REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Projekt lokalizacji inwestycji ...CZAJKA-ważne!

# Lidia Polit

09.10.2006 21:44

Pragnę poinformować, ze w Urzedzie Dzielnicy pojawilo sie pismo z prośbą o cytuję: Uzgodnienie projektu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na rozbudowie i przebudowie(modernizacji) oczyszczalni ścieków "CZAJKA"- koniec cytatu. Tytuł nader zgrabny, ale w opisie jest mowa o STACJI TERMICZNEJ UTYLIZACJI OSADÓW ŚCIEKOWYCH (STUOŚ).
Projekt w/g datownika dotarł do Wydziału Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Białołęka 19.09.b.r. Zarząd Dzielnicy otrzymał go dopiero 29 września- jedno piętro dokument wędrował 10 dni (sic!). Przypomnę, ze 29 byla sesja Rady i pominięto to milczeniem, bo radni otrzymali dopiero 2 października. Komu zależy, zeby w ferworze dyskusji przedwyborczych przeoczyć problem?????
W związku z datą doręczenia radnym czyli 2 października można jeszcze złożyc odwołanie czyli wystąpić o odmowę ustalenia lokalizacji. Dodam, ze ja stosowne pismo złożylam w dniu 9 pażdziernika czyli dzis. Państwu zainteresowanym służę kopią wystąpienia. Mogę tez przeslac tekst na e-maila. Do 16 pażdziernika mozna składac wnioski do Samorządowego Kolegium odwoławczego poprzez Kancelarię Biura Naczelnego Architekta Miasta XIII piętro PKiN, pokoj 1349 lub za pośrednictwem poczty. Dodam, ze poki nie jest uchwalone Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania jest szansa na zablokowanie.
Pozdrawiam Lidia Polit
P.S.Podaję moj adres e-mail : lidiapolit@wp.pl
I proszę mi oszczędzić domniemywań dotyczących intencji wpisu. Po prostu wywiązuję sie z obowiązków.

# piotrek

09.10.2006 22:56

CZAJKOWCY!!
JEŚLI POTRZEBUJECIE PRAWNIKA SŁUŻĘ POMOCĄ, JEDNA Z NAJLEPSZYCH KANCELARII PRAWNYCH W W - WIE, WSPÓŁPRACUJĘ Z NIĄ JUZ DŁUŻSZY CZAS A I PRAWNIK I ASYSTENT NIE SĄ OSZUSTAMI I KRĘTACZAMI JAK TO Z WIEKSZOŚCIĄ PRAWNIKÓW BYWA......ZA KILKA DNI URZĘDOLE DOSTANĄ ODE MNIE( WIADOMO KTO NAD TYM TRZYMA PIECZE) SUPER POZWY..
P.S JEŚLI CHODZI O LIDIĘ POLIT TO JEST TO BARDZO UCZCIWA OSOBA.

# warka

10.10.2006 20:49

Spalarnia jest bardzo potrzebna, możnaby spalić te wszystkie brednie

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy