprócz świeżej ryby kupiłam jeszcze dostępne przetwory, mąż się zajadał, on bardzo lubi ryby, tatar z łososia przepyszny. Śledzie wzięłam na drugi dzień, również bardzo smaczne. Nie wiem, czy zaglądaliście na przepisy, które mają na stronie http://rybnybabice.pl/przepisy/, bardzo fajny przepis na pstrąga :)

# nie polecam

03.07.2020 13:00

miła Pani, rozumiem reklama, ale żeby tak pod wieloma nickami spamować o sklepie. Skuszony reklamą odwiedziłem sklep i powiem ok, jest to co potrzeba, ryba raczej świeża, ale żeby zaraz ach och. Bez przesady, tej samej klasy ryby kupię na targowisku, w selgrosie, auchan itp ---- tylko że 30% TANIEJ !!!!!!!

# miko-sceptyk

31.08.2020 22:57

Tej klasy ryby w Auchan? Powodzenia :) Ja jeszcze nie miałem okazji zajrzeć do tego sklepu Akwen, ale niedługo się przeprowadzam w tamte strony i chętnie sprawdzę. Natomiast opinie mają super i na fejsie i w google, znakiem zadowolonych klientów nie brakuje :) A za jakością idzie cena. Moim zdaniem świeże produkty tego typu jak ryba czy owoce morza są jak najbardziej warte swojej ceny.

 anna78

30.09.2020 20:49

Bardzo fajny sklep, duży wybór, produkty świeże. Cenowo to oczywiście że można kupić taniej ale jakość też będzie niższa. Niestety... Za dobry produkt trzeba zapłacić.

# inkash

31.10.2020 19:23

Dokładnie, dobry produkt kosztuje, jest to fakt znany nie od dzisiaj. Zwłaszcza jeśli chodzi o jedzenie, to produkt produktowi nierówny. A teraz w sklepie Akwen http://rybnybabice.pl/ można zamawiać online, do 10 km dostawa jest możliwa :) 3 x w tygodniu realizują zamówienia. W obecnej sytuacji uważam, że to super rozwiązanie.

# Tomasz3

08.11.2020 19:52

ceny koszmar, dobrze ze niedługo będzie nowy duży rybny na jelonkach, już ulotki do skrzynek wrzucają, ceny rewelacyjne i dowóz gratis

# karomich

01.12.2020 21:06

Dobra ryba kosztuje. W dużych marketach też się tanio kupi, ale czy to dobry produkt? Kwestia dyskusyjna :) Nieraz kupowałam w Akwenie i wybór ryb i owców morza naprawdę duży, widać że z pasją i wiedzą o produktach ten sklep prowadzony. Teraz to nawet z domu nie trzeba wychodzić, bo mają też online http://rybnybabice.pl/sklep/

# akwaryna

03.12.2020 14:28

taka sama dobra ryba jest choćby w Selgros..........................tylko o 30 % taniej
więc nie pier..........

# lattezia

03.01.2021 18:10

Nie byłabym taka pewna, że taka sama ;) Jest to jasne dla każdego, kto zna się trochę na żywności, jej dystrybucji i różnicach w jakości poszczególnych produktów. Poza tym, abstrahując od jakości - nie każdy ma ochotę jeździć do Selgrosa po kawałek ryby na obiad ;) Zwłaszcza teraz. Ja zamawiam ryby i owoce morza z ich sklepu online https://rybnybabice.pl/sklep/, mam dostawę do domu, najlepszy produkt, jaki mogę dostać w okolicy.

# bemoron

03.01.2021 20:02

ja też polecam ryby z selgrosa, są dużo lepsze i świeższe od tych z małych sklepików. Ryby w selgros schodzą codziennie i są nowe dostawy, a w małych sklepikach są odświeżane. Co do cen........to selgros bije na głowę.

# ilonabora

02.04.2021 08:41

Ja kupuję ryby we wspomnianym sklepie Akwen w Starych Babicach i tam są dostawy 6 razy w tygodniu :) Tak więc i w mniejszych sklepikach się da. Zdecydowanie wolę takie sklepy jak https://rybnybabice.pl/ od wielkich marketów. Jako młoda dziewczyna pracowałam w jednym i doskonale znam ich techniki.

# wojt32

02.04.2021 18:02

tania opłacona nachalna reklama na darmowym portalu, przynosi odwrotny skutek do zamierzonego.
Nie zajrzę tam własnie z tego powodu, taka reklama świadczy o kiepskiej jakości i braku klientów.
ps. ryby kupuję 30% taniej w selgros, zawsze świezutkie

# Kamilla

05.07.2021 07:05

Idąc tym tokiem rozumowania - żaden sklep ani usługa opisane na forach nie są godne uwagi. Wg mnie to przesada. Sama kupuję w tym sklepie AKWEN i niby dlaczego miałabym nie podzielić się swoją opinią? Oczywiście pozytywną, bo na taką zasługują. A co do Selgrosa - no niestety mówimy o zupełnie innej jakości, co też przekłada się na ceny :)

# Adrianna

05.07.2021 14:54

No mylisz się niestety, ryby w Selgrosie są dużo lepszej jakości niż w polecanym przez Ciebie sklepiku. Dostawy 6 dni w tygodniu, certyyfikaty, świetny proces logistyczny, o cenach 30 procent niższych nie mówiąc.
Ryby z Selgrosa są lepszej jakości, są świeższe.

# Kamill

12.07.2021 12:08

Uważam, że jeśli chodzi o świeże ryby i owoce morza to firma As Thon Sp.z o.o (https://asthon.pl/) z Chorzowa ma świetne propozycje. Bardzo duże doświadczenie na rynku, duży wybór produktów. Jeśli chodzi o tą firmę to polecam szczególnie dla restauracji, które chcą działać na świeżych rybach i owocach morza, pod tym kątem faktycznie oferta tej firmy się wyróżnia.

# Amcia

01.08.2021 20:40

Nie wiem, na jakiej podstawie ktoś porównuje ryby ze sklepu AKWEN do Selgrosa i twierdzi, że są gorszej jakości albo mniej świeże. Jedliście z obu? Moim zdaniem mniejsze sklepy, jak AWKEN, mają lepszy asortyment. Renoma sklepu to zresztą potwierdza. Ale każdy ma prawo do swojej opinii i tutaj nie da się tego rozstrzygnąć :) Ci co wolą w lokalnych sklepikach, pójdą do AKWENU, a ci co w większych marketach - pojadą choćby do Selgrosa.

# Kamcia

05.08.2021 09:17

Akwen ?? ja napisze tylko tyle - DOBRY SKLEP - nie potrzebuje takiej nachalnej reklamy, na dodatkowo bezpłatnym portalu - wnioski wyciągnijcie sami

# Aguilera

06.08.2021 18:53

Duży wybór świeżych ryb jest tez w Konstancinie w Starej Papierni. Naprawdę jest z czego wybierać https://thehouseoffish.pl/

# Milena38

01.11.2021 14:25

Kupuję w sklepie rybnym w Babicach od dłuższego czasu, moim zdaniem super miejsce dla każdej osoby, która w kuchni wykorzystuje świeże ryby lub owoce morza. Mój mąż robi świetne sushi :) Ostatnio też często zamawiamy online z ich strony

# Milena38

01.11.2021 14:25

Kupuję w sklepie rybnym w Babicach od dłuższego czasu, moim zdaniem super miejsce dla każdej osoby, która w kuchni wykorzystuje świeże ryby lub owoce morza. Mój mąż robi świetne sushi :) Ostatnio też często zamawiamy online z ich strony https://rybnybabice.pl/

# Jolanta78

02.11.2021 09:06

JA kupuje ryby w Konstancinie w the fish of house :) Koniecznie zajrzyjcie

# Anka80

03.12.2021 12:21

Ja mam do Konstancina nie po drodze, ale ten Sklep Akwen w Babicach sprawdzę, na święta chętnie bym zakupił jakieś rybki :) Ta opcja zakupu online mnie zaciekawiła. Muszę sprawdzić :)

# Dodo

31.12.2021 16:15

My zaopatrywaliśmy się zarówno na święta, jak i teraz na Sylwestra i Nowy Rok w sklepie https://rybnybabice.pl/. Jak zawsze ryby świeże i pyszne, a obsługa przemiła. Lubimy to miejsce bardzo.

# Sophie87

10.02.2022 20:38

W Akwenie w Starych Babicach mają naprawdę super wybór. Ja akurat sporo gotuję dań bazujących na owocach morza, więc mam tam u nich raj :) Obsługa bardzo miła, widać że sklep jest prowadzony z pasją i zaangażowaniem co się przekłada na taką właśnie miłą atmosferę :)

# karolciaas

14.02.2022 12:54

Akwen ?? ja napisze tylko tyle - DOBRY SKLEP - nie potrzebuje takiej nachalnej reklamy, na dodatkowo bezpłatnym portalu - wnioski wyciągnijcie sami

# Anettta

03.03.2022 15:15

Chyba tylko konkurencja może tak komentować, serio :) Wątek jest o sklepie rybnym w Babicach, to o czym mamy pisać, jak nie o Akwanie :D Dla mnie miejsce wręcz kultowe, nigdzie w okolicy nie kupi się tak dobrych rybek w tak miłej atmosferze. Właściciel naprawdę fajny gość, szczerze polecam :)

# Kasieńka

14.03.2022 18:31

opłacony trollu reklamowy, nawet nazwy zachwalanego sklepu napisać nie umiesz, więc o czym mowa.
świetnej jakości ryby kupuję w Selgrosie - 30% taniej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 laliik

15.03.2022 09:42

Świetne miejsce, polecam. Mieszkam niedaleko i często tam zachodze ;)

# Zuza37

03.04.2022 18:55

Ja również kupuję ryby w sklepie Akwen w Starych Babicach. Fajne miejsce, super zaopatrzone, co do cen - nie mam porównania, bo ja raczej unikam dużych sklepów, ale wydaje mi się, że jak za taką jakość - ceny są naprawdę w porządku. Zdecydowanie polecam :)

# bollik

13.04.2022 23:36

nie polecam, drogo straszliwie, a i rybka ostatnio śmierdziała
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy