REKLAMA

REKLAMA

Forum Warszawa

REKLAMA

Projektant domów w Warszawie

# wasilewski

19.11.2020 13:34

poszukuję sprawdzonego projektanta domów w warszawie, przeprowadzamy się ze stolicy, będziemy budować dom w małej miejscowości na południu. nad wymaganiami jeszcze się dokładnie nie zastanawiałem, powierzchnia domu myślę, że około 120 m^2, chciałbym aby koszt realizacji samego domu nie przekraczał 150 tys. działkę mamy już kupioną.

 Kielbikk

20.11.2020 10:40

Mogę ci polecić mój dom, bo idealnie mieści się w twoich wymaganiach. Jak masz jakieś pytania to pisz, bo mogłabym się rozgadać naprawdę długo o zaletach tego domu (i kilku małych wadach też). Mam pięcioosobową rodzinę, 3 małe dzieci i miejsca jest wystarczająco. Także pytaj o co chcesz :) Nazwa projektu to "Idealny". Kupiliśmy go z firmy architektonicznej MG Projekt, szukaj go na ich stronie w kategorii projekty domów z poddaszem.

# wasilewski

20.12.2020 16:26

projekt mi się podoba, dom też bardzo ładny. mam pytania ogólne jak się mieszka itp. proszę mi wymienić zalety i wady samego domu.

# kwiecisty

20.12.2020 19:59

Projekt domu projektem, ale i tak ostatecznie nadajemy mu styl sami. Jak nie przez aranżację wnętrz to przez aranżację otoczenia domu, tarasu. Warto nad tym też zastanowić się. Musi być wszystko idealnie, spójnie zaaranżowane i oczywiście muszą pasować ogrodzenia

# balinski

27.12.2021 11:36

Działkę kupiliśmy wiosną tego roku, a teraz wybieramy projekt. Nam bardzo podobają się nowoczesne domy parterowe i właśnie czegoś takiego dla siebie szukamy. Metraż myślę, że 120-140m2 będzie odpowiednia dla naszej rodzinki. Widziałem fajne gotowe projekty domów i raczej z takich będziemy wybierać. Projektanci w Warszawie są bardzo drodzy.

# dywanowy

27.12.2021 13:41

Akurat tak się składa, że ja jeszcze nie miałem okazji korzystać z takich usług i sam sobie aranżuję moje mieszkanie. Bardzo fajnie, że w sklepie więcej możemy bez problemów kupić chodniki na metry. Myślę, że takie rozwiązanie jest czymś bardzo ważnym.

# singrid

18.01.2022 09:13

Jeśli szukacie porządnego architekta w Warszawie, to tylko: https://zeninteriors.pl/. Architekci potrafią słuchać klienta, podpowiedzieć, podsunąć pomysł, spojrzeć na pewne rzeczy z innej strony. Kreatywni, ale potrafią dostosować sie do potrzeb klienta. Bardzo dobra współpraca
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA