REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Gość

13.08.2015 14:16

To jest kuriozalne. Karać trzeba tych, których te ogłoszenia dotyczą. Są tam telefony. Nie ma wymówki. Wiadomo, że większość tych śmieci wieszają sami zainteresowani. Tak trudno zmienić prawo?

# qbek

16.08.2015 09:27

A tak trudno wyciągnąć rękę i zerwać tego śmiecia? Może zamiast czekać aż "ktoś inny się zajmie zmianą prawa i jego egzekwowaniem" to samemu zacząć coś robić?

# gość

16.08.2015 12:12

Panie Dominiku, do roboty ! jeśli pan wie w jaki sposób tępić to zjawisko to zamiast pisania kilkunastu zdań pańskich wypocin, z którego to pisania nic nie wynika niech pan aktywnie w opisany przez pana sposób tępi to zjawisko.

REKLAMA

# Zrywacz ulotek

17.08.2015 20:13

Ja regularnie zrywam takie ogłoszenia i na razie nic złego mnie nie spotkało, a okolica wygląda o wiele przyjemniej. Zachęcam innych, którym zależy, byśmy nie byli traktowani jak zaśmiecona wiocha.

# err

19.08.2015 10:56

Ja również zrywam te ulotki jak stoję i czekam, albo widzę na słupie i na horyzoncie mam kosz na śmieci. Zawsze to kilka mniej... Wyjątek robię tylko dla ogłoszeń pisanych ręcznie długopisem lub flamastrem - ktoś się napracował, a nie moja wina, że nie ma tablic na takie ogłoszenia...
I tego uczę moje dzieci.

# kasiakasia

31.08.2015 10:05

oby takich osób http://www.domaszczyn.com.pl

REKLAMA

# Marycha

31.08.2015 10:30

ja również zrywam te ulotki - najczęściej miernot nauczycieli którzy oglaszja dam lekcje , przygotuje do egzaminu poprawkowego- ale sadze , ze popełniam wykroczenie gdyż przystanki to wlasnosc ZTM i pewnie nie można ingerować w ich stan

# gość

31.08.2015 11:08

#Marycha napisał(a) 31.08.2015 10:30
przystanki to wlasnosc ZTM i
tylko ta firma powinna czyścić je ze zbędnych elementów. Skoro ich nie czyści to znaczy, że oblepione ogłoszeniami wiaty są okej.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break