REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Amanda120

16.04.2020 23:00

Dodam od siebie jedynie że z powodu aktualnego stanu epidemiologicznego warto rozważyć zakup zabezpieczeń mających za zadanie ochronę osób pracujących przy obsłudze klienta (oraz samych klientów), np zainwestowanie w osłony z płyty plexi lub przyłbice bhp, by jak najbardziej zminimalizować ryzyko zarażenia. Ze swojej strony zachęcam do sprawdzenia oferty firmy www.maglo.com.pl
Pozdrawiam

# Tereska

04.05.2020 14:52

Ja mojej mamie kazałem nosić rękawiczki, które kupiłam w sklepie internetowym-https://www.pomocedlaseniora.pl/1287-rekawiczki-jednorazowe. Cieżko było dostać na początku większą ilość sztuk. Widzę, że teraz sklepy nadrabiają asortyment. Początkowo w sklepach spożywczych było kilka dni przestoju i posiadali tylko płyny dezynfekujące. Teraz wraca to wszystko do normy. Mojej mamie kazałam nie wychodzić bez maski i rękawiczek w obawie o jej bezpieczeństwo. Jako osoba starsza była świadoma zagrożenia jakie może jej dotknąć.

# adalkowa

22.05.2020 10:53

Tutaj bez problemu kupisz większe ilości, nawet hurtowo jeśli komuś potrzeba http://www.medclean.com.pl/ Ja zaopatrzyłam się też w rękawiczki bo w pracy dużo mi ich potrzeba.

REKLAMA

# Malon

31.05.2020 11:56

Jak jeszcze potrzebujecie rękawiczek czy maseczek to polecam medclean.com.pl, dobre ceny towarów
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe