REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# gra

27.03.2021 02:34

Kiedyś u mnie na osiedlu ktoś wymyślił,że powinno się wybudować ogrodzone ubikacje dla psów! Koniecznie z piaskiem.Też godny pomysł! niestety nie został zrealizowany. Kto zgadnie dlaczego? Mam nadzieję, że nie zginiemy w zalewie bareizmów...

# iiiii

27.03.2021 07:16

bardzo fajny pomysł, bądźmy życzliwsi dla siebie, do wielu sklepów i urzędów nie wchodzę, bo nie wolno wprowadzać psów, myślę, że inni tak samo, więc handel na tym poniekąd traci

# Bazy(L)

27.03.2021 09:01

Z psem wydzochi się na spacer, a nie do urzędu, na pocztę czy do banku. Idiotyczny pomysl

REKLAMA

# Mishka

27.03.2021 15:10

Jeśli tylko ktoś zadbałby o bezpieczeństwo tych psów, to czemu nie. zastanawia mnie, dlaczego we Wrocławiu klienci galerii nie zostawiali psów w tym wbudowanym parkingu - czy właśnie dlatego, że np obawiali się, że jeden pies pogryzie drugiego psa? albo że ktoś tego psa im zabierze? tak naprawdę musiałby ktoś to kontrolować. No bo wyobraźmy sobie, że ktoś wchodzi i bierze twojego psa, a pies nie zawsze będzie donośnie szczekał na nieswojego właściciela, i co wtedy? musiałby to ktoś kontrolować, a z kontrolą wiążą się pieniądze, więc średnio to widzę

# Parzystoniekopytne

27.03.2021 15:40

To posiadanie psa jest przymusowe? Nie masz co z psem zrobić, to go nie hoduj.

# Arpa61

30.03.2021 05:27

Pomysł OK.

REKLAMA

# podatnik

31.03.2021 11:21

#Bazy(L) napisał(a) 27.03.2021 09:01
Z psem wydzochi się na spacer, a nie do urzędu, na pocztę czy do banku. Idiotyczny pomysl
Tak , to idiotyczny pomysł na zmarnowanie kolejnych naszych pieniędzy.
Urząd jest dla ludzi - także dla tych bojących się psów i alergików.
Jak właściciele sklepów czy knajp wolą właścicieli psów od tych w.w. to ich wybór- mogą wpuszczać zwierzaki.
Następnym krokiem Pana Radnego będzie zapewne zatrudnienie przez urzędy opiekunów , co by się pieski na parkingu nie gryzły.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA