REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

proszę o opinie dj MW

# marta

25.02.2014 17:41

witam, czy ktoś zna dj MW (http://www.djmw.pl)? jeśli tak- proszę o opinie :)

# Kalina

05.11.2015 11:58

Znam go i polecam. Pierwszy raz widziałam go na weselu przyjaciółki i naprawdę jak ktoś szuka dobrego DJ-a na wesele to lepszego nie widziałam. Była świetna muzyka, normalny sprzęt a nie muzyka z kompa, oprócz tego przyjaciółka zażyczyła sobie dekorację światłem i to było coś pięknego- można sobie wpisać na youtube- "dekoracja światłem flesh agency" i zobaczyć. Oprócz tego wesela, mój szef zaprosił go do prowadzenia imprezy integracyjnej w naszej firmie i też wszyscy świetnie się bawili, także moja opinia w skali od 1 do 5- to 5+ :)

# Bianka

28.01.2016 10:39

Jeden z lepszych DJ-ów w Warszawie i okolicach. Miałam szczęście, że na niego trafiłam (przypadkiem)- później dopiero znajomi mnie uświadomili, że to TEN Maciej Wilkanowski, który jest tak rozchwytywany :) Prowadził moje wesele- spisał się na medal zarówno jeśli chodzi o muzykę, dekorację, prowadzenie konkursów, podejście do gości. Nawet starsze osoby, które raczej wolały zespół niż DJ-a, zmieniły zdanie :)

REKLAMA

 Pati77

28.01.2016 10:43

dobry dj, widać, że muzyka to jego pasja, miałam okazję uczestniczyć kiedy prezentował swoje umiejętności, byłam pod naprawdę sporym wrażeniem, wiadomo, że niektórym się do końca nie podobało, ale wszystkim nie dogodzisz, z tego co się orientuję, to on ma wielu zwolenników i raczej jak ktoś chce zrobić sobie ślub w nowoczesnym wydaniu z nowoczesnym dj-em to on się do tego idealnie nadaje

# Awonek

23.02.2018 11:02

Korzystałem dwa razy z jego usług na imprezach firmowych i hm... Zdecydowanie polecam, jeden z bardziej sprawdzonych DJ, ostatnio polecam go większości osób, bo zna się na rzeczy.

# syf straszny

23.02.2018 13:21

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

REKLAMA

# Leslie

12.02.2019 21:17

Ja go mogę polecić w 100%! Prowadził moje wesele, profesjonalizm i wysoka kultura osobista, uśmiech na twarzy, do tego pracuje na dobrym sprzęcie i super można się z nim dogadać.

# Flafor

20.02.2019 11:38

U nas na weselu doskonale sprawdził się Maciej Wilkanowski, więc jeśli cenisz sobie dobrą zabawę to polecam.

# Elka Sl.

21.02.2019 20:26

Najlepszy dj z jakim współpracowałam. Maciej Wilkanowski to klasa sama w sobie.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe