REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

prywatny detektyw?

01.05.2016 10:47 #tomash
Witam. Potrzebuję skontaktować się ze sprawdzonym i godnym zaufania prywatnym detektywem w dość delikatnej sprawie. Otrzymałem kontakt na agencję detektywistyczną Nemezis, ale nie ukrywam, że chce się spotkać z kilkoma osobami, zanim kogoś wybiorę. Możecie kogoś polecić?
22.05.2016 15:56 #henry007
A sprawy prywatne czy biznesowe? Bo jeśli o biznes chodzi, to mogę polecić agencję Business Safety Agency, http://detektywdlabiznesu.pl - są świetni w tych tematach :)
04.06.2016 21:38 #kleosia
Większość biur detektywistycznych rozwija swoja działalność na różne okoliczności. Na przykład w sprawach spadkowych do niedawna nikt się nie zastanawiał nad wynajęciem detektywa który ma znaleźć i dobra i długi spadkodawcy, a to ważne. Lampart działa w takich sprawach
lampart.co- sprawy-spadkowe i ma wiele sukcesów na koncie.
05.12.2016 12:29 nataliarw
Ja mogę polecić biuro detektywistyczne Pani Alicji Słowińskiej z Wrocławia, które działa w całej Polsce. Pełen profesjonalizm.
06.02.2017 19:28 #Kola
Czasami jest tak, że jedynym dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy biura detektywistycznego. Trzeba się z tym pogodzić i zdecydować na kogoś sprawdzonego. Szukając dla siebie dobrego detektywa , znajoma poleciła mi to biuro detektywistyczne http://detektyw-pro-tom.pl . Są solidni i warci zaufania.
REKLAMA
25.02.2017 11:21 #lula33
Prywatny detektyw powinien być przede wszystkim sprawdzoną osobą, poczytaj opinie, niestety jest wiele nadużyć w tej branży, które podstawą jest paradoksalnie zaufanie i lojalność. Jednak Biuro Detektywistyczne Nemezis, o które pytasz, jest z tego co wiem jak najbardziej godne polecenia.
07.04.2017 01:27 #malwina3
Na pewno detektyw Lublin świetnie się sprawdzi. Ma ogromne doświadczenie w różnych sprawach, dlatego też oferuje szeroki zakres usług. Poza tym plusem jest to, że dysponuje odpowiednim sprzętem. Uważam, że zawsze należy korzystać z usług profesjonalistów. Minusem jest tylko to, że usługi świadczone są w Lublinie.
25.04.2017 14:30 #rurka22
No niestety są takie momenty w życiu, czy to prywatnym czy zawodowym, że prywatny detektyw jest niezbędny i potrafi sporo pomóc. Dlatego nie dziwię się, że tyle osób korzysta z takiego wsparcia.
28.06.2017 21:51 #mazepa
Skontaktuj się z biurem detektywistycznym http://www.detektyw-androsz.pl/ - w branży znane i cenione, gwarantują jakość usług, dyskrecję i dowody, na jakich Ci zależy
28.11.2017 08:48 #klient
Witam, Rozwód nie byl łatwym czasem mojego życia, wiele nieprzespanych, przepłakanych nocy i jeszcze więcej nerwów związanych z rozwodem i podziałem majątku. Bez pomocy detektywa http://www.detektywpromesa.pl/ pewnie do teraz walczyłbym o swoje. Polecam Usługi Pana Dawida, jestem bardo zadowolona z tego co udało się zrobić.
28.11.2017 09:12 #syf.reklamaa
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
13.09.2018 13:33 Robert964
Polecam pana Husarskiego (tutaj jest kontakt do agencji - http://detektywhusarski.pl/). Mają licencję działają szybko i dyskretnie, a sam materiał dowodowy był dla sądu w stu procentach wystarczający żeby orzec winę za rozpad małżeństwa po stronie męża.
11.07.2019 07:48 #asari
Najlepiej poczytaj na forach. Ja nigdy nie korzystałam z takich usług, ale wiem, że są kobiety, które dowiedziały się o zdradzie męża w ten sposób. Nawet nie wiem jakie są ceny, ale myślę, że warto to sprawdzić.
11.10.2019 10:49 #Karolcia_18r
Osobiście nie korzystałam z tego typu pomocy, ale miałam za to przygodę ze szpiegowaniem pewnej osoby na własną rękę. Kupiłam potrzebne akcesoria w sklepie detektywistycznym http://www.24a-z.pl i sama działałam. Pewnie gdybym miała więcej funduszy zatrudniłabym detektywa, ale na szczęście sama sobie poradziłam i całe szczęście, że takie sklepy powstały!
31.10.2019 13:28 #Wiktoria889
Tylko prywatny detektyw, ale nie ktoś z ulicy, tylko z licencją detektywistyczną i dobrą opinią. W Poznaniu nie ma lepszego niż ten gość http://detektywtomaszaniol.pl/ .
REKLAMA
02.03.2020 21:05 #zdruzgotana
Wszystko fajnie pięknie ale warto też prześwietlić detektywa z którego usług korzystamy. Teraz względnie łatwo uzyskać licencję (jakby ktoś chciał o tym więcej poczytać to wrzucam artykuł, który mnie zaciekawił: prywatny detektyw). Sama korzystałam z usług detektywa w poznaniu i się nieźle przejechałam.
04.03.2020 21:02 #sarah4743
Detektówów, tak we Wrocławiu jak i innych miastach jest pełno. Z tego co wiem, zmieniły się przepisy i teraz prościej jest o licencję przez to jest tak dużo ofert. Powiem tak... doświadzczenie to jedno ale nie mniej ważny jest sprzęt jaki ma detektyw... moja rada, masz brać detektywa weź tego który zarówno ma sprzęt z półki niedostępnej dla śmiertelnika i wie jak używać. W Warszawie chyba liderem jest spyshop mają tam numer do detektywa ( spyshop.pl/detektyw ), zadzwoń pogadaj dowiedź się jak pracuje.
05.03.2020 19:29 #Dawid81
Korzystałem z usług firmy bjdetektywi. Świetny fachowiec, polecam.
24.03.2020 21:51 #Wiola23
Ja polecam Pana Jakuba jakubzyna.pl dyskrecja w 100% - sprawa załatwiona w mniej niż 24h

554/4443 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA