REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Rys50

17.08.2015 12:31

To już wiem czemu kilkanaście drzew jest oznakowanych do wycinki - uprzywilejowana kasta rowerzystów otrzyma kolejną rowerostradę kosztem zieleni i pieszych

# max

22.08.2015 21:38

a najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że rowery jeżdżą wygodnie, przy zieleni, cień, wiaterek i te sprawy, a piesi muszą przemykać bokiem, wąskim chodniczkiem obok jezdni, narażeni na ochlapanie w czasie deszczu przez samochody, albo na pęd smrodu pozostawiony za tirem czy ciężarówką, albo busem bo ... tak inteligentnie zaprojektowane... poprawią po tylu latach? a nowe nasadzenia zrobią? 1:1 powinno być!

# grey

24.08.2015 00:05

1 stary dąb daje tyle tlenu co 1000 młodych..to co daje 1 do 1?

REKLAMA

# Ala68

24.08.2015 12:16

To kolejny dowód na uprzywilejowanie rowerzystów - piesi na krawędź jezdni a rowerki szeroką rowerostradą. Takie mamy cudowne władze - dziś się dowiedziałam że niedługo ścieżka rowerowa będzie biegła przez cmentarz Wolski - nie ma już szacunku nawet dla nekropolii - rowerki ponad prawem

# ybki

24.08.2015 12:51

#Ala68 napisał(a) 24.08.2015 12:16
To kolejny dowód na uprzywilejowanie rowerzystów - piesi na krawędź jezdni a rowerki szeroką rowerostradą. Takie mamy cudowne władze - dziś się dowiedziałam że niedługo ścieżka rowerowa będzie biegła przez cmentarz Wolski - nie ma już szacunku nawet dla nekropolii - rowerki ponad prawem

I tak jeżdżą już tam rowery więc nic się nie zmieni, postawią tylko 2 znaki że rowery mogą jechać.

# STWA78

10.09.2015 09:15

#ybki
I tak jeżdżą już tam rowery więc nic się nie zmieni, postawią tylko 2 znaki że rowery mogą jechać.
.
.
Czyli fakt że mamy do czynienia z nekropolia nie ma znaczenia - rowerki panują ? idąc tym tropem można pozwolić na wiele rzeczy bo już i tak ktoś to robi? - Dla mnie to cmentarz - rzecz święta - ale ja nauczony przez babcie - że tam należy się godnie zachowywać - kiedyś straż miejska pogoniła takich co sie z grilem obok pomnika ustawili - a teraz sie zrobi ścieżkę, może jeszcze tor dla BMX-ów ?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy