REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Serwis AGD - naprawa lodówki, pralki, zmywarki

 marcin_tryc

25.10.2016 22:57

Polecam sprawdzony serwis AGD - naprawa pralki, lodówki, zmywarki, piekarnika
Naprawiamy i serwisujemy lodówki, piekarniki, pralki i zmywarki wszystkich producentów. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Udzielamy gwarancji, zapewniamy krótkie terminy. Oferujemy najwyższą jakość usług w zakresie naprawy wszelkich sprzętów AGD.
Dojazd gratis!
Kontakt
Naprawa Serwis Sprzętu AGD Warszawa
telefon: (22) 121 22 31
kom: 794 602 307
biuro@agdnaprawa.com.pl
https://agdnaprawa.com.pl

# Daria

19.01.2017 20:58

Poleca serwis na Ogrodowej 12A w Legionowie tel 570907909 naprawili mi zmywarkę szybko i tanio

# Paulina123

08.03.2017 17:28

Nie rzetelny, nie fachowy, nie terminowy. Lodówkę naprawiał półtora
tygodnia i jej nie naprawił, nie chciał oddać pieniędzy. Stanowczo odradzam. Po prostu partacz.

REKLAMA

# kaskada

10.03.2017 13:29

partacz

 kornnig12

14.04.2017 09:11

Ja wolę sam w necie poczytać i sam naprawiać, bo o fachowców ciężko.

# wrocka

17.05.2017 13:27

Ja polecam ten: http://www.technikan.pl/naprawa-agd-warszawa.html naprawiałam już u nich pralkę i lodówkę, gwarancja na naprawę i szybki bez problemowy kontakt ;)

REKLAMA

# naprawapralekwarszawa

30.05.2017 12:51

Naprawa Agd
Serwis pralek i zmywarek .
Bezpłatny dojazd Legionowo i okolice
tel.794 009 365

# Katy_katherina

18.07.2017 22:42

Rowniez polecam firme Technikan serwis. Mechanik zjawil sie na czas i bez problemu naprawil mi pralke. Bardzo fachowo i profesjonalnie podszedl do naprawy i koszt uslugi nie byl wysoki. :) Goraco polecam !

# szmata szeptana

20.07.2017 08:59

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...

REKLAMA

# niezadowolona

07.08.2017 22:50

Nie polecam serwisu z ul.Ogrodowej 12A.Nieterminowy,nierzetelny, partacz.Oszukuje.ZA NIENAPRAWIONY SPRZĘT NIE ZWRACA PIENIĘDZY.

# zołza

07.08.2017 22:53

Nie polecam serwisu z ul.Ogrodowej 12A.Nieterminowy,nierzetelny, partacz.Oszukuje.ZA NIENAPRAWIONY SPRZĘT NIE ZWRACA PIENIĘDZY.

 chlodnictwo-degorski

17.08.2017 09:57

Ja z kolei mogę polecić ten http://chlodnictwo-degorski.pl/serwis-szaf-chlodniczych.php. Może nie jest do nich najbliżej, ale zdecydowanie warto, bo to bardzo dobrzy fachowcy i znają się na swojej pracy.

REKLAMA

# szmata szeptana

17.08.2017 12:58

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,

 lechtronik

22.08.2017 10:48

Jeśli szukacie dobrych specjalistów od naprawy różnych sprzętów to koniecznie sprawdźcie tutaj:
http://lechtronik.pl
Zawsze do nich dzwonię jak mam problem z jakimś sprzętem i chłopaki dają radę bez problemu.

# szmata szeptana

24.08.2017 09:30

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,.. "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

REKLAMA

 Provens

06.10.2017 11:30

Jeśli mielibyście problem z urządzeniami chłodniczymi to sprawdźcie tutaj:
http://www.depro24.com.pl/
Myślę, że fachowcy dadzą radę z problemem z urządzeniami.

# syfiassta reklama

06.10.2017 11:54

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...

# Leosia

27.03.2018 17:55

Jeżeli zależy Ci na fachowej naprawie AGD to chyba zgłosiłabym sie tutaj http://milenium-agd.pl/ . Z tego co czytałam to bardzo szybko i fachowo radzą sobie z naprawą takich własnie sprzętów.

REKLAMA

# Katcharina von Nitskermann

28.03.2018 09:10

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# l-wo

28.09.2018 16:56

"Fachowca" z Ogrodowej 12 omijać szerokim łukiem.Totalnie niekompetentny człowiek.

# Janusz85

27.01.2019 14:10

Polecam Top3000 Pan Marek Kowalski. Rzetelny fachowiec, uczciwy, kulturalny i szybko reagujący.

REKLAMA

# Janusz85

27.01.2019 14:14

Omijajcie z daleka firmę AGD-DOM z ul. Ogrodowej 12a w Legionowie. "Fachowiec" bez wiedzy. Nierzetelny. Postawił błędną diagnozę. Wziął kasę i miał wrócić z częścią aby dokończyć naprawę. Nie pojawił się i nie zadzwonił. Naciągacz bez podstawowej kultury.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break