REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Warszawa

REKLAMA

Przede mną kupowanie pierścionka zaręczynowego

# Maciej77

27.02.2020 09:45

Przede mną kupowanie pierścionka zaręczynowego i tak się zastanawiam, gdzie ewentualnie szukać dla siebie propozycji. Znacie jakiś sensowny sklep, gdzie można uderzyć i cos znaleźć sensownego? Zależy mi na diamencie, raczej klasyka z jednym kamieniem.

 Balam

27.02.2020 14:06

hmm... Każdy sklep jubilerski. Pochodź, poszukaj, może znajdziesz coś, co się spodoba, a nie rozpisujesz się na forum. Włóż w to trochę starania.
__________________
dermatoskopia

# Tomekk

05.03.2020 11:45

Ja też mam przed sobą zaręczyny i pierścionek kupowałem w sundiamore.pl. Faktycznie ładna propozycja, pierścionek dobrze wygląda, dodatkowo ten wybór modeli jest tam duży i można coś dla siebie sensownego szukać.

REKLAMA

 sassza

05.03.2020 15:49

najważniejsze jest to, żeby pierścionek był elegancki. Według mnie nie można jednak rzucać się z motyką na słońce. Jak ktoś ma generalnie ograniczone możliwości finansowe, to nie ma sensu wydawać wszystkich oszczędności czy brać kredyt. Najważniejszy jest gest i po prostu uczucie do drugiej osoby

# Adam25

13.05.2022 13:40

Ja jestem bardzo zadowolony z oferty sklepu www.sklepjubilerski.com/. Świetnie przygotowana oferta i faktycznie Lisiewski ma wspaniałe pierścionki zaręczynowe ma wielki wybór. Polecam zdecydowanie, można znaleźć wyjątkowy pierścionek z diamentami dla swojej wybranki.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA