REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Siostra nieszczęśliwie zakochana pomocy

# ninka12

11.07.2019 13:05

Moja siostra od 3 lat jest nieszczęśliwie zakochana w swoim sąsiedzie, który niestety nie odwzajemnia jej uczuć. Dodatkowo zaręczył sie teraz ze swoją dziewczyną, a moja siostra nadal wierzy, że mogą być razem. Chciałabym jej w jakiś sposób pomóc, słyszałam że są specjalne ośrodki terapii dla tego typu przypadków. Może coś doradzicie interesuje mnie tylko region Warszawy.

# marcelina

12.07.2019 16:36

Jeżeli siostra jest zdecydowana na terapie to polecam ze swojej strony ośrodek http:///https://www.kochamzabardzo.pl/ zajmują się własnie tego tupu sprawami. Mam nawet koleżankę, której pomogli bo byłam w bardzo podobnej sytuacji jak twoja siostra. Tylko że moja koleżanka była zdecydowana na leczenie a twoja siostra chce tego?

# czesława

24.07.2019 22:44

Również ze swojej strony polecam klinikę kochamzabardzo.pl. Kliniak na poziomie, pracujący tam specjaliści posiadają bardzo duża wiedzę i doświadczenie polecam.

REKLAMA

# gocha

24.07.2019 22:46

Faktycznie ta klinika o której piszecie ma bardzo dobre opinie wśród klientów. Jednak siostra musi się sama zgodzić na leczenie. Jeśli ona tego nie chce to nic nie zrobisz.

# ninka12

24.07.2019 22:47

Siostra chce sie leczyć także będziemy się najprawdopodobniej kontaktowali z tym ośrodkiem. Mam nadzieję że uda im się pomóc siostrze.

# kuxniahea

25.07.2019 08:57

tak i tam ją wyleczą, co za ściema, ilu polecających, to ta sama opłacana osoba lub właściciel szamba

REKLAMA

# Gosia

26.07.2019 12:53

Czy ja wiem, takie terapie u psychologa akurat pomagają serio. To akurat powazna sprawa i takie rzeczy leczy się u psychologa. Więc lepiej jest przeanalizować temat w którym się wypowiada zamiast rzucać takimi słowami kolego :)

# bryannek

26.07.2019 13:38

lecz się sama, każda wizyta u psychologa to ściema, wmówi ci nawet nieistniejący problem i potem kasuje za każdą wizytę. Nie dajcie się nabierać oszołomom..!!!!!!!!!!!!!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy