REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Przeprowadzka kto do pomocy?

# Filomenaa23

05.06.2020 16:53

Witajcie! Za niedługo będziemy zmieniać miejsce zamieszkania na drugi koniec Warszawy, w związku z tym chciałabym załatwić jakąś firmę do transportu mebli i wszystkiego innego. Zastanawiam się nad WIKI Transport - czy ktoś ma z nimi jakieś doświadczenie? :)

# Iwona888

12.06.2020 14:19

WIKI zorganizowało mi transport rzeczy przy przenosinach biura. Panowie bardzo pomocni, wszystko załatwili w ciągu kilku godzin :) Ceny w porządku.

 helennka

19.06.2020 12:32

Panowie z Wiki pomagali mi przy przenosinach biura. Sprawnie i bezprobemowo. Byłam bardzo zadowolona ;)

REKLAMA

 Milicent

19.06.2020 14:00

Kogokolwiek weźmiesz, upewnij się, że mają ubezpieczenie w razie uszkodzenia twoich rzeczy w czasie transportu. I nie daj sobie wcisnąć podwykonawcy.
____________________________
http://[url=www.tomikowski.pl/]

# zuka

21.04.2022 12:31

Najlepiej odezwać się do nich:

# zuka

21.04.2022 12:38

Najlepiej odezwać się do nich: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Mają wszystko, żeby sprawnie i szybko zrobić całą przeprowadzkę. Z nimi nie ma kompletnie żadnych problemów, bez względu na to jak duża będzie ta przeprowadzka.

REKLAMA

# norbert

27.04.2022 13:13

Ja polecam: www.grupatransportowa.pl/. Współpracuję z nimi od kilku miesiecy. Nie zawiedli ani razu. Towar zawsze dociera w idealnym stanie. Warto.

# kodanaa

23.05.2022 12:36

Ja też mogę polecić firmę Japa&Co. Nie mają sobie równych. Wszystko zabezpieczną, kompleksowo pomogą ze wszystkim i kompletnie niczym nie trzeba się przejmować.

# mementoa

21.06.2022 14:56

Też mogę Ci polecić firmę Japa & co. Nikt lepiej Ci nie ogarnie całej przeprowadzki. I to od A do Z, także kompletnie niczym nie musisz się przejmować. Serio, dzięki nim cała przeprowadzka nie jest aż tak stresująca.

REKLAMA

# igsa

12.08.2022 23:57

Japa&Co ma bardzo dużo zadowolonych klientów i dlatego warto się do nich odezwać, żeby zostać zjednym z nich. Oni są zawsze przygotowani i pomocni. Do tego, są to po prostu fajne chłopaki, dzięki którym cała przeprowadzka nie jest taka stresująca.

# water

19.01.2023 15:31

Ja też polecam poradnik na stronie Japa&Co: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/poradnik Znalazłam tam dużo przydatnych wskazówek, które warto wykorzystać podczas przeprowadzki. Warto poświęcić parę minut i przeczytać tych parę artykułów.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break