REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

rozwalę Wam to forum, wieśniaki!

# Marginalia_Filozoficzne

21.10.2004 09:53

Jak w tytule.
Wracajcie na wieś do domu, nie zajmujecie cennej przestrzeni na ulicy Modlińskiej!

# KOREKS

21.10.2004 12:09

NIE PRZESADZAJ, LUZ BYŁ DZIŚ JAK NIGDY :-))))))

# Marginalia_Filozoficzne

21.10.2004 12:34

O... :) Margianlia_Filozoficzne sie zdenerwowaly. Fekaliow malo, ale za to zaczynaja sie emocje. Emocje ... he... to dobrze, o to nam chodzilo. Same sie rozwalicie, a to forum zostanie :)

REKLAMA

# Marginalia_Filozoficzne

21.10.2004 15:28

Sory za moje głupie teksty ale jestem idiotą.

# Marginalia_Filozoficzne

21.10.2004 15:38

Yhy

# Marginalia_Filozoficzne

21.10.2004 16:05

Kupa z rana jak śmietana, wieśniaki!

REKLAMA

 Marginalia_Filozoficzne

21.10.2004 16:31

Niniejszym następuje blokada nicka Marginalia_Filozoficzne

 Matka_Sławka_z_Gdańska

21.10.2004 19:51

Nieeee Daaaaa -my Zieeee-mi
Skaaaaad Nasz Rod ....

# Matka_Sławka_z_Gdanska

21.10.2004 21:33

I'll be back and kill you all

REKLAMA

# no_tak

23.10.2004 21:27

ale was superacko przegina

 dar200

24.10.2004 08:10

Wieśniak to ten człowiek co mieszka na wsi a Białołęka to nie wieś no chyba że sie mylę

# Marginalia Filozoficzne

24.10.2004 08:56

Mylisz się. Dla Marginaliów wszyscy,oprócz może matki Sławka z Gdańska czyli mnie , to wieśniaki.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

24.10.2004 19:10

Moze cos z Ciebie bedzie. Łapiesz styl. Smakujemy to krotkie, rzucone jak sciera w ryj : Mylisz sie. Tak sie mowi do ludzkiego bydla. Jedno ale ! Wiecej szacunku dla Matki, a szczegolnie dla Matki, ktora powila chlopca obciagnacego "jezor" i portfel tego scenografa z Gdanska . Pisz Matka z Wielkiej Litery. Dobrze ?
Co sie ... .... mowi ? Dobrze Panie Bobrze sie mowi !

# Marginalia Filozoficzne

24.10.2004 21:22

Matko, to Ty ?!!!!
Tyle lat Cię szukaliśmy z ojcem. Proszę, wróć do nas!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

25.10.2004 08:05

Po trzech dniach odwalil wieko i wyszedl na dwor. Ruszyl w pustynie niosac ze soba mizerie, cierpienie i zle czasy dla mieszkacow Peru. Doskwieral mu bol i pragnienie. Parzyly ogniem rany na nogach, dloniach i sznyty na brzychu. Palil kwas octu. Pamietal cos z ostatnich dni ...ostra popijawe na wzgorzu, zielone oliwki, pieczywo, wino ...hmm .. jacys ludzie, tlum, krzyk, dwie belki, ciezar, i jasnosc i glos...
Ale swinia z tego Judasza ! Nooo...
Potknal sie upadl na twarz. Nadludzkim wysilkiem wstal i brnal dalej przez kolejne urwiska marzac o smierci. Meczyl piach i slonce. Nagle ... na urwisku dostrzegl wedrowca. Podeszli do siebie. Nieznajomy byl starcem, o siwych wlosach i brodzie. Oczy mial niebieskie a Wzrok hardy, madry, wszechogarniajacy ...
Szukam syna, mojego ukochanego syna - rzekl Starzec - tak dawno go nie widzialem, nawet nie wiem czy zyje ...Tak jak ty, biedaku mial slady po gwozdziach na kostach nog i przegubach dloni ...
Tak jak ja, tak jak ja ! Oooo ... - pomyslal, jeknal i wzruszenie naplynelo mu lzami do oczu. Wiec jednak. Jozef nie blefowal, mowiac ze w owym czasie nie bylo go w domu ... To On !
Boze ! Ojcze ! - padl na kolana i wzniosl dlonie do Slonca, ktore gorowalo nad nim oslepiajacym blaskiem
Pinokio ! - wyszeptal Starzec, biorac go w ramiona ...
Oto Slowo Matki. Dobrze Marginalio. Uzywasz Duzej Litery.
A teraz ... Idzcie do pracy i w mozolnym trudzie wykuwajcie swoj luz.
Acha... pamietajcie , ze za rogiem jest Zubr

REKLAMA

# Rysio.Ochucki

25.10.2004 08:39

Yhy... Jeszcze jeszcze! Poczytaj mi ... mamo

 Matka_Sławka_z_Gdańska

25.10.2004 08:51

To juz jest na kasetach i DVD. Pozycz sobie, ogladaj i nie zawracaj nam glowy do obiadu . Badz grzeczny, Rysiu, co ?

# Rysio.Ochucki

25.10.2004 09:08

Postaram się... mamusiu Ale później opowiesz inną bajeczkę??

REKLAMA

# klient

25.10.2004 23:44

mamuśka... pilnuj interesu... w pokojach pracują

 Matka_Sławka_z_Gdańska

26.10.2004 08:56

W pokojach pracujan nawet WP dzisiaj o tym pisze ...
"Osoby wierzące powinny mieć miejsce, w którym mogłyby się w spokoju modlić - podkreśla eurodeputowany. Czyżby Parlament na to nie pozwalał? - zastanawia się dziennik. Są takie miejsca, zarówno w Brukseli, jak i Strasburgu, nazywane potocznie pokojami cichymi lub medytacyjnymi. Przeznaczone są dla wyznawców wszystkich religii - tłumaczy gazecie Toon Streppel z przedstawicielstwa Parlamentu Europejskiego w Polsce. Jak podaje "Życie Warszawy", jednak według Tomczaka, nie są one wystarczające. Na drzwiach wisi obrazek przedstawiający człowieka w pozycji kwiatu lotosu. To chyba mówi, jakie to miejsce. W środku nie ma ołtarza, nie można powiesić krzyży - dodaje. Dlatego lepsze byłyby osobne kaplice chrześcijańskie - wspólne dla katolików, prawosławnych i protestantów. Gdzie byłyby msze z prawdziwego zdarzenia, z sakramentem świętym - opisuje pomysł Tomczak"
... a sa tez pokoje, gdzie na drzwiach wisi obrazek czlowieka przycupnietego na sedesie lub lejacego w przestrzen lub "na mur".
Do posla moze przemiawiac tez jezyk geometrii...wszak nie tylko na Ciupagi sa proste rownolegle i proste prostopadle. W miejscach publicznych zapoznac sie mozna z kolkiem i trojkatem ...
To wielkie wyzwanie byc tam...i pobierac za to pieniadze. Wielkie. I cieszyc sie nalezy, ze udalo sie wyslac stad, z nad Wisly, tam, do Beneleksu czlowieka obeznanego ze swiatem. Czlowieka, ktory potrafi o tym napisac urzedowe pismo.
A jesli chodzi o Nas to My tu sobie monitorujemy biezace sprawy i ... bedzcie spokojni.. he, he... pozostajemy w kontakcie
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break