REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# dddd

07.04.2020 15:27

Sprawa wale nie jest taka prosta. Nawet jak jest regulamin. Mam nad sobą sąsiada, który od lat niemal codziennie coś robi, powodując mniejszy lub większy hałas. Nie wiem czy wykonuje jakieś prace dla innych w mieszkaniu, bo nie sądzę, aby systematycznie coś remontował. Spółdzielnia udaje że nie może nic zrobić, chociaż jest regulamin prządku domowego. Ten człowiek ma gdzieś tenże regulamin. Teoretycznie można go nawet wyeksmitować , nawet jeżeli mieszkanie stanowi odrębną własność. Ale droga jest długa i niepewna. Policja niespecjalnie chce interweniować. Gdyby przyjeżdżali od razu, to jest szansa, że by dorwali tego człowieka na "gorącym uczynku". Ale tak się nie dzieje. Moja sąsiadka, która wezwała policję dwa razy i za każdym razem akurat była przerwa w hałasie usłyszała po tym drugim razie, że zostanie ukarana mandatem (albo skierowaniem sprawy do sądu) za nieuzasadnione wzywanie policji. Więc tak naprawdę teoretycznie można zrobić sporo ale praktycznie jest to prawo martwe

# Mas

25.05.2020 11:10

Ludzie są nienormalni. Przecież takie odglosy mogą doprowadzić dużo część współlokatorów do nerwicy. Takiego czegoś nie da się wytrzymać w spokoju. Powinna być informacja do kiedy remont może potrwać. W jakich godzinach tak aby inni mogli też się zorganizować a nie tło pan i władca wiercacy. Podczas epidemi remonty powinny być wstrzymame

# Karoll3

26.05.2020 18:32

ja uważam ze to idealny czas na remnot. Sami z zona zamówilismy sofe ze sklepu Home-Sofa.pl. Pnowie przyjechali za free az z Gdyni, wniesli i zlozyli w ramach usługi. Super!

REKLAMA

# Agata

18.06.2020 15:11

Powiem krótko, remont remontowi nie równy. Pod nami nowi właściciele zakupili mieszkanie. Remont miał trwać miesiąc, dziś mija pół roku i końca nie widać. Zaczęłam interweniować, gdy w ruch poszły trzy wiertarki udarowe,młoty itp.Moje argumenty,że pracuję zdalnie a zwierzak trzęsie się ze strachu,nikogo nie intereresowały;ani zarządcy, ani policji.To zrozumiałe, że każdy ma prawo remontować mieszkanie, ale musi być granica, której się nie przekracza.Ta granica,to człowieczeństwo, empatia,ale Drodzy Sąsiedzi,Ci którzy uprzykszacie innym życie-zwłaszcza w tak trudnych dla Nas czasach-nic na tym świecie nie jest Wam dane na zawsze!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy