REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Przydatne gadżety przy prowadzeniu swojej firmy ?

 wieronjika

21.10.2019 13:06

Interesuje mnie to , co można byłoby sobie jeszcze dodatkowo kupić , żeby prowadzenie własnej firmy było jak najbardziej wygodne , komfortowe oraz nowoczesne . Nie chodzi mi o takie oczywiste sprzęty jak komputery lub telefony . Bardziej o takie mniejsze akcesoria , które mogą i tak przydać się w różnych sytuacjach . Jakie akcesoria są zatem przez Was stosowane w Waszych przedsiębiorstwach ? Co jest przydatne , a czego w sumie nie warto kupować ? Każda wskazówka jest bardzo mile widziana

 oknokn

22.10.2019 05:06

Na pewno przyda się między innymi powerbank. Przynajmniej w mojej sytuacji, ponieważ często podróżuję, może pomyśl nad sprzętem właśnie z tej konkretnej kategorii

 wieronjika

23.10.2019 08:33

Bardzo dobra idea , mnie w sumie też takie coś by się przydało . No ale co warto konkretnie wybrać ? Jaki producent wytwarza dobry sprzęt tego typu ?

REKLAMA

 oknokn

24.10.2019 04:41

ja mam powerbanka od Aukey i nie mam na co narzekać, dlatego moja opinia na temat tego sprzętu (model XD20) jest bardzo pozytywna. Urządzenie ładuje szybko, to jedna kwestia. Poza tym kupiłem tego powerbanka ponad rok temu i jeszcze ani razu nie było żadnej awarii, a nawet drobnej usterki. Zresztą słyszałem, że ten model jest generalnie niezawodny

# Frodo

25.10.2019 00:06

A oprogramowanie? Niematerialne ale również potrafi wiele ułatwić w biznesie. Dla mnie okazało się kluczowe dla oszczędności wykupienie www.bizin.pl (na początku była darmowa ale mam teraz większe zapotrzebowania). Dzięki temu mam naprawdę proste w obsłudze narzędzie, nie muszę nikogo prosić o pomoc. A do tego jest tam wiele ułatwień pobocznych jak przykładowo magazyn z kontrolą stanu na nim, albo raporty różne czy możliwość sprawdzenia kontrahenta w rejestrach.. Naprawdę spoko sprawa i pełen profesjonalizm bo dostęp online, zabezpieczenia bardzo dobre i przede wszystkim aktualizacje na bieżąco w samym programie jak ipod względem rozwiązań prawnych

 wieronjika

25.10.2019 06:54

dzięki za wszystkie rady , jestem wam bardzo wdzięczna

REKLAMA

# Gracjan41

06.11.2019 12:14

W biurze bardzo przydatne są również zabezpieczenia http://www.jawacontrol.pl/. To dzięki nim po biurze nie będą nam się kręcić osoby niepowołane.

# tytu65

15.11.2019 20:14

Na pewno gadżety reklamowe. My akurat zamawiamy gadżety z firmy - nomen omen - http://gadzety.pl/, mają duży wybór rozmaitych produktów, które pomagają nam w promocji firmy, trzymają najwyższą jakość i dobre ceny, dobrze się z nimi współpracuje.

# Janinka

02.12.2019 14:59

Najlepiej to odwiedzić w lutym targi reklamy i druku w Nadarzynie. Tam jest mnóstwo firm i świetnych gadżetów. Na pewno znajdziesz tam jakąś inspiracje i od razu kontakty do firm

REKLAMA

 ciastko

18.12.2019 20:50, wpis modyfikowany 2 razy,ostatnio 18.12.2019 20:51

Moim zdaniem warto zobaczyć laptopy poleasingowe w tym sklepie: https://laurem.pl/ Oferta tego sklepu jest bardzo rozbudowana. Bez problemu zamówisz tam laptopa poleasingowego klasy A+ w bardzo dobrej cenie. Myślę, ze to lepsza opcja niż zakup nowego lapka na raty.

# Zygfryd

20.12.2019 13:59

Ja mam taką pracę że często jestem poza biurem i niezbędny jest mi od jakiegoś czasu powerbank. Miałem różne a teraz mam powerbank Garett Power 21i najlepiej mi się sprawdza. Nie nagrzewa się i mam mega moc. Nie ładuję go zbyt często za to kilkakrotnie mogę nim naładować telefon czy inne sprzęty

# czarski

29.12.2019 19:11

na pewno będa potrzebne tablety, laptopy, smartfony. Zobacz sobie w bestcena.pl o wiele taniej tu kupisz niż gdzie indziej.

REKLAMA

# Sylwester

10.01.2020 15:39

Mi się przydaje w pracy i nie tylko smartwatch garett z funkcją gps. W przeciwieństwie do poprzedniego smartwatcha który miałem nie zawiesza się i ma dobrą jakość połączeń

# AlaK.

29.06.2020 12:33

Ja mam smartbanda też od Garetta i w pełni mi wystarcza

# AnnaKlis

31.08.2020 17:37

Właśnie planuje kupić jakiegoś wypasionego smartwatcha który będzie miał funkcję powiadomień o gps. O firmie garett wcześniej nie słyszałam ale zaraz zobaczę co tam mają skoro tak polecacie

REKLAMA

# gosc333

12.03.2021 10:32

Polecam usługi www.agir.pl

# ilona28

27.03.2021 22:09

My ostatnio zamawiamy głównie eko gadżety, bo taki jest teraz trend i nasi klienci je cenią. W firmie http://www.art-office.pl/ mają szeroki wybór tego typu produktów. Np. długopisy bambusowe z logo - super sprawa.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024