REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Rozwód Warszawa - polecam

17.01.2019 14:34 PaniGość
Właśnie wygrałam sprawę rozwodową. W ramach okazania wdzięczności za wysoki poziom profesjonalizmu oraz okazane wsparcie, serdecznie polecam http://kancelaria-praga.pl/ wszystkim, który stoją w obliczu ciężkiego rozwodu.
22.01.2019 17:08 TomClanay
Gratuluję Ci serdecznie! Wiem ile to znaczy :) Sam również miałem okazję niedawno wygrać swoją sprawę a to wszystko dzięki http://moczydlowskiadwokat.pl/.
07.02.2019 11:06 #Milen
A ja zastanawiam się nad podjęciem współpracy z tym adwokatem od rozwodów w Krakowie. Podobno to prawdziwy profesjonalista w swoim fachu i wiele ludzi go poleca
12.03.2019 11:36 #Natalia2104
Polecam serdecznie Pana Tomasz. Profesjonalista w każdym calu, alimenty dla mnie i dzieci sporo powyżej średniej pomimo zatajania dochodów przez byłego męża. No i nie za miliony ;-)
https://www.facebook.com/ radca.prawny.plasota/
12.03.2019 11:40 #Natalia2104
Polecam serdecznie Pana Tomasz. Profesjonalista w każdym calu, alimenty dla mnie i dzieci sporo powyżej średniej pomimo zatajania dochodów przez byłego męża. No i nie za miliony ;-)
www.facebook.com/radca.prawny.plasota/
www.instagram.com/radca_prawny_plasota
514 345 000
REKLAMA
22.03.2019 12:47 #Anita
Co do dobrych kancelarii to ja mogę polecić jeszcze JST z Warszawy. Zespół świetnych specjalistów, doświadczeni i zaangażowani, warto mieć ich po swojej stronie. Mnie akurat pomogli w odzyskaniu zaległych należności od pracodawcy.
17.04.2019 15:01 #maddzia55
Przechodziłam przez trudny proces rozwodowy. Tutaj się dowiedziałam Jak uzyskać rozwód, super blog Pani prawniczki który mnie nakłonił do skorzystania z jej pomocy. Moją sprawę prowadziła prawniczka z Warszawy kancelarii znajdującej się przy ulicy Poznańska 38/5. Sprawa była bardzo trudna, ponieważ w grę wchodził podział majątku oraz alimenty. Sprawę udało się wygrać oczywiście ze wsparciem Pani mecenas Lucyna Szabelska, dlatego szczególnie w trudnych wypadkach warto skorzystać z jej pomocy GP.
29.04.2019 23:02 #maris
ja brałam całkiem niedawno rozwód i dzięki Pani Mecenas Grześkowiak udało mi się całkiem łagodnie przejść prze to. no i podział majątku bardzo słusznie przeprowadzony
12.06.2019 13:22 #tineczkalove
Dobrze skorzystać z pomocy Łukasza Domańskiego. Adwokata poznałam przez facebooka, gdzie udzielał się na forum pomocy takim jak ja. Miałam zadanie wyrobione. Pierwsza wizyta trwała dość długo - około 3 godzin. Potem zrobiłam krótki rekonesans. Zdecydowałam się na mecenasa. Najbardziej zadowolona jestem z alimentów, bo z winą męża odpuściłam. Chociażby z tego względu polecam. S.
29.07.2019 10:46 #Daria Grabowska
ja miałam akurat doświadczenie z panią mecenas Magdaleną Grześkowiak. Bardzo dobry adwokat. Mający ogromne doświadczenie. No i polecam też, bo dzięki niej wygrałam sprawę rozwodową.
REKLAMA
09.08.2019 14:35 #Alkarka
Od złożenia wniosku rozwodowego. Z resztą co ja Ci będę tłumaczyła W sieci jest wiele stron o rozwodach, które tłumaczą co zrobić. Znajdziesz tam najpopularniejsze problemy wraz z opisem ich rozwiązania w temacie rozwodów.
Niestety ale rzadko kiedy obie osoby rozstaja się w zgodzie. W wielu przypadkach rozwody są trudne, rozwodząca sie para nie jest w stanie się ze soba dogadać.
Mogę polecić kontakt z tą kancelarią www.cpkoscielniak.pl Pomagali w rozwodzie mojemu bratu.
20.08.2019 12:39 #mita6
a czy ktoś z was miał styczność z kancelarią adwokacką z okolic Opola www.adwokaciolesno.pl?
31.08.2019 09:49 #Natalie
Z adwokatów, polecam panią mecenas Grześkowiak. Generalnie był to drugi adwokat, który zajał sie moją sprawą a łatwo nie było. W ogóle... rozwód był dla mnie i dzieci bardzo przykrą sprawą. Nieomal nie zostałam z niczym. Ex mąż próbował się wymigać by oddać mi należną połowę.
07.10.2019 21:49 #mateusz78777
Jeśli będziecie potrzebować adwokata do rozwodu to polecam sprawdzić sobie kancelarię adwokata Michała Gajdy. Mieście się ona w prawdziwe w Szczecinie, ale bez żadnego problemu można zgłosić się do nich nawet wtedy, kiedy rozwód ma odbyć się w Warszawie. Polecam szukać najlepszych specjalistów, jeśli chcemy mieć uporządkowane wszystkie sprawy zgodnie z naszymi założeniami.
25.10.2019 04:44 #Aaaa
Ja polecam adwokat Joannę Łapińską, ma kancelarię na ulicy Orlej, dzięki niej wygrałam sprawę rozwodową i wysokie alimenty na córkę. Ma ogromne doświadczenie i jest rzetelna, zawsze przygotowana i skuteczna, ma skuteczne pomysły i strategię, to najlepszy prawnik w ogóle od wszystkich spraw rodzinnych w Warszawie, koleżance prowadziła sprawe o odebranie władzy rodzicielskiej ojcu i ona zadowolona mi ją poleciła. Pani Joanna dała mi ogromne i wsparcie w chwilach zwątpienia kiedy nie miałam siły na walkę w sądzie, to dzięki jej wiedzy, uporze i wsparciu wygrałam i dziś jestem nową osobą, silna i szczęśliwa, że mam to wszystko już za sobą i nie dałam się pokonać mojemu eks. Pani Joanna ma moc i w kobietach wspierających się siła!
REKLAMA
29.10.2019 06:51 #Mariuszka
W Wawie bardzo dobrym i kompetentym adwokatem jest Pani Magdalena Grześkowiak. Zawsze pomoże, wesprze i przede wszystkim nie pozwoli żeby swojemu klientowi krzywda się stała.
15.01.2020 19:40 #Midka
Mnie w sądzie reprezentowała Pani mecenas Grześkowiak. I to dzięki niej mój rozwód wcale nie był skomplikowany ani nie trwał tak długo.
29.05.2020 10:24 #justynaPilarska
Moja sprawę równiez prowadzila pani Magdalena Grześkowiak. Pomogła mi ogarnąć te wszystkie papiery i siebie tez przy okazji. Ale powiem Wam, że poczułam ogromna ulge po rozwodzie, święty spokój.
24.06.2020 17:28 #Marines88
Rozwód dla mnie był traumą, niepowodzeniem, coś co się zepsuło, a miało trwac po życia kres. Niesttey nie wyszło. Nie bedę się już rozpisywała się co sie stało itd. Ale... Na prawdę, wycierpiałam sporo. Oczywiście miałam adwokata do tego wszystkiego bym jakos mogla wyciągnąć to co mi się prawnie należało. Z moje strony bardzo polecam panią mecenas Magdalenę Grzeskowiak. Wspaniały adwokat ;)
30.07.2020 16:14 #OlgaKa
A dla mnie taki rozwód był po prostu wybawieniem i tyle. Cóż więcej powiedzieć. Ja bardzo polecam również panią mecenas Grześkowiak, dzięki której wygrałam sprawę rozwodową.
REKLAMA

103/4565 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA