REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# lokator

13.03.2015 00:59

Na Ossowskiego ADM sam pozwala na takie sytuacje,jak dawali lokale wszystkich sprawdzano czy dadzą radę finansowo itp. a po 3 latach ok.60% lokatorów bierze dofinansowanie, co gorsze na skargi ADM nie reaguje nawet na te podane na tacy.
Kamery zamontowane konsekwencje niewidoczne a Normalnych lokatorów szlak trafia żę są Idiotami bo płacą jak bozia każe, dbają o to co im dano bo nie mieli innej możliwości na własne M. Dodam że wbrew panującej opinii czynsze są normalne jak w lokalach komunalnych na terenie miasta. Mieszkania dla biednych TAK bo nie wszyscy mają zdolność kredytową tylko czy na pewno dla Biednych czy dla Patologi.

# zawiedziona:(

13.03.2015 20:51

Uważam że problem jest w selekcji osób,które dostają całkiem nowe mieszkania, zamiast podwyższyć lub uelastycznić kryterium dochodowe,żeby ludzie którzy dążą do jakiegoś poziomu mogli również starać się o mieszkanie nie koniecznie na kredyt,i nie będą korzystać z dofinansowania w 50% do czynszu ,a przede wszystkim mają poukładane w głowach i nie wyobrażają sobie płacić spory czynsz(bo nie ukrywajmy ,czynsz w kwaterunku jest spory) niszczyć ba,dewastować zupełnie nowe osiedla.Z tego co wiem to normalnie żyjąca,zarabiająca rodzina nie ma szans na kwaterunek,więc mieszkania trafiają do ludzi mniej zamożnych lub kombinatorów. I wszyscy zdziwieni ,że patologia ....

# mieszkankaBródna

13.03.2015 22:35

dlaczego kosztem żłobka, nie dość że są tylko 4 państwowe na Targówku to jeszcze cała Białołęka zwozi do nas dzieci a dla dzieci Bródnowskich brakuje miejsc. Kolejne osiedle dla patologi szkoda, że nie dla ludzi faktycznie mieszkań potrzebujących,a ja spłacam hipoteczny kredyt.

REKLAMA

 kobza0

14.03.2015 15:10

Przepraszam bardzo, ale gdzie tu mowa o patologi? Nie wiem czy wiesz, ale mieszkania komunalne są dla rodzin, których zarobek jest wg prawa za niski aby móc starać się o kredyt. Mylisz mieszkania komunalne z socjalnymi.

# lokator z

17.03.2015 22:11

To prawda ze na tych osiedlach mieszka duzo patologi i pseudo cwaniakow ,mieszkam na jednym z nich i szlag mnie trafia jak widze tych "ubogich" ludzi ktorzy jezdza super autami i co roku robia remonty mnie na to nie stac a oni nie wierze ze zarabiaja tak malo ze nie stac ich na wlasne mieszkanie dlaczego nikt nie sprawdza zarobkow lokatorow w trakcie umowy najmu to jest chore ,przeciez to mieszkania dla biednych

# Asia

11.08.2016 19:52

Mieszkania komunalne nowe powinny dostawac w pierwszej kolejnosci ci ktorzy mieszkaja juz w takim lokalu i placa oraz o nie dbaja ale sa to stare mieszkania niepelnowartosciowe lub chca poprawic warunki mieszkaniowe. Nie wiem dlaczego tak latwo rozdaje sie mieszkania publiczne tym co nie placa i nie szanuja mienia.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024