REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Rozwód Warszawa - polecam

 PaniGość

17.01.2019 14:34

Właśnie wygrałam sprawę rozwodową. W ramach okazania wdzięczności za wysoki poziom profesjonalizmu oraz okazane wsparcie, serdecznie polecam http://kancelaria-praga.pl/ wszystkim, który stoją w obliczu ciężkiego rozwodu.

 TomClanay

22.01.2019 17:08

Gratuluję Ci serdecznie! Wiem ile to znaczy :) Sam również miałem okazję niedawno wygrać swoją sprawę a to wszystko dzięki http://moczydlowskiadwokat.pl/.

# Milen

07.02.2019 11:06

A ja zastanawiam się nad podjęciem współpracy http://cswadwokaci.pl/specjalizacja/rozwod-prawo-rodzinne. Podobno to prawdziwy profesjonalista w swoim fachu i wiele ludzi go poleca

REKLAMA

# Natalia2104

12.03.2019 11:36

Polecam serdecznie Pana Tomasz. Profesjonalista w każdym calu, alimenty dla mnie i dzieci sporo powyżej średniej pomimo zatajania dochodów przez byłego męża. No i nie za miliony ;-)
https://www.facebook.com/ radca.prawny.plasota/

# Natalia2104

12.03.2019 11:40

Polecam serdecznie Pana Tomasz. Profesjonalista w każdym calu, alimenty dla mnie i dzieci sporo powyżej średniej pomimo zatajania dochodów przez byłego męża. No i nie za miliony ;-)
www.facebook.com/radca.prawny.plasota/
www.instagram.com/radca_prawny_plasota
514 345 000

# Anita

22.03.2019 12:47

Co do dobrych kancelarii to ja mogę polecić jeszcze JST z Warszawy. Zespół świetnych specjalistów, doświadczeni i zaangażowani, warto mieć ich po swojej stronie. Mnie akurat pomogli w odzyskaniu zaległych należności od pracodawcy.

REKLAMA

# maddzia55

17.04.2019 15:01

Przechodziłam przez trudny proces rozwodowy. Tutaj się dowiedziałam http://kancelariasprawyrodzinne.pl, super blog Pani prawniczki który mnie nakłonił do skorzystania z jej pomocy. Moją sprawę prowadziła prawniczka z Warszawy kancelarii znajdującej się przy ulicy Poznańska 38/5. Sprawa była bardzo trudna, ponieważ w grę wchodził podział majątku oraz alimenty. Sprawę udało się wygrać oczywiście ze wsparciem Pani mecenas Lucyna Szabelska, dlatego szczególnie w trudnych wypadkach warto skorzystać z jej pomocy GP.

# maris

29.04.2019 23:02

ja brałam całkiem niedawno rozwód i dzięki Pani Mecenas Grześkowiak udało mi się całkiem łagodnie przejść prze to. no i podział majątku bardzo słusznie przeprowadzony

# tineczkalove

12.06.2019 13:22

Dobrze skorzystać z pomocy Łukasza Domańskiego. Adwokata poznałam przez facebooka, gdzie udzielał się na forum pomocy takim jak ja. Miałam zadanie wyrobione. Pierwsza wizyta trwała dość długo - około 3 godzin. Potem zrobiłam krótki rekonesans. Zdecydowałam się na mecenasa. Najbardziej zadowolona jestem z alimentów, bo z winą męża odpuściłam. Chociażby z tego względu polecam. S.

REKLAMA

# Daria Grabowska

29.07.2019 10:46

ja miałam akurat doświadczenie z panią mecenas Magdaleną Grześkowiak. Bardzo dobry adwokat. Mający ogromne doświadczenie. No i polecam też, bo dzięki niej wygrałam sprawę rozwodową.

# Alkarka

09.08.2019 14:35

Od złożenia wniosku rozwodowego. Z resztą co ja Ci będę tłumaczyła W sieci jest wiele stron o rozwodach, które tłumaczą co zrobić. Znajdziesz tam najpopularniejsze problemy wraz z opisem ich rozwiązania w temacie rozwodów.
Niestety ale rzadko kiedy obie osoby rozstaja się w zgodzie. W wielu przypadkach rozwody są trudne, rozwodząca sie para nie jest w stanie się ze soba dogadać.
Mogę polecić kontakt z tą kancelarią http://www.cpkoscielniak.pl Pomagali w rozwodzie mojemu bratu.

# mita6

20.08.2019 12:39

a czy ktoś z was miał styczność z kancelarią adwokacką z okolic Opola www.adwokaciolesno.pl?

REKLAMA

# Natalie

31.08.2019 09:49

Z adwokatów, polecam panią mecenas Grześkowiak. Generalnie był to drugi adwokat, który zajał sie moją sprawą a łatwo nie było. W ogóle... rozwód był dla mnie i dzieci bardzo przykrą sprawą. Nieomal nie zostałam z niczym. Ex mąż próbował się wymigać by oddać mi należną połowę.

# mateusz78777

07.10.2019 21:49

Jeśli będziecie potrzebować adwokata do rozwodu to polecam sprawdzić sobie kancelarię adwokata Michała Gajdy. Mieście się ona w prawdziwe w Szczecinie, ale bez żadnego problemu można zgłosić się do nich nawet wtedy, kiedy rozwód ma odbyć się w Warszawie. Polecam szukać najlepszych specjalistów, jeśli chcemy mieć uporządkowane wszystkie sprawy zgodnie z naszymi założeniami.

# Aaaa

25.10.2019 04:44

Ja polecam adwokat Joannę Łapińską, ma kancelarię na ulicy Orlej, dzięki niej wygrałam sprawę rozwodową i wysokie alimenty na córkę. Ma ogromne doświadczenie i jest rzetelna, zawsze przygotowana i skuteczna, ma skuteczne pomysły i strategię, to najlepszy prawnik w ogóle od wszystkich spraw rodzinnych w Warszawie, koleżance prowadziła sprawe o odebranie władzy rodzicielskiej ojcu i ona zadowolona mi ją poleciła. Pani Joanna dała mi ogromne i wsparcie w chwilach zwątpienia kiedy nie miałam siły na walkę w sądzie, to dzięki jej wiedzy, uporze i wsparciu wygrałam i dziś jestem nową osobą, silna i szczęśliwa, że mam to wszystko już za sobą i nie dałam się pokonać mojemu eks. Pani Joanna ma moc i w kobietach wspierających się siła!

REKLAMA

# Mariuszka

29.10.2019 06:51

W Wawie bardzo dobrym i kompetentym adwokatem jest Pani Magdalena Grześkowiak. Zawsze pomoże, wesprze i przede wszystkim nie pozwoli żeby swojemu klientowi krzywda się stała.

# Midka

15.01.2020 19:40

Mnie w sądzie reprezentowała Pani mecenas Grześkowiak. I to dzięki niej mój rozwód wcale nie był skomplikowany ani nie trwał tak długo.

# justynaPilarska

29.05.2020 10:24

Moja sprawę równiez prowadzila pani Magdalena Grześkowiak. Pomogła mi ogarnąć te wszystkie papiery i siebie tez przy okazji. Ale powiem Wam, że poczułam ogromna ulge po rozwodzie, święty spokój.

REKLAMA

# Marines88

24.06.2020 17:28

Rozwód dla mnie był traumą, niepowodzeniem, coś co się zepsuło, a miało trwac po życia kres. Niesttey nie wyszło. Nie bedę się już rozpisywała się co sie stało itd. Ale... Na prawdę, wycierpiałam sporo. Oczywiście miałam adwokata do tego wszystkiego bym jakos mogla wyciągnąć to co mi się prawnie należało. Z moje strony bardzo polecam panią mecenas Magdalenę Grzeskowiak. Wspaniały adwokat ;)

# OlgaKa

30.07.2020 16:14

A dla mnie taki rozwód był po prostu wybawieniem i tyle. Cóż więcej powiedzieć. Ja bardzo polecam również panią mecenas Grześkowiak, dzięki której wygrałam sprawę rozwodową.

# Radzio

11.08.2020 23:54

Polecam adwokata Macieja Domagalskiego z Warszawy ul. Górczewska. Bardzo kompetentny w sprawie rozwodowej, rodzinnej i podziału majatku

REKLAMA

# wakas

12.08.2020 08:55

Ja weszłam do stodoły w kielcach. Stoją dwie kozy bez maseczek i ani me ani be. Obok krowa i koń też bez maski. To jest nie dopuszczalne.

# Naleczka

22.08.2020 23:46

panią mecenas Magdalenę grzeskowiak ;) Nie znam lepszego adwokata jak właśnie ta pani mecenas. Doświadczona i wszystkie sprawy na swoim koncie ma wygrane.

# kamaa78

05.09.2020 18:16

Osobiście polecam Mecenas Mikołajewską Marylę, póki co byłam jedynie na poradach ale fantastyczna babeczka no i zna się na rzeczy

REKLAMA

# Wic

06.09.2020 10:59

#kamaa78 napisał(a) 05.09.2020 18:16
Osobiście polecam Mecenas Mikołajewską Marylę, póki co byłam jedynie na poradach ale fantastyczna babeczka no i zna się na rzeczy

jakis kontakt mozna prosic??

# judy

07.09.2020 20:25

jakis kontakt mozna prosic??
Na fb moze znalezc Wise Family Law Adwokat Maryla Mikolajewska

# kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

18.09.2020 16:58

#Naleczka napisał(a) 22.08.2020 23:46
panią mecenas Magdalenę grzeskowiak ;) Nie znam lepszego adwokata jak właśnie ta pani mecenas. Doświadczona i wszystkie sprawy na swoim koncie ma wygrane.

Ja weszłam do stodoły w kielcach. Stoją dwie kozy bez maseczek i ani me ani be. Obok krowa i koń też bez maski. To jest nie dopuszczalne.

# MartaKort

27.09.2020 23:40

W Warszawie według mnie taka najbardziej w porządku jest pani mecenas Magdalena Grzeskowiak. Miałam innego adwokata wczesniej ale powiem szczerze, ze niestety, ale tamten nie podołał.

# Lena33

26.11.2020 18:17

#MartaKort napisał(a) 27.09.2020 23:40
W Warszawie według mnie taka najbardziej w porządku jest pani mecenas Magdalena Grzeskowiak. Miałam innego adwokata wczesniej ale powiem szczerze, ze niestety, ale tamten nie podołał.

Pani mecenas prowadziła moją sprawę ktora była niesttey dość ciężka :( Ale na szczęście dzięki niej udalo mi sie wygrać sprawę.

# Wilhelmina

30.11.2020 18:26

Jeśli szukacie fachowca to dobry jest mecenas Budrewicz: https://www.rozwod-warszawa.pl/oferta . Od prawa rodzinnego, podziału majątku i alimentów. Bardzo rzeczowo i konkretnie rozmawia i przedstawia racje w sądzie

# gosc333

12.03.2021 09:52

polecam ofertę poradyonline.lexcarta.pl

# Lidia36

15.04.2021 23:31

Mój rozwód poprowadziła kancelaria Lilianny Skiby z Warszawy. Wywalczyłam sprawiedliwy podział majątku oraz alimenty na siebie i dziecko. Sama bym tego nie udźwignęła psychicznie, zwłaszcza że mój ex próbował zrzucić całą winę na mnie i oczerniał mnie przed sądem.

# Andżela

11.06.2021 19:31

Ja mogę polecić Kancelarię JST. Rozwodami zajmuje się tam Pan Tomaszczyk i wiem, że cieszy się dobrymi opiniami i duża skutecznością w działaniach. Do tego udziela porad online a to bardzo wygodne.

# Milas

29.06.2021 22:31

bardzo dobrym adwokatem jest mecenas Mariusz Olężałek, jego polecam. Nam pomógł nam w dosyć trudnej sprawie, zdecydowanie najlepszy. Walczy do ostatniej chwili, wszystko jasno tłumaczył, polecam

# OlaN

31.07.2021 15:14

A ja z klei polecam bardzo panią mecenas Magdalenę Grześkowiak, Świetnie zna się na prawie rodzinnym.

# Dota

17.08.2021 09:00

Też przechodziłam przez piekło rozwodu, ciężko mi było się pozbierać, sporo dał mi do myślenia artykuł na blogu https://wetalk.pl/blog/to-koniec-zostanmy-przyjaciolmi-czesc-1-zrozumiec-rozstanie/ o tym jak zrozumieć rozstanie. Mi lektura sporo wyjaśniła w głowie, myślę że i wam się przyda.

# Wolszczyk

03.09.2021 22:09

Jak dobry adwokat to z czystym sumieniem polecam mecenasa Mariusza Olężałak, bardzo mi pomógł

# marik

20.01.2022 02:06

Zależy kto szuka pomocy. Jeśli chodzi o stronę męską to godna polecenia jest kancelaria adwokacka Adwokat Marty Wnuk, specjalizuje się w tego typu sprawach. Jest to najlepszy https://mezczyznairozwod.pl/ również jest przystępna, dlatego polecam umówić się na spotkanie

 rudka

14.02.2022 17:29

#marik napisał(a) 20.01.2022 02:06
Zależy kto szuka pomocy. Jeśli chodzi o stronę męską to godna polecenia jest kancelaria adwokacka Adwokat Marty Wnuk, specjalizuje się w tego typu sprawach. Jest to najlepszy https://mezczyznairozwod.pl/ również jest przystępna, dlatego polecam umówić się na spotkanie

Potwierdzam! https://mezczyznairozwod.pl/ - najlepsza kancelaria w Warszawie

# Kamil W.

18.08.2022 21:54

Jeśli chodzi o rozwód Warszawa jest takim miastem, gdzie można znaleźć wielu doradców, ale nie każdy jest sprawdzony. Kolega poradził mi, abym skonsultował swoją sytuację z adwokatem rozwodowym z https://www.rozwod-warszawa.pl/, który pomógł mu w jego sprawie rozwodowej. Adwokat wyjaśnił mi moją sytuację i to, co mogę, że tak powiem ugrać. To ja zostałem zdradzony i to moja żona była winna rozpadu naszego małżeństwa. Nie miałem zamiaru jej niczego ułatwiać. Na szczeście sprawa skończyła się dla mnie pozytywnie, a dziś układam sobie życie z nową - wspaniałą kobietą.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break