REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Rafał

17.08.2020 15:49

A czy w sytuacji, gdy jest pandemia, konieczne jest przyjmowanie komunii świętej? Ja rozumiem, że dla katolików jest to bardzo ważne, ale chyba zdrowie jest najważniejsze...

# Jestem

17.08.2020 17:27

Dlatego są obostrzenia.

# Hyde

18.08.2020 08:43

#Rafał napisał(a) 17.08.2020 15:49
A czy w sytuacji, gdy jest pandemia, konieczne jest przyjmowanie komunii świętej? Ja rozumiem, że dla katolików jest to bardzo ważne, ale chyba zdrowie jest najważniejsze...

A czy konieczny jest wyjazd na wakacje? A czy konieczne jest organizowanie wesela na 150 osób? A czy konieczne jest zwoływanie domówki na 30 osób? A czy konieczne jest wydobywanie węgla? A czy konieczne jest łażenie do sklepu meblowego? A czy konieczne jest korzystanie z Verturillo? A czy konieczne jest jeżdżenie do aquaparku? A czy konieczne jest ... Tak można wymieniać bez końca, zwłaszcza że większość z tych rzeczy konieczna wcale nie jest, a mimo to nawet wirusolodzy typu Simon ostatnio na urlopy powyjeżdżali zwiększając tym samym zagrożenie epidemiologiczne. Albo stosujemy obostrzenia bezwzględnie i bez wyjątków, albo nie czepiamy się nikogo i nie mamy potem pretensji jak będzie milion zarażonych i min. 10 tys. zmarłych.

REKLAMA

# rex

01.09.2020 21:43

Covidoidioci .
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA