REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Paweł

25.08.2020 14:51

Jeżeli już musi być ścieżka to może lepiej dot. największego być może polskiego naukowca tj. Marii Curie Skłodowskiej. Mamy już most można dodać ścieżkę. MCS na pewno na to zasługuje.
Religii w przestrzeni publicznej jest zdecydowanie za dużo.

# observer

25.08.2020 18:19

Kolejny pomysł jak wydać pieniądze złupione od podatników; brak pomysłów jak je zarobić. Razi przy tym kwota, która podzielona przez 20 tablic daje ok. 10 tysięcy PLN za sztukę. Wiem, wiem - będą jeszcze broszurki etc., więc koszt będzie mniejszy, co nie zmienia faktu, że trochę dykty i jakieś drzewce do niej oraz nieco tekstu merytorycznego to prawie tak cenne materiały jak słynna wiklina na plaży. Kto opracowuje te kosztorysy?
Jest dla mnie oczywiste, że Prymas i nasz Papież to niekwestionowane autorytety moralne i należy podkreślać pamięć o nich. Mam jednak spore wątpliwości, czy oni sami byliby za takim pomysłem.
Inna sprawa to MC Skłodowska. Ma już swoje muzeum przy Freta, gdzie się urodziła, dołożyli jej ulicę i most, które nijak nie wiążą się z nią, tak samo jak i jakaś ścieżka.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA