REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# uczennica

25.04.2013 23:20

To była fajna szkoła. Nigdy nie potrafiłam zrozumieć, czemu ta naprawdę fajna i na wysokim poziomie szkoła została zamknięta. Niedaleko jest gnieżdżące się w starej kamienicy XII LO. Przecież to był idealny budynek dla liceum. Skoro dzieci z podstawówki było za mało.

# jacko

29.04.2013 09:11

Szkoła została wybudowana w latach 60-tych, a nie 50-tych, w ramach programu "1000 szkół na 1000 lecie Państwa Polskiego". Pierwsi uczniowie pojawili się w niej w 1963 r. Wiem bo byłem jednym z nich.
Imię Tupaca Amaru nosiła krótko.

# Słoiczek

30.04.2013 15:38

A ja czterdzieści lat temu byłem w tej szkole na koloniach letnich...

REKLAMA

# jota

03.06.2020 22:41

Ja też byłam tam na koloniach letnich, w 1968 roku. Piękne czasy, może byliśmy razem, kolonie Z N P.

# Uczennica szkoły.

16.12.2020 19:40

Ja tam chodziłam do szkoły. I z tego co wiem to do końca swego żywota nazywała się Tupac Amaru.

# Dawny uczen

24.03.2021 11:46

Ehh wspomniena, pamietam to prawie jak dziś jak się wchodziło do tej szkoly - a teraz zamknieta, cos poszło nie tak. Mam nadzieje, że uda się ją na nowy przywrocić do życia! Pozdrawiam https://www.biotrendy.pl/

REKLAMA

# W.O.J.T.E.K

23.01.2022 18:36

Absolwent tej szkoły z 1973 roku. Klasa B.
Szkoda co z niej zostało.
Wojtek B.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break