REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# seez

14.05.2021 06:57

Jak my przeżyliśmy te czasy kiedy termometry rtęciowe były normą...

# cwks

14.05.2021 08:44

#seez napisał(a) 14.05.2021 06:57
Jak my przeżyliśmy te czasy kiedy termometry rtęciowe były normą...

No właśnie sporo ludzi na raka umierało, jak im np. rtęć wylała się pod łóżko i tak latami w kuleczkach leżała.

# Observer

18.05.2021 16:19

#cwks napisał(a) 14.05.2021 08:44
No właśnie sporo ludzi na raka umierało, jak im np. rtęć wylała się pod łóżko i tak latami w kuleczkach leżała.

Kulki rtęci latami pod łóżkiem? A o sprzątaniu, to #cwks słyszałeś/łaś?

REKLAMA

# były observer

20.05.2021 09:38

Do #observer:
Jeszcze w tym roku pisywałem tutaj (wprawdzie pod dzielnicą Białołęka, nie Wola) pod tym samym nickiem.
Wycofałem się zniechęcony poziomem wpisów niektórych użytkowników; dopiero potem zauważyłem, że ten nick już funkcjonuje i to od dawna: w tym przypadku już 16 lat!
Słabo funkcjonuje tutaj filtrowanie, skoro można podszyć się bezkarnie pod kogoś innego, gdyż użytkownik niezarejestrowany nie ma widocznego adresu IP.
W każdym razie mam nadzieję, że nie przyniosłem wstydu moim udziałem na forum.

# Może jestem nieswiadoma

02.10.2021 10:59

Mieszkam w Niemczech, ostatnio przechodząc przez ulicę, tuż obok chodnika wdepnęłam w rozbity termometr, została wezwana straz pożarna. Strażacy przyjechali normalnie ubrani, w krótkich rękawkach z miotłą, rozejrzeli się pobieżnie i stwierdzili, że rteci nie ma , po czym zmietli miotłą resztki termometru i pojechali.
Zastanawiam się jak z ok. metra wysokości mogli zobaczyć rozprysniete kulki rtęci na betonie. Właściwie odrazu założyli, że termometr nie był rteciowy bo takich już nie produkują. Owszem, ale nadal ludzie są w posiadaniu takich.
Nie narzekajcie na nasze służby, mówi się, że Polska, Polacy nie dbają o ekologię. Wychodzi na to,że dbamy bardziej niż nasi zachodni sąsiedzi.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break