REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Psycholog na Bemowie

# AnastazjaM

01.02.2018 11:25

Czy możecie polecić jakiegoś psychologa, który pomoże mi w nawracającej depresji? Niedawno przeprowadziłam się do Warszawy - nie znam jeszcze miasta, a do poradni nie chciałabym jeździć nie wiadomo jak daleko, bo długa jazda zatłoczonym autobusem to już dla mnie stres.. Dobrze, gdyby to była kobieta..

# gosc

10.02.2018 16:35

Sprobuj u pana Tomasza Mieszkowskiego z kolektywu Psychologgia wg. mnie jeden z najlepszych psycholog w miescie

# karina1990

02.03.2018 09:31

A jeśli wolisz terapeutkę to p. Monika Perkowska z Co Tam jest naprawdę pomocna. Była pierwszym pscyhologiem, do którego poszłam. Niestety nie mieszkam już w Warszawie, ale bardzo miło ją wspominam :)

REKLAMA

 Edyta_30

16.05.2018 11:32

Ja osobiście polecam Panią Katarzynę Iwaszczuk z Pokój w głowie. Dość szybko i skutecznie poradziłam sobie z problemami, a inne terapie na które chodziłam wcześniej, ciągnęły się i prawie mi nie pomogły.

# syf reklaama

16.05.2018 11:43

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..

 Edyta_30

17.05.2018 19:24

#syf reklaama napisał(a) 16.05.2018 11:43
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..
Akurat własnie skończyłam terapie u Pani Katarzyny i uważam że warto ją polecić.

REKLAMA

# minia61

14.08.2019 13:49

ja uważam, że warto polecić www.wroclaw-psychoterapia.com.pl

 szelo

22.12.2023 13:49

Zadzwoń do http://zychstaszewski.pl/?p=6 naprawdę warto.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA