REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Przychodnia medycyny pracy w stolicy?

# Andriej

12.10.2023 15:37

Hej! Czy ktoś z Was może polecić dobrą przychodnię medycyny pracy w Warszawie? Potrzebuję zrobić badania okresowe do pracy.

# meklak

13.10.2023 10:29

Ja korzystałem z usług przychodni Medivita i byłem bardzo zadowolony. Szybko umówiłem się na wizytę, personel był profesjonalny, a samo badanie przebiegło sprawnie. Polecam!

# ronald

16.10.2023 12:16

Słyszałem coś o niej, ogólnie dobre opinie

REKLAMA

# Andriej

21.10.2023 16:29

Dziekuję, tak wiadomo medivitę z tego co widzę mam dość blisko także tam spróbuję uderzyć.

# AniaK

24.10.2023 10:54

Również polecam <a href= 'https://www.medivita.waw.pl' >Medivita</a>. Szybkie terminy wizyt

# retro

09.11.2023 14:56

Jeśli zastanawiasz się nad terminem badań medycyny pracy, warto rozważyć wcześniejsze umówienie się, aby uniknąć pośpiechu i ewentualnych kolejek. Warto też zwrócić uwagę na opinie innych użytkowników forum, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z konkretnymi przychodniami, takimi jak Medivita. Dobrze jest również pamiętać o tym, żeby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę, aby uniknąć niepotrzebnego stresu.

REKLAMA

# mengo

21.12.2023 07:27

zdecydowanie nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę - ja chciałem się zapisać ostatnio to już numerków nie było takie obłożenie :D

# asik

22.01.2024 19:46

Ja już miałam taki przypadek, zostawiając wizytę na ostatnią chwilę i był to błąd z mojej strony. Na szczęście udało się znaleźć wolne terminy w prywatnej przychodni. Bez tego byłoby kiepsko ;P

 goran

12.02.2024 16:50

Zobaczcie https://petitandblanc.pl/gdzie-znalezc-dobrego-psychiatre/ bardzo dobra oferta.

REKLAMA

# tenant

29.02.2024 06:55

jak teraz wyglądają badania medycyny pracy w medivicie? dajcie znać bo niedługo się wybieram.

# Gregorz

29.02.2024 09:09

jest ok - wszystko szybko i sprawnie, w jeden dzień ogarniesz to wszystko, warto też zapisać się online na badania bo szybciej idzie - teraz okres chorobowy i sporo osób wisi na telefonie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024