REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# asai2

11.10.2012 12:50

W tej samej przychodni.
Mój syn (1,5 roku) nie został przyjęty z gorączką - miałam czekać na dalsze objawy. Następnego dnia w prywatnej przychodni okazało się, ze ma obustronne zapalenie płuc. Moja córka (3 miesiące) - drugiego dnia zapisów na obowiązkowe szczepienia nie mogla być zapisana na październik, bo nie było już miejsc. Miałam tydzień na znalezienie innej przychodni gdzie będzie szczepiona i przesłanie "karty szczepień" (to dokument, bez którego nikt mi dziecka nie zaszczepi i którego ja nie mam prawa dostać do ręki). Dodam, że szczepienia sa obowiązkowe. Czemu przychodnia zapisuje więcej dzieci niż może obsłużyć!!!

# asai12

11.10.2012 12:54

W tej samej przychodni.
Mój syn (1,5 roku) nie został przyjęty z gorączką - miałam czekać na dalsze objawy. Następnego dnia w prywatnej przychodni okazało się, ze ma obustronne zapalenie płuc. Moja córka (3 miesiące) - drugiego dnia zapisów na obowiązkowe szczepienia nie mogla być zapisana na październik, bo nie było już miejsc. Miałam tydzień na znalezienie innej przychodni gdzie będzie szczepiona i przesłanie "karty szczepień" (to dokument, bez którego nikt mi dziecka nie zaszczepi i którego ja nie mam prawa dostać do ręki). Dodam, że szczepienia sa obowiązkowe. Czemu przychodnia zapisuje więcej dzieci niż może obsłużyć!!!

# KKasiaa

11.10.2012 13:05

skandal, ktos powinien za to odpowiedziec

REKLAMA

# Małgorzata

29.03.2016 16:46

Ta przychodnia to skandal. Bez numerkow nie przyjmują nikogo.Nigdy nie odbierają telefonu, więc po numerek trzeba przyjść do przychodni o 6 rano i stać w kolejce. Nawet jak stać ciężko bo np. gorączka i tp. Lekarki siedzą i dłubia w nosie bo numrkow jest wydawanych kilka dziennie. Nikt nawet nie wie, że ta przychodnia ma podpisaną umowę z firmą Falck i po godzinie 18:00 można taką karetkę wezwać bezpłatnie do domu. Należy się jedynie powołać na adres przychodni. Wzywajcie nagminnie nawet do kataru, to może zmienią swoją katyńską politykę!

# Małgorzata

29.03.2016 16:49

*kretyńską politykę

# mal

09.10.2017 15:47

Znana przychodnia ,tez byłam chora -bardzo wysokie ciśnienie -nikt nie chciał przyjąć .Nie ma wytłumaczenia na taka prace lekarzy.Zasady zapisów tez dziwne inne niż wszędzie.Robia spęd ludzi o godz 16 .Jak nie zwolnisz się z pracy to zapis nierealny /przy konczących sie lekach za miesiąc /.I to do lekarza rodzinnego .Ktoś powinien zobaczyć co tam sie dzieje.Nie wiem za co ja płace ,bo przecież za darmo mnie nie przyjmuje lekarz .Chora cała przychodnia ,personel i wogóle wszystko .

REKLAMA

# was

06.11.2017 08:04

z tym Katyniem to pani przesadziła!

# Pacjentks

28.05.2023 08:27

Miałam taka sama sytuacje, 40 stopni gorączki i nie zostałam przyjęta. Jedna pani doktor za 10 minut kończyła prace a nie miała już pacjentów. Druga nie miała pacjentów kazała przyjść na następny dzień. Wezwałam lekarza prywatnie do domu. Masakra bardzo żądło staram się korzystać tutaj z wizyt. Szkoda zdrowia
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA