REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

problemy

# rokingg

24.07.2023 14:27

Wiem, że to problem wstydliwy i pewnie nie wielu będzie się chciało wypowiadać, ale może powiecie jakie środki stosowaliście na problemy z potencją, jeśli macie już takie zmagania za sobą. Jak możecie coś poradzić to dajcie znać.

# zero99

25.07.2023 12:02

W sprzedaży są takie, które łączą sildenafil z tadalafilem jak Sildalist - hpotencja.net.pl/sildalist-100-mg+-20-mg. To ciekawy wybór, ponieważ działanie będzie się dzięki temu powiększać i efekty stosowania możliwe, że będą dzięki temu lepsze.

# Erneścio

25.07.2023 12:59

Kolego, Ty się ufafafaaa na chemię nie łap, bo sobie zrobisz akuku na całe życie, jak 95% moich kumpli. Nie kupuj w Polsce jakichkolwiek specyfików bo będzie gorzej, jak jest.
Zacznij od zdjęcia alko z życia, ogranicz faje jeśli palisz i inwestuj w witaminki ale nie te z kapsułek i pastylek lecz w owoce i warzywa. Zadbaj o zdrowie, nie na siłowni, wystarczy każdego wieczoru spacer po praku minimum na 40 min.
Druga sprawa, dotlenienie organizmu podczas snu, otwarte okna nawet zimą, nie przegrzewaj jajców.
Trzecia rzecz to samica, pora na jakieś łózkowe urozmaicenia.
Wszystko powyższe to zalecenia rosyjskiej pani doktor lat około 70. Ja mam 47 i od 5 lat rypię się jak króliczek każdego dnia, żona chce mnie wystawić już za drzwi, masakra.
Nie pokładajcie wiary w chemię i to w Polsce bo 99% tych specyfików jest tylko i wyłącznie po to, aby robić na tym hajs. To nie działa, nie działało i działać nie będzie.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA