REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

RADNA POLIT-WĘDROWNICZKA

# NAUCZYCIELKA

06.09.2005 15:59

LIDIA POLIT W CIĄGU 3 LAT ZALICZYŁĄ JUŻ PRZYNALEŻNOŚĆ DO SLD i SDPL ,A TERAZ PROWADZI ROZMOWY W SPRAWIE PRZEJŚCIA DO " PLATFORMY " LUB "GOSPODARNOŚCI ".BIDULA NIE PODJEŁA JESZCZE DECYZJI- TRZYMA W RĘKU KALKULATOR I LICZY.PO 25 WRZEŚNIA 2005 ROKU ,MAJĄ LICZYĆ WE DWIE RAZEM Z RADNĄ AGNIESZKĄ DUDKIEWICZ .TO WYŻSZA MATEMATYKA ZOBACZYMY CO WYLICZĄ TE ORŁY NAUK ŚCISŁYCH.

# HISTORYCZKA

06.09.2005 16:43

Białołęckie wędrowniczki i wędrownicy to:LIDIA POLIT,AGNIESZKA DUDKIEWICZ,ANNA DZIEWULSKA,PAWEŁ TERESIAK,ARKADIUSZ PRZYBYLSKI ,JERZY KULEJ,TADEUSZ SEMETKOWSKI,ANNA WOŻNIKOWSKA,JACEK KAZNOWSKI. DOBOROWE TOWARZYSTWO.BOKI MOŻNA ZRYWAĆ,JAK SIĘ PATRZY NA TYCH KOMEDIANTÓW.A SWOJĄ DROGĄ GRATULACJE DLA PANA PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO ,ŻE NIE WIERZY ŻADNYM PRZECHRZCZONYM BEZIDEOWYM PSEUDO DZIAŁAŁACZOM.
TO JEDNO WIELKIE SZAMBO.!!!
boki MOŻNA ZRYWAĆ
jerzy KULEJ

# POLONISTKA

07.09.2005 10:56

To są ludzie ,bez honoru i ideałów.Polityczni karierowicze.Dziwię się,że te panie i ci panowie mają odwagę patrzeć swoim sąsiadom w oczy.Widocznie obce jest im pojęcie-elementarnej uczciwości.A swoją drogą należy obnażać ich małość i ukazywać jako osoby godne potępienia przez młodzież.

REKLAMA

# Etyczka

07.09.2005 17:21

Żałośni są ci "nasi wybrańcy",nie mają za grosz wstydu i honoru.A swoją drogą chciałam zapytać Panie:LIDIĘ - P.AGNIESZKĘ- D,oraz ANNĘ -D ,ANNĘ- W a także panów wymienionych przez historyczkę czy potraią spojrzeć na swoją twarz w lustrze.

# MATKA KASI

07.09.2005 17:31

Etyczko swoje pytanie powinnaś skierować przede wszystkim do nauczycielek Pań: Lidii POLIT ,Anny DZIEWULSKIEJ i AGNIESZKI DUDKIEWICZ/była nauczycielka/.Przeraża mnie podwójna moralność jaką prezentują wychowacy naszych dzieci.Boże chroń nas przed takimi wzorcami.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

07.09.2005 21:50

... boga Nie Ma. Mozna Robic Mydlo z Ludzi !

REKLAMA

# Wyborca Anny D.

08.09.2005 09:33

Kameleoni - o których piszą interauci- jeżeli nie jesteście zwykłymi tchórzami- odpiszcie.Przeproście wyborców,załóżcie worki pokutne na kark .Macie szansę ,że ludzie po chrześcijańsku wam wybaczom.Mimo to pozostaniecie w moich oczach małymi,pazernymi cwaniaczkami.

# KIEDYŚ WYBORCA

08.09.2005 10:03

Ja głosowałem na Panią Polit z Kowalczyka. W rozmowie z wyborcami mówiła,żę najważniejsze są problemy ludzkie .Teraz wiem ,że kłamala.Widocznie się nas wstydzi bo wyprowadziła się w nieznane.Dobre i to bo drugi raz nas nie oszuka.

# J-23

08.09.2005 14:37

Już za rok poznamy nowych - starych kandydatów na radnych do Dzielnicy.
Wtedy zobaczymy jak będą rozliczać swoje 4 lata siedzenia na stołkach rajcowskich.
Zobaczymy też co nowego będą proponowali w programach na dalsze 4 lata.
No i najważniejsze. Zobaczę jak Wy, zdegustowani i krytykujący większość radnych, mieszkańcy Białołęki, jak Wy zagłosujecie.

REKLAMA

# Zosia z Kowalczyka

09.09.2005 15:20

Pani LIDIO POLIT jest mi wstyd ,że na panią głosowałam.Będę przestrzegala wszystkich,żeby nie zrobili tego samego błędu.Na pokrętne osoby nie należy głosować.Oszukańcom nie można wierzyć.

# J-23

10.09.2005 06:45

Zosiu z Kowalczyka
Jestem przekonany, że kiedy już za rok zagłosujesz na innego kandydata, to za dwa lata okaże się, że i on Cię oszukał, bo wiatr powieje z innej strony i on jak ten "kurek na wieży" ustawi się twarzą do wiatru.
Przyjrzyj się składom wsztstkich trzech kadencji rady. Czy nie uderza Cię zbieżność powtarzających się tam nazwisk?
Jak widzisz zaufanie do kandydatów jest teraz na wagę złota.
Ale najlepiej zrobisz jak sama wystartujesz w wyborach i zostaniesz radną.
Wyborco Anny D
Nie żądaj przeprosin, bo ich nie usłyszysz.
Miej pretensje do siebie. Dlaczego? Bo kiedy głosowałeś w 2002 roku toś wiedział, że Pani D. zmieniła już barwy klubowe.
Z Unii Wolności wskoczyła do SLD, aby tylko być przewodniczącą Komisji.
Jak widać jest dobrą trójskoczką, bo trzeci skok do Gospodarności dał jej także stanowisko przewodniczącej.
Ciekawe gdzie skoczy teraz, kiedy Platforma i PiS maja tak wielkie poparcie w sondażach?
Stawiam na Platformę i jedną złotówkę na to, że wyjdzie do rady w 2006 roku.

# STUDENT

10.09.2005 15:27

Zdradziecką naturę wysysa się z mlekiem matki.Nie potrafię powiedzieć czy odkrycia genetyki są w stanie ze zdrajców zrobić normalnych i uczciwych ludzi.

REKLAMA

# J-23

11.09.2005 11:46

Już po pierwszej przesiadce z UW do SLD trzeba było nie głosować na Panią D.
A jednak ponad 200 wyborców jej zaufało !!!!

# POLONISTKA

11.09.2005 16:13

Dwie Panie D. oraz Pani P. do perfekcji opanowały sztukę uwodzenia wyborców.Kłamstwo jest ich prawdziwą naturą.

# Paweł T.

11.09.2005 17:49

Do Historyczki:
Ponoć jestem "wędrowniczkiem" - oświeć mnie i innych forumowiczów jakimi "drogami" się poruszałem.

REKLAMA

# HISTORYCZKA

13.09.2005 08:44

Pawle T. jesteś "wędowniczkiem",posługiwałeś się paroma szyldami biedaku :np.PPS/ten Soporowskiego/,AWS,Centrum i jeszcze coś tam było po drodze.Wytęż swój umysł a z pewnością przyznasz rację .Jesteś bardzo podobny do radnej Lidii,Agnieszki'Tadeusza ,Jacka itd.

# Paweł T.

15.09.2005 20:15

O ile pamiętam "PPS/ten Soporowskiego/" był (komitetem wyborczym rok 1994), póżniej chyba i dalej jest stowarzyszeniem, natomiast nie AWS, a Ruch Społeczny AWS, obecnie Centrum, którego współzałożycielem był RS AWS (był bo z chwilą powstania Centrum przestał istnieć) przyznasz, że to "wędrowanie" w tym stanie rzeczy chyba nie jest tak peioratywne.

# historyk 2

16.09.2005 08:18

Pawle!
Chodzi o to, że na plecach Soporowskiego i z jego poparciem zostałeś radnym, by zaraz po wyborach opublikować w Praskiej wywiad szkalujący Bogdana S. To nie było fair

REKLAMA

# Arek

16.09.2005 17:46

Zastanów się Pawełku co bredzisz.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA