REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

restauracja PASJA

# MŁODY

20.03.2006 12:21

Witam. Mam pytanie odnośnie tego lokalu. Ktoś tam był, jadł? Jak cenowo.
Czekam na opinię.

# Wiesia z Mezem

20.03.2006 13:37

Moj Maz, Edward, zapraszal mnie kiedys do tego lokalu, To mial byc taki mily, romantyczny wieczor przy herbacie z okazji naszej osobistej rocznicy, co zem z nim wtedy z nim na wieczor poszla... Boze... i ja to nawet sobie pomyslalam przez chwile, ze moglabym zamowic taka zagraniczna z cytryna w srodku, znaczy sie w torebce od razu, wiecie jaka, i ptysia do tego na przyklad bym wziela, bo lubie i to spotkanie, ot wiecie, tak we dwoje tylko mialo byc, ale jak popatrzylam z autobusu, jaki to ladny lokal, szykowny z takim ekskluzywnym frontem od ulicy, to doszlam do wniosku, ze gdzie tam... no gdzie.... nie mam co na siebie zalozyc ... i zesmy wzieli w koncu i nie poszli. I lepij ,ze tak stanelo, bo zostalo ponad 15 zloty i nasza najmlodsza coreczka Iza dala to wszytko w niedziele Ksiedzu Proboszczowi, a on ja reka po glowce pogladzil, sluchajcie, za te loczki ja tak pociagal i na moment pokazal jej obrazek Sw. Jerzego na koniu, bo mala lubi zwierzatka, a tam byl jeszcze smok, o to sie bardzo ucieszyla, bardzo Za tydzien tez damy i tez popatrzy...ach Smierc bedzie taka Piekna, ze juz sie ciesze.
A dzieciakom to kupilismy w ten wieczor, znaczy sie wtedy co zesmy nie poszli, pasztetowki za jakies 4, 60 .Edek placil. Normalnie, powiem Wam ja to lubie, jak Edward placi. Wyjmuje portfel , tak podkowke mu kiedys kupilam i daje na kase, az taka siksa co siedziala i zula kajzerke przestala ruszac tymi umalowanymi ustami i przelkla... !
Moj Edek to Gosc, a Wasi faceci, Dziewczyny, jacy sa ?

# MŁODY

21.03.2006 17:47

Dziękuje za ten wywód - dla mnie bez sensu.
Może jednak ktoś poda jakieś fakty.
Czekam!!!

REKLAMA

# kelner

21.03.2006 19:13

Pracowałem tam - obsługa ok( same fajne laski) żarenko teżdobre ale ceny jak na takie lokalisko za duże o 3 razy!
Jak chcesz dobrze zjeść i się wybawić taniej Ci wyjdzie nawet w kawiarniach na podzamczu niz w PASJI!
Tak więc choć mam dobre wspomnienia z pracy to jako gastronom ogłaszam bojkot usług -tylko z powodu drożyzny!

# Wiesia z Mezem

22.03.2006 13:12

A mialam nosa w takim razie, mialam ! I skoro jest tak drogo, to proponuje
Marchew a'la prezes Jaroslaw,
Wezcie 1kg marchwi, 3-4łyżki masla, 50g rodzynków suszonych, 200g suszonych moreli,sol, cukier, sok z cytryny. Morele nalezy umyc i namoczyc a potem ugotować i ,przetrzeć. Marchew umyjcie, oczyscie,opłuczcie,posiekajcie w kostke. Zalejcie mala iloscia wrzacej wody z dodatkiem soli i cukru i gotujcie na wolnym ogniu. Pod samo koniec gotowania dodajecie maslo oplukane rodzynki i przecier z moreli. Mozecie lekko posolic, poslodzic lub zaprawic sokiem cytrynowym.
Do smaku.

# MŁODY

23.03.2006 08:04

Dzięki za info - kelner.
Wiesia przepis sprawdze. Dzięki

REKLAMA

# samotnik

23.03.2006 08:53

Z Ciebie Wiesiu to chłop ma pocieche.Tu wystarczy Ci spojrzenie tam drobny przecier.Gdzie my kawalerowie mamy szukać takich jak Ty.Gdzie ?

# Odarpi_Syn_Egigwy

23.03.2006 11:31

Najlepsza baba, to wlasna graba !

# Bobi kuzyn Egigwy

23.03.2006 12:37

Odarpi -w zimowych warunkach gdy jesteś sam w igllo a w dodatku sam w spiworze,może i ktoś Tobie zazdrości ze jesteś samowystarczajacy.Przyklady ida z samej najwyższej góry.

REKLAMA

 gasom

15.01.2024 14:29

Polecam https://trucktruck.pl/?p=247 bardzo dobre ceny.

 desik

18.01.2024 14:33

Zobacz sobie http://mediapak.pl/swietna-restauracja-w-centrum-torunia/ gorąco polecam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy