REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Serwis AGD jak wybrać

# KamilPosant

10.05.2016 12:43

Macie może jakieś wskazówki jak wybrać dobry serwis AGD? Mam właśnie problemy z pralką i stawiam, że odmówi nie długo posłuszeństwa. Nie znam nikogo kto mógłby polecić serwis a jedyny znajomy serwis to domfach (http://www.domfach.com.pl/serwis-agd-lodz) ale mieści się on w Łodzi ( moje poprzednie miejsce zamieszkania) Ale serwisant z Łodzi nie będzie jechał aż do Warszawy...

# zeemm

21.10.2016 10:55

Kupiłem używaną lodówkę, no i niestety coś w niej pękło, zaczęła głośno pracować. Ogólnie czysta komedia. Dzwoniłem do kilku serwisów i niezależnych fachowców, ale ostatecznie wybrałem proserwis.waw.pl. Nie tylko podjęli się naprawy zużytej lodówki. Dostarczyli mi bardzo tanie zamienniki, które do tej pory normalnie działają. Wybrałem ten serwis lodówek, bo praktycznie od razu uprzedzono mnie o możliwości prawidłowej naprawy.

# Dywan

22.10.2016 12:50

#zeemm napisał(a) 21.10.2016 10:55
Kupiłem używaną lodówkę, no i niestety coś w niej pękło, zaczęła głośno pracować. Ogólnie czysta komedia.
To żeś przydziadował. Nową byś kupił za niewiele więcej i byś miał spokój na kilka lat. A tak zaraz znowu i coś się zepsuje. Chytry traci dwa razy...

REKLAMA

# kikiii

22.01.2017 17:11

Co do naprawy AGD to ja po długisz poszukiwaniach znalazłam ten serwis http://www.tvcolor.com.pl/ i mają naprawdę świetne ceny i co mi sie podoba, czas realizacji zleceń nie jest długi
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break