REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Problemy z mostem

# mayday

02.05.2012 14:59

To po pierwsze
na stronie tvn warszawa jest informacja o nierównościach na moście.
Po drugie na budowie mostu łamane są prawa pracownicze. Część pracowników pomimo pracy na budowie nie uzyskali żadnej umowy. Co za tym idzie nie przysługują im żadne prawa pracownicze. Niestety Inspekcja pracy, radni, prezydent miasta mają to gdzieś. Czy redakcja się tym zainteresuje?

# nowodworzak

02.05.2012 16:19

Prawa pracownicze to PIP więc co ma do tego redakcja portalu?

# mostowiak

02.05.2012 23:14

Jak to co ma do tego portal Ano dużo. Uważają się za 4 władzę to niech interweniują

REKLAMA

# Haniutka

03.05.2012 15:28

Generalnie jest takie prawo, że po interwencji dziennikarskiej (reportaż, artykuł itp) sprawą może zająć się prokuratura. Szczególnie, że PIP ma to w d... ! A radni, którzy się całą swoją kadencję bawią się i świecą potem na otwarciu mostu mogliby zainteresować się jak wyzyskiwano ludzi na tej budowie. Ponadto na ten most poszły nasze pieniądze i nie chcę, aby za moje pieniądze ktoś wykorzystywał ludzi, a zyski brał tylko dla siebie! Ciekawe co na to HGW? Aha dzisiaj byłam na moście i rzeczywiście się jakoś pofalował. Cóż dzieło techniki za 1,2 mld pln !

# mayday

07.05.2012 17:54

No i co, nie jest to fajny temat dla redakcji? No i trzeba porozmawiać z robotnikami, a nie jakimiś tam radnymi, bezradnymi.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA