REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Profesjonalne Ozonowanie Pomieszczeń mieszkalnych.

04.10.2018 22:10 #Mikkk
Słyszeliście kiedyś o Ozonowaniu pomieszczeń w celu eliminacji zapachów, bakterii lub roztoczy?
Ja skorzystałem z Ozonowania w tamtym tygodniu z tej firmy >>> usun-odor
Problem odoru który mieliśmy znikł, polecam! sprawdźcie ;)
17.12.2018 10:49 #kajalutt
Ozonowanie to ważna sprawa. Warto zainwestować w porządny generator ozonu. Godny polecenia producent generatorów ozonu to firma www.bitom.com.pl/sklep/. Służą w razie potrzeby fachowym doradztwem.
18.05.2020 15:27 #jan65
Ozonowanie według zaleceń Sanepid-u powinno wykonywać się przy stężenie ozonu: 10 ppm po 30 minutach żeby zapewnić skuteczność dezynfekcji oraz minimalne straty wydajności spowodowane rozkładem ozonu do tlenu. Najlepiej stosować urządzenia o dużej wydajności min. 15g/h przy 75m3 z elektronicznym timerem włączenia/wyłączenia, maskę z filtrem węglowym i gogle oraz miernik stężenia ozonu. Wszystko można dostać w tym sklepie od polskiego producenta, najtaniej, z gwarancją i serwisem.https://stssystem.pl
25.05.2020 20:02 #adasko
ja znam firmę Profesjonalne Ozonowanie :) jak najbardziej mogę polecić. U nas ozonowali całe mieszkanie po grypie. A dla ciekawskim to polecam ich filmik na YT o nieuczciwych praktykach konkurencji: [url] www.youtube.com/watch?v=i9XCYOxGq0Q [/url] Lepiej uważać na te wszystkie firmy-krzaki, które powstały teraz w czasach koronawirusa

389/4527 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA