REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

SKANDAL w SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 342

# Przerażony rodzic

14.12.2005 22:49

W ub. tygodniu rozpoczęła się skądinąd chwalebna akcja bezpłatnych przeglądów stomatologicznych w SP 342 prowadzona przez nasz publiczny ZOZ białołęcki ul. Milenijnej 2.
Wszystko byłoby dobrze gdyby nie fakt, że przebadano kilkadziesiąt dzieci używając JEDNEGO zestawu narzędzi !!!
To skandal, żeby obecnym czasie tak lekceważyć podstawowe zasady higieny!
Czy to w ramach oszczędności dyrekcja ZOZu naraziła tyle dzieci na możliwość zakażenia ??? Jakie kroki podjęła Dyrekcja Szkoły, aby nie dopuścić do powtórzenia się sytuacji ??? Czy Dyrekcja ZOZu i winni temu pracownicy poniosą jakieś konsekwencje ???

# PIELĘGNIARKA

15.12.2005 08:18

Trzeba zapytać radną -Panią Ewę Kołaczyk,jak mogło dojść dojść do tej kompromitującej i uwłaczającej godności małych pacjentów sytuacji.To Pani Ewa Kołaczyk ,wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy Białołęka /z ramienia Gospodarności/ ,praktycznie dyrektor SP ZOZ Warszawa - Białołęka, może "przerażonemu rodzicowi" wiele wyjaśnić.Być może nawet przeprosi,ale na to zbytnio bym nie liczyła.

# pielęgniarka

15.12.2005 08:36

Ewa Kołaczyk- człowiek Smoczynskiego ,przeprosi ,usmiechnie się ,wskaze winnego i spoko.Wkrótce wybory .Co tam dzieciaki .Nie glosują (tak jak ryby ) bo glosu nie mają.To co one sa warte ?.

REKLAMA

# Miron

15.12.2005 13:54

to faktycznie skandal
proponuje poinformowac prase, a co na to dyrekcja szkoły?

# xyz

16.12.2005 18:05

Wbrew pozorom, najskutecvzniejsze działania podjeła dyrektorka nowego liceum - nie podpisała umowy z tym ZOZ-em. W pozostałych szkołąch i placówkach za usługi "Kasuje" - kochana radna - nie dyrektor ZOZ-u

# Zygmunt

17.12.2005 17:10

I tak poznaliśmy cwaniactwo Pani radnej Kołaczyk.

REKLAMA

# erka

19.12.2005 20:57

Takie same przeglądy miały miejsce w szkole nr.344! Czyżby scenariusz był ten sam?! Wychodzi na to,że nad wszelkimi podobnymi, myślałby kto- dobrymi inicjatywami należy dobrze się zastanowić.Sama podpisałam zgodę na takowe badanie u mojego dziecka a tu - zgroza! Ale grunt, że ZOZ wypełnił swoje statystyki.I co tam zdrowie dzieciaczków...

# tosiek

19.12.2005 21:38

Przecież to KRYMINAŁ - narażenie zdrowia lub życia człowieka ( a jak któreś dziecko jest nosicielem HIV lub żółtaczki ??? !!!)

# tosiek

19.12.2005 21:39

Proponuje rodzicom zgłosic ten fakt w prokuraturze.

REKLAMA

# Starsza pielęgniarka

20.12.2005 16:50

Czyżby radna Pani EWA KOŁACZYK w ten sposób mieła utracić mandat społecznego zaufania ???

# fawor

21.12.2005 10:05

nie straci bo gospodarność startować będzie z list PO a na Białołęce ta formacja zdystansowała wszystkie inne.
po prostu ,lis bywa farbowany

# rympała

21.12.2005 10:19

Nie ma co się tak ciskać bo i tak nikt z zainteresowanych rodziców nie zgłosi tego faktu - tak więc drogi tosiku nalegam do opanowania emocji-to nic nie daje

REKLAMA

# stomatołek

21.12.2005 10:21

osobiscie bardzo watpie w to co tu zostało napisane, ale jesli to prawda, to sprawa już dawno powinna byc w prokuraturze

# gość 2*x

21.12.2005 14:18

ja też nie wierzę, ale być może, że tak było, teraz robią wszędzie takie oszczędności......

# IZA PRAWNICZKA

22.12.2005 16:28

Sprawą winna zająć się Prokuratura,a osobie /osobom/ winnym postawić zarzuty popełnienia przestępstw.Myślę ,że pełniący obowiązki Prezydenta Warszawy spowowoduje szybkie wyjaśnienie tego skandalu.

REKLAMA

# xxx

22.12.2005 22:05

a ja mysle, ze on ma to w d...

# PAULINA Z PORTOWEJ

23.12.2005 17:03

Z nieprawościami należy walczyć.

# Jan Stoł... z 5b

28.01.2006 21:46

To nie prawda. Jestem uczniem w tej szkole z klasy 5. Gdy weszłem do gabinetu: pani odłorzyła urzywane narzędzia z rękawiczkami do kosza a potem wzieła nowe !

REKLAMA

# gienia

28.01.2006 22:16

to nie prawda

# xxx

28.01.2006 22:17

to nie prawda

# Jan Stoł...z 5b

28.01.2006 22:18

to nie prawda. Jestem świadkiem

REKLAMA

# eo

31.01.2006 15:33

oj uczniu klasy 5b nie mówi się weszłem tylko WSZEDŁEM
poza tym ja słyszałam że tylko młodsze dzieci miały przyjemność odwiedzać panią stomatolog

# gość

10.02.2006 13:42

Coż, bezpłatna służba zdrowia..... Służba, która zamiast pomagać szkodzi. Nie leczy a jedynie wpędza w choroby i tak już niezbyt zdrowe społeczeństwo. NFZ to jedno wielkie oszustwo, a wszyscy niestety w nim uczestniczymy. Ogromne pieniądze wydane na przychodnię przy Milenijnej to jedna z wielu oznak niegospodarności i szastania naszymi pieniędzmi. Czas z tym skończyć.

# pacjent2000

16.06.2015 11:06

No cóż pani Ewa Kołaczyk prezentuje się totalnym brakiem profesjonalizmu, jest osobą mobbingującą pracowników w SPZOZ Warszawa-Białołęka. Nie nadaje się na zajmowane stanowisko nie powinna być odpowiedzialna za ludzi, nie powinna mieć dostępu do publicznych pieniędzy.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA