REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Przewodniczącego Rady też odwołany!

# olo

12.10.2004 12:53

Ciekaw jestem co to za roszady jeden polecial drugi poleciał! Pytanie co się za tym kryje??? A odpowiedź niestety mało odkrywacz i smutna jak zawsze kasa, kasa, kasa... Chyba ze ktoś zna jakiś inny powód to proszę słucham??

# niezorientowany

12.10.2004 15:21

Wygląda na to, że jest jakaś rozruba w mieście. Tylko pytanie czy rozgrywa prezydent czy rozgrywają prezydenta.

# olo

13.10.2004 11:14

moim skromnym zdaniem to sie ludzie po prostu musza nachapać raz jeden raz drugi!

REKLAMA

# Patriota

14.10.2004 17:17

No cóż, polskie podwórko

# neo

15.10.2004 15:15

Pytanie mam do was co wy na to czy poraz kolejny wszyscy się bedziemy przyglądać a przy następnych wyborach wybierzemy tych samych baranów!? Co zamierzacie zrobić??

# no_tak

23.10.2004 22:41

Z tymi baranami to już tak jest , nie wiem co w ludzi wstępuje jak tak sobie usiądą na stoliku ciut ciut większym.
Muły nie wiedzieli nigdy co znaczy kultura osobista ale dziwić się nie można, bo komuna nauczyła nas głupoty, złodziejstwa i co najgorsze podkładania sobie wzajemnie "świń". Przez te "świnie" nigdy nie możemy się uczyć na błędach jak normalne społeczeństwo tylko do "ziemi" . Przez to śpieszą się ludki żeby brać , kraść, magazynować, bo przecie ile walczyli i ilu przez nich legło . Tak - a sami co? Za rok może im się wszystko skończyć.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024