REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Aneta

10.12.2012 23:58

Zgadzam się w pełni z panem Łukaszem oraz autorem tekstu! również mieszkam przy ul Rzewińskiej, mam małe dziecko które trzeba jeszcze wozić w wózku... czy ktoś kiedyś próbował przejechać wózkiem po tych dołach i błocie mimo wyrównywania powierzchni? poza tym, wieczorami, z tego względu, że nie ma latarni na naszej ulicy, przychodzą jacyś "panowie" z piwem w ręku, zatrzymują się tajemnicze samochody ze zgaszonymi światłami i stoją godzinami. Dlaczego? nie ma latarni, nie ma asfaltu, "obcym" wydaje się że można tu wszystko... Nie jestem jedyną mamą z małym dzieckiem mieszkającą przy tej ulicy, mieszka tu więcej rodzin i osób, którym zależy na poczuciu bezpieczeństwa. Jakby nie patrzeć, chyba ul. Deszczowa dziwnym trafem ma chodnik i asfalt, latarnie, czemu wyróżniono tylko tą ulicę?

# Aneta

11.12.2012 00:07

Mała poprawka, ulica z chodnikiem i częściowym asfaltem to Promienna. I dodam jeszcze słówko o odśnieżaniu, u nas nie tylko brak latarni, również brak odśnieżania.

# Ryszard

13.12.2012 08:52

Zgadzam się z moimi przedmówcami.
Przez cały czas jesteśmy traktowani przez Gminę po macoszemu.
Zastanawia mnie to jak to jest z kosztami utwardzania naszej ulicy przez firmę wynajętą przez Gminę. Doły są zasypywane jakimś tłuczniem, potem rozgarnięte ręcznie i niechlujnie po części ulicy, bo do końca ulicy nie jest on wysypywany tylko do połowy, następnie walec przejedzie z prędkością wyścigówki przez ten odcinek i mamy taki efekt,że po dwóch dniach powracamy do stanu przed tą całą operacją.
Ta sytuacja powtarza się co rok, podejrzewam, że za te pieniądze które Gmina płaci jakiejś firmie za niechlujne wykonanie pracy nad którą nie ma nadzoru można byłoby położyć kostkę lub asfalt.
I do jakiego wniosku można dojść ? komentarz pozostawiam czytelnikom

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy