REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

restauracja PASJA

# MŁODY

20.03.2006 12:21

Witam. Mam pytanie odnośnie tego lokalu. Ktoś tam był, jadł? Jak cenowo.
Czekam na opinię.

# Wiesia z Mezem

20.03.2006 13:37

Moj Maz, Edward, zapraszal mnie kiedys do tego lokalu, To mial byc taki mily, romantyczny wieczor przy herbacie z okazji naszej osobistej rocznicy, co zem z nim wtedy z nim na wieczor poszla... Boze... i ja to nawet sobie pomyslalam przez chwile, ze moglabym zamowic taka zagraniczna z cytryna w srodku, znaczy sie w torebce od razu, wiecie jaka, i ptysia do tego na przyklad bym wziela, bo lubie i to spotkanie, ot wiecie, tak we dwoje tylko mialo byc, ale jak popatrzylam z autobusu, jaki to ladny lokal, szykowny z takim ekskluzywnym frontem od ulicy, to doszlam do wniosku, ze gdzie tam... no gdzie.... nie mam co na siebie zalozyc ... i zesmy wzieli w koncu i nie poszli. I lepij ,ze tak stanelo, bo zostalo ponad 15 zloty i nasza najmlodsza coreczka Iza dala to wszytko w niedziele Ksiedzu Proboszczowi, a on ja reka po glowce pogladzil, sluchajcie, za te loczki ja tak pociagal i na moment pokazal jej obrazek Sw. Jerzego na koniu, bo mala lubi zwierzatka, a tam byl jeszcze smok, o to sie bardzo ucieszyla, bardzo Za tydzien tez damy i tez popatrzy...ach Smierc bedzie taka Piekna, ze juz sie ciesze.
A dzieciakom to kupilismy w ten wieczor, znaczy sie wtedy co zesmy nie poszli, pasztetowki za jakies 4, 60 .Edek placil. Normalnie, powiem Wam ja to lubie, jak Edward placi. Wyjmuje portfel , tak podkowke mu kiedys kupilam i daje na kase, az taka siksa co siedziala i zula kajzerke przestala ruszac tymi umalowanymi ustami i przelkla... !
Moj Edek to Gosc, a Wasi faceci, Dziewczyny, jacy sa ?

# MŁODY

21.03.2006 17:47

Dziękuje za ten wywód - dla mnie bez sensu.
Może jednak ktoś poda jakieś fakty.
Czekam!!!

REKLAMA

# kelner

21.03.2006 19:13

Pracowałem tam - obsługa ok( same fajne laski) żarenko teżdobre ale ceny jak na takie lokalisko za duże o 3 razy!
Jak chcesz dobrze zjeść i się wybawić taniej Ci wyjdzie nawet w kawiarniach na podzamczu niz w PASJI!
Tak więc choć mam dobre wspomnienia z pracy to jako gastronom ogłaszam bojkot usług -tylko z powodu drożyzny!

# Wiesia z Mezem

22.03.2006 13:12

A mialam nosa w takim razie, mialam ! I skoro jest tak drogo, to proponuje
Marchew a'la prezes Jaroslaw,
Wezcie 1kg marchwi, 3-4łyżki masla, 50g rodzynków suszonych, 200g suszonych moreli,sol, cukier, sok z cytryny. Morele nalezy umyc i namoczyc a potem ugotować i ,przetrzeć. Marchew umyjcie, oczyscie,opłuczcie,posiekajcie w kostke. Zalejcie mala iloscia wrzacej wody z dodatkiem soli i cukru i gotujcie na wolnym ogniu. Pod samo koniec gotowania dodajecie maslo oplukane rodzynki i przecier z moreli. Mozecie lekko posolic, poslodzic lub zaprawic sokiem cytrynowym.
Do smaku.

# MŁODY

23.03.2006 08:04

Dzięki za info - kelner.
Wiesia przepis sprawdze. Dzięki

REKLAMA

# samotnik

23.03.2006 08:53

Z Ciebie Wiesiu to chłop ma pocieche.Tu wystarczy Ci spojrzenie tam drobny przecier.Gdzie my kawalerowie mamy szukać takich jak Ty.Gdzie ?

# Odarpi_Syn_Egigwy

23.03.2006 11:31

Najlepsza baba, to wlasna graba !

# Bobi kuzyn Egigwy

23.03.2006 12:37

Odarpi -w zimowych warunkach gdy jesteś sam w igllo a w dodatku sam w spiworze,może i ktoś Tobie zazdrości ze jesteś samowystarczajacy.Przyklady ida z samej najwyższej góry.

REKLAMA

 gasom

15.01.2024 14:29

Polecam https://trucktruck.pl/?p=247 bardzo dobre ceny.

 desik

18.01.2024 14:33

Zobacz sobie http://mediapak.pl/swietna-restauracja-w-centrum-torunia/ gorąco polecam.

 loe

12.06.2024 12:39

Sprawdź http://trucktruck.pl/najlepsze-paluszki-rybne/ dobre jedzenie.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe