REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Serwis hondy warszawa

29.04.2016 15:44 987mat
Mieszkanie w Warszawie lub okolicach i jeździcie Hondą? Jeśli szukacie bardzo dobrego serwisu Hondy to najlepszym jest serwis hondy warszawa idealne miejsce dla waszego samochodu !
22.05.2016 16:00 #Nick77
Ja mam hondę, ale jeżdżę z nią zawsze do ASO Honda Matraszek w Markach. Mają świetny warsztat i fachowców, którzy się znają na rzeczy. U nich także zamawiam części, w razie potrzeby. Dodatkowo, ponieważ warsztat serwisuje nie tylko hondy, również samochód żony tam zawożę.
11.11.2016 19:52 #Urbin55
Ja z serwisu w HondaPlaza jestem bardzo zadowolony. Cały proces jest monitorowany od wjazdu do samego końca prac z dokumentacją fotograficzną. Mają jedną z najlepszych kadr i sprzęt w Warszawie. Nigdy nie musiałem długo oczekiwać na zrealizowanie serwisu, a ceny jak na autoryzowany warsztat jest dobra.
13.11.2016 19:53 #iggy38
#Nick77 napisał(a) 22.05.2016 16:00

Ja mam hondę, ale jeżdżę z nią zawsze do ASO Honda Matraszek w Markach. Mają świetny warsztat i fachowców, którzy się znają na rzeczy. U nich także zamawiam części, w razie potrzeby. Dodatkowo, ponieważ warsztat serwisuje nie tylko hondy, również samochód żony tam zawożę.
Ja mam hondę i serwisuje właśnie w Markach, w aso Honda Matraszek. Fachowa obsługa z uczciwym podejściem. Serwis zawsze wykonany rzetelnie i sprawnie, no i nie przepłacam, bo ceny mają bardzo konkurencyjne, zwłaszcza na tle okolicznych warsztatów. Polecam!
17.11.2016 07:12 #Florian7
Dla mnie serwis pogwarancyjny jednak najbardziej opłaca się wykonać w HondaPlaza. Mam u nich zniżki, obsługa bardzo profesjonalna i zajmują się samochodem od razu, a ceny jak na autoryzowany serwis jest na prawdę na dobrym poziomie, a na regenerację rozruszników dostałem 3 letnią gwarancję.
REKLAMA
22.11.2016 19:01 #Polarka
jesli chodzi o serwis suzuki to tylko u bińkowskiego w Radomiu http://http://www.binkowski.suzuki.pl/ znają się na rzeczy i nie naciągają na ukryte koszty. Serwis godny polecenia, bo można załatwić u nich również ubezpieczenie na auto używane oraz nowe.
24.11.2016 15:51 #maciek5545
A ja w Warszawie polecam Besthol (http://besthol.pl/) Zajmują się mechaniką i elektryką samochodową z dojazdem do klientów. Prowadzą mobilny warsztat samochodowy i naprawiają auta np. pod domem lub pod biurem, także moim zdaniem super alternatywa dla osób, które nie chcą tracić czasu na dojazdy do warsztatów i czekanie na naprawę. W moim wypadku przyjechali po wezwaniu na miejsce, zdiagnozowali usterkę w aucie w 10 minut, naprawili i nie musiałem nigdzie jeździć. Pan mechanik widać było, że zna się na rzeczy, wszystko wytłumaczył. Dla mnie super i polecam innym
29.06.2017 07:52 #PiotrM1
Z autoryzowanych serwisów dla Hondy polecam HondaPlaza. Serwisuję u nich auto od 3 lat i nigdy nie zawiodłem sie na ich jakości. Mechanicy znają się na rzeczy i od razu potrafią rozgryźć nawet trudne naprawy. Robota zrobiona zawsze terminowo za nieduże pieniądze.
01.02.2019 08:19 MaksMan
Ja ostatnio serwisowałem auto w http://polmozbyt-legionowo.pl/, dzięki czemu wszelkie usterki zostały szybko usunięte. Znają się na rzeczy i mają uczciwe ceny więc polecam.
15.05.2020 17:24 #gosc021
Polecam www.tuning-olesnica.pl
REKLAMA

447/4526 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA