REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Psiaki i kociaki :-)

# kid

23.10.2003 18:44

Witam wszystkich. Czy spotkaliście się gdzieś na Tarchominie z maltretowaniem zwierząt? Czy są jakieś miejsca, gdzie zimuja bezpańskie koty i psy, albo gdzie się "wylęgają" młode zwierzęta? Pytam, bo chcę im pomóc.

# aga

24.10.2003 07:36

Pomóż głodującym dzieciom.

# kid

24.10.2003 08:54

O co ci chodzi? Głodującym dzieciom pomaga sztab ludzi, ciągle coś zbierają, kupują, ktoś się tym zajmuje. A dlaczego zwierzęta mają być gorsze?? Na ich los mało ludzi jest wrażliwych. Idzie zima, mrozy. Nie będą miały co jeść, a najgorsze - nie będzie dostępu do wodu. Okna piwniczne są pozamykane, lub pozabijane. Zimą także rodzą się kocięta. Nie gadaj mi tu sloganów o głodujących dzieciach, nie pytałam cię o zdanie. Chcę tylko wiedzieć, g d z i e są nasze tarchomińskie wyrzutki >:-(((((((

REKLAMA

# Ola

24.10.2003 19:15

Witajcie
Na tarchominie jest jest jeden pies (suczka) bezdomna która ma szczeniaki ( 1,5 miesięczne owczarek niemiecki )
Jeśli chcesz dowiedziec sie czegoś wiecej to napisz na mojego maila
tedesca@o2.pl
Te psy sa bezdomne nie maja co jesc staram sie je dokarmiac ale sama nie daje rady ( szczeniakow jest 10 ) 4 szczeniaki znalazly juz nowy dom czyli zostało 6. Zaczyna być coraz zimniej a one sa bardzo małe i strasznie marzna. Bardzo jest mi ich żal ale sama nie moge wiele zrobic.
Wiec jesli interesuja cie ich problemy to napisz na mojego maila.
Nie podaje teraz miejsca pobytu tych psow ze wzgledu na ich bezpieczenstwo ( rozni sa ludzie)
pozdrowienia i czekam na maile
P.S. odpiszcie jak najszybciej bo one dlugo tak nie wytrzymaja :(

# kid

24.10.2003 19:32

Bardzo ci dziękuję Olu, o to mi chodziło. Postaram się coś zrobić, musi być jakieś wyjście. Sukę trzeba koniecznie wysterylizować!!!

# Kotkaa

24.10.2003 19:42

Pod Polfą w okolicach szkoły jest mnóstwo kotów. Przybywa ich w postępie geometrycznym. Są dokarmiane przez starsze małżeństwo, ale ani szkoły, ani tych państwa nie stać na sterylizację wszystkich kociaków. Lecznica na Śreniawitów obiecała pomóc (moga od czasu do czasu zaliczyć takiego kota jako bezdomnego), ale ktoś musi pożyczyć od nich klatkę i je złapać.
Szkoda szczególnie maleństw, tuż obok jest plac manewrowy nauki jazdy i kursanci nie zawsze umieją wyhamować...

REKLAMA

# kid

24.10.2003 19:47

Kotka, znasz kogoś, kto mógłby mi pomóc je załapać? Sama nie dam rady :-( A propos, czy bywasz na forum koty.pl?

# Kotkaa

24.10.2003 19:59

Bywam na koty.pl czasami. Muszę bywać, skoro mam dwa piękne kocury :)
Ja w tej szkole pracuje, możemy kiedyś się umówić (pod Kotka przez jedno a jest mój e-mail), tylko najpierw trzeba się zapytac kogoś z lecznicy, bo u nich cos ostatnio z funduszami krucho (mają podpisaną umowę z gminą na opiekę nad bezpańskimi zwierzętami).

# kid

24.10.2003 23:28

Tak, coś trzeba zrobić z tymi kotami. Szkoda kocich istnień. Ufff, to strasznie trudne, wiedzieć, że tyle jest nieszczęśliwych zwierząt :-(

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024