REKLAMA

moje bielany 003 1moje bielany 003 2moje bielany 003 0
Forum › Bielany

REKLAMA

marywilska najlepszy adres 2marywilska najlepszy adres 0

# Z. M.

15.11.2015 15:29

Po raz kolejny tutejsi redaktorzy wykazują ignorancję z zakresu znajomości Bielan. Jeśli się nie wie o czym pisze, należy zamilczeć. Otóż informuję, prostując informacje w lead, że w tym miejscu nie ma dwóch okolicznych osiedli, gdyż tam jest Wawrzyszew. Proszę o więcej rzetelności i pokory w tym co się robi wobec nas, Bielańczyków.

# Dante

15.11.2015 15:50

Proponuję przeczytać nie tylko lead.

# Kkuba

15.11.2015 16:28

Na Andersena ten sam problem z miejscami parkingowymi. O 17 nie ma gdzie stanąć jak słoiki się zjadą

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

# omnix

15.11.2015 20:05

"... radny Łukasz Świderski, którego zdaniem miejsca parkingowe w bezpośrednim sąsiedztwie domów są jednym z wyznaczników dobrego poziomu życia."
Poziomu życia????? ROTFL!!! Chyba dobrego poziomu hałasu, spalin, pyłów zawieszonych, rakotwórczych substancji w rodzaju benzoapirenu.
Jak się jest radnym, to wypadałoby wiedzieć, że od kilkunastu lat miejsca parkingowe buduje się pod domami. A ul Wergiliusza jest tak uprzywilejowana komunikacyjnie z racji metra, że spokojnie można sprzedać samochód. Jak komuś potrzebne miejsca parkingowe, nich się przeprowadzi do budynku pod którym one są i PŁACI za ten luksus.

# Z. M.

16.11.2015 15:28

#Dante napisał(a) 15.11.2015 15:50
Proponuję przeczytać nie tylko lead.
Nie pouczaj starej bielanki topografii dzielnicy. Czytałam cały artykuł. To jest osiedle Wawrzyszew. Aksjomat. Odsyłam do słownika języka polskiego jeśli nie rozumiesz.

# bezradny

16.11.2015 23:04

Panie radny, a moze to nie miejsc parkingowych ubywa, ale przybywa samochodow? Moze pora wreszcie zapanowac nad iloscia samochodow ktora moga sobie kupowac mieszkancy? Moze jak mniej zlomu bedzie blokowalo chodniki to i warunki bytowe sie poprawia?

REKLAMA

marywilska niedziele 2marywilska niedziele 0

# bart

17.11.2015 08:11

#omnix napisał(a) 15.11.2015 20:05
Jak się jest radnym, to wypadałoby wiedzieć, że od kilkunastu lat miejsca parkingowe buduje się pod domami.

Wypadałoby to by wiedzieć, że osiedle Wawrzyszew ma nie kilkanaście, a kilkadziesiąt lat i pod żadnym tutejszym budynkiem nie ma możliwości wybudowania garażu podziemnego. Nowe pokolenie jest strasznie zakompleksione, a już ten fragment o płaceniu za miejsce postojowe mówi sam za siebie - co kredyt uwiera? Co do metra i sprzedaży samochodu - nie wszystkich życie kręci się wokół dojazdów wyłącznie do Arkadii czy na Marszałkowską. Dojazd komunikacją w wiele rejonów miasta z Bielan to masakra i mnóstwo przesiadek, o dalszych wyjazdach nie wspominając. No ale co o tym mogą wiedzieć osoby które wprowadziły się tutaj dwa lata temu. One o dawnej komunikacji nie mają pojęcia i cieszą się z każdej okazji wciśnięcia do wagonika metra bo to takie europejskie.

# gosc

17.11.2015 10:30

zróbcie zakaz wjazdu dla samochodów na innych rejestracjach niż warszawskie i problem z głowy

# D1A

17.11.2015 19:19

Nie byłam zadowolona, że ubywa kolejny fragment zieleni pod budowę tego osiedla, ale przynajmniej po budowie zamiast prowizorki urządzonej na dużym trawniku (nie wiem za czyją zgodą) można przejść bez omijania samochodów stojących w błocie do metra. Parkingów na Wawrzyszewie jest kilka i nie ma powodu, żeby przeznaczać na ten cel każdy kawałek zieleni, szczególnie, że bardziej służyłby za parking dla bazaru, niż dla zwykłych mieszkańców.

REKLAMA

marywilska 7 dni w tygodniu 2marywilska 7 dni w tygodniu 0

# Hanka Ordonówna

05.12.2015 23:10

#Kkuba napisał(a) 15.11.2015 16:28
Na Andersena ten sam problem z miejscami parkingowymi. O 17 nie ma gdzie stanąć jak słoiki się zjadą
Kkuba bbo ood ttttej wwwwarsiafffkośści jjjąkać sisisię zzzaczynasz!
:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
:

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida 10-25 3olowkowa kraina swiatowida 10-25 0
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

moje bielany 004 1moje bielany 004 2moje bielany 004 0

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

cmp 09-2025 2cmp 09-2025 0

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

REKLAMA

bemowo 3bemowo 0

REKLAMA

san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 1san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 2san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 0

REKLAMA

marywilska mikolajki 2025 3marywilska mikolajki 2025 0

REKLAMA

bck joga 1bck joga 2bck joga 0

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

bck królowa śniegu 2025 3bck królowa śniegu 2025 0

REKLAMA

bck hip hop 1bck hip hop 2bck hip hop 0