REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

rozwalę Wam to forum, wieśniaki!

# Marginalia_Filozoficzne

21.10.2004 09:53

Jak w tytule.
Wracajcie na wieś do domu, nie zajmujecie cennej przestrzeni na ulicy Modlińskiej!

# KOREKS

21.10.2004 12:09

NIE PRZESADZAJ, LUZ BYŁ DZIŚ JAK NIGDY :-))))))

# Marginalia_Filozoficzne

21.10.2004 12:34

O... :) Margianlia_Filozoficzne sie zdenerwowaly. Fekaliow malo, ale za to zaczynaja sie emocje. Emocje ... he... to dobrze, o to nam chodzilo. Same sie rozwalicie, a to forum zostanie :)

REKLAMA

# Marginalia_Filozoficzne

21.10.2004 15:28

Sory za moje głupie teksty ale jestem idiotą.

# Marginalia_Filozoficzne

21.10.2004 15:38

Yhy

# Marginalia_Filozoficzne

21.10.2004 16:05

Kupa z rana jak śmietana, wieśniaki!

REKLAMA

 Marginalia_Filozoficzne

21.10.2004 16:31

Niniejszym następuje blokada nicka Marginalia_Filozoficzne

 Matka_Sławka_z_Gdańska

21.10.2004 19:51

Nieeee Daaaaa -my Zieeee-mi
Skaaaaad Nasz Rod ....

# Matka_Sławka_z_Gdanska

21.10.2004 21:33

I'll be back and kill you all

REKLAMA

# no_tak

23.10.2004 21:27

ale was superacko przegina

 dar200

24.10.2004 08:10

Wieśniak to ten człowiek co mieszka na wsi a Białołęka to nie wieś no chyba że sie mylę

# Marginalia Filozoficzne

24.10.2004 08:56

Mylisz się. Dla Marginaliów wszyscy,oprócz może matki Sławka z Gdańska czyli mnie , to wieśniaki.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

24.10.2004 19:10

Moze cos z Ciebie bedzie. Łapiesz styl. Smakujemy to krotkie, rzucone jak sciera w ryj : Mylisz sie. Tak sie mowi do ludzkiego bydla. Jedno ale ! Wiecej szacunku dla Matki, a szczegolnie dla Matki, ktora powila chlopca obciagnacego "jezor" i portfel tego scenografa z Gdanska . Pisz Matka z Wielkiej Litery. Dobrze ?
Co sie ... .... mowi ? Dobrze Panie Bobrze sie mowi !

# Marginalia Filozoficzne

24.10.2004 21:22

Matko, to Ty ?!!!!
Tyle lat Cię szukaliśmy z ojcem. Proszę, wróć do nas!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

25.10.2004 08:05

Po trzech dniach odwalil wieko i wyszedl na dwor. Ruszyl w pustynie niosac ze soba mizerie, cierpienie i zle czasy dla mieszkacow Peru. Doskwieral mu bol i pragnienie. Parzyly ogniem rany na nogach, dloniach i sznyty na brzychu. Palil kwas octu. Pamietal cos z ostatnich dni ...ostra popijawe na wzgorzu, zielone oliwki, pieczywo, wino ...hmm .. jacys ludzie, tlum, krzyk, dwie belki, ciezar, i jasnosc i glos...
Ale swinia z tego Judasza ! Nooo...
Potknal sie upadl na twarz. Nadludzkim wysilkiem wstal i brnal dalej przez kolejne urwiska marzac o smierci. Meczyl piach i slonce. Nagle ... na urwisku dostrzegl wedrowca. Podeszli do siebie. Nieznajomy byl starcem, o siwych wlosach i brodzie. Oczy mial niebieskie a Wzrok hardy, madry, wszechogarniajacy ...
Szukam syna, mojego ukochanego syna - rzekl Starzec - tak dawno go nie widzialem, nawet nie wiem czy zyje ...Tak jak ty, biedaku mial slady po gwozdziach na kostach nog i przegubach dloni ...
Tak jak ja, tak jak ja ! Oooo ... - pomyslal, jeknal i wzruszenie naplynelo mu lzami do oczu. Wiec jednak. Jozef nie blefowal, mowiac ze w owym czasie nie bylo go w domu ... To On !
Boze ! Ojcze ! - padl na kolana i wzniosl dlonie do Slonca, ktore gorowalo nad nim oslepiajacym blaskiem
Pinokio ! - wyszeptal Starzec, biorac go w ramiona ...
Oto Slowo Matki. Dobrze Marginalio. Uzywasz Duzej Litery.
A teraz ... Idzcie do pracy i w mozolnym trudzie wykuwajcie swoj luz.
Acha... pamietajcie , ze za rogiem jest Zubr

REKLAMA

# Rysio.Ochucki

25.10.2004 08:39

Yhy... Jeszcze jeszcze! Poczytaj mi ... mamo

 Matka_Sławka_z_Gdańska

25.10.2004 08:51

To juz jest na kasetach i DVD. Pozycz sobie, ogladaj i nie zawracaj nam glowy do obiadu . Badz grzeczny, Rysiu, co ?

# Rysio.Ochucki

25.10.2004 09:08

Postaram się... mamusiu Ale później opowiesz inną bajeczkę??

REKLAMA

# klient

25.10.2004 23:44

mamuśka... pilnuj interesu... w pokojach pracują

 Matka_Sławka_z_Gdańska

26.10.2004 08:56

W pokojach pracujan nawet WP dzisiaj o tym pisze ...
"Osoby wierzące powinny mieć miejsce, w którym mogłyby się w spokoju modlić - podkreśla eurodeputowany. Czyżby Parlament na to nie pozwalał? - zastanawia się dziennik. Są takie miejsca, zarówno w Brukseli, jak i Strasburgu, nazywane potocznie pokojami cichymi lub medytacyjnymi. Przeznaczone są dla wyznawców wszystkich religii - tłumaczy gazecie Toon Streppel z przedstawicielstwa Parlamentu Europejskiego w Polsce. Jak podaje "Życie Warszawy", jednak według Tomczaka, nie są one wystarczające. Na drzwiach wisi obrazek przedstawiający człowieka w pozycji kwiatu lotosu. To chyba mówi, jakie to miejsce. W środku nie ma ołtarza, nie można powiesić krzyży - dodaje. Dlatego lepsze byłyby osobne kaplice chrześcijańskie - wspólne dla katolików, prawosławnych i protestantów. Gdzie byłyby msze z prawdziwego zdarzenia, z sakramentem świętym - opisuje pomysł Tomczak"
... a sa tez pokoje, gdzie na drzwiach wisi obrazek czlowieka przycupnietego na sedesie lub lejacego w przestrzen lub "na mur".
Do posla moze przemiawiac tez jezyk geometrii...wszak nie tylko na Ciupagi sa proste rownolegle i proste prostopadle. W miejscach publicznych zapoznac sie mozna z kolkiem i trojkatem ...
To wielkie wyzwanie byc tam...i pobierac za to pieniadze. Wielkie. I cieszyc sie nalezy, ze udalo sie wyslac stad, z nad Wisly, tam, do Beneleksu czlowieka obeznanego ze swiatem. Czlowieka, ktory potrafi o tym napisac urzedowe pismo.
A jesli chodzi o Nas to My tu sobie monitorujemy biezace sprawy i ... bedzcie spokojni.. he, he... pozostajemy w kontakcie
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy