REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Prez.Kaczynski w 314

# jureg

26.05.2004 20:46

Bylem 5 minut. 2 sprawy uslyszalem: MY bylismy pierwsi do NATO i ze czerwone rzady musza sie zle skonczyc. TO MY MÓWILISMY pierwsi! Szkoda czasu.
Racje mial wczesniejszy watek - to wybory.
Moze potem bylo cos o przyszlosci(?), bo wspominków to mam dosc.

# Byłem dłużej

26.05.2004 22:34

Potem sprawy zeszły na tematy lokalne, most, tramwaj, metro, wykup gruntów, plany miejscowe itd. Chociaż faktycznie, czego prezydent nie ukrywał było to spotkanie przedwyborcze.

# bol*

27.05.2004 07:31

Dobrze jest prowadzić kampanie za publiczne pieniądze.Wtedy nie odkryje Ameryki-wie to nawet każde małe dziecko nic nie kosztuje.Najbardziej zabawne jest chyba to że te umizgi wykonuje wielki lis nasz ukochany burmistrz Smoczyński.Sądze ,że jeszcze się nie obudził i nie ma świadomości że gra z drugim liskiem chytruskiem.Spójrz ukochany (chciałoby się powiedzieć ) co tamten zrobił na Pradze z Platformą O....Wymienił na LPR.A co będzie z Tobą? Czy zastanawiałeś się Nasz drogi(tu przepraszam za poufałość) kto za Tobą będzie płakał? Tylko ja??????

REKLAMA

# antybol

27.05.2004 08:24

Bol-ku (cienki) powiedz mi co było w tym spotkaniu sfinansowane z pieniędzy publicznych i jaki element kampanii jest finansowany z tych pieniędzy.
Po co rzucasz takie puste slogany i banialuki.

# antypis

27.05.2004 08:54

Chocby pensja prezydenta, który powinien za nią zajmować sie problemami mieszkańców Warszawy, a nie kłopotami Europy.

# jureg

27.05.2004 09:41

Prosze napiszcie, czy bylo cos powiedziane konkretnie - to niby Prezydent Warszawy! 'Zaslugi' niech sobie opisuje w ksiazkach(?)

REKLAMA

# marta

27.05.2004 09:56

Nic nie było. Wypowiedział jedenaści sloganów i dwanaście wyuczonych formułek. On zna tylko kilka tematów w tym mieście - metro, most, obwodnica i przede wszystkim błędy i afery poprzedników. O zwyczajnych problemach nic nie wie. Takie spotkanie to strata czasu.

# ala

27.05.2004 10:03

Antypisie. Prezydent był po godzinach pracy. Jak każdy obywatel po pracy może angażować się w co chce i gdzie chce.

# zdzich

27.05.2004 10:05

Marto, przypominam że spotkanie miało być przedwyborcze a nie omawiające sprawy lokalne. Mieliśmy pytać o sprawy europejskie i sprawy godnej reprezentacji w Parlamencie UE.

REKLAMA

# antypis

27.05.2004 10:24

Prezydent ma nienormowany czas pracy i nigdy nie jest po godzinach. Zapisane w kodeksie pracy.

# marta

27.05.2004 10:37

do zdzicha: Nic takiego w zaproszeniach na spotkanie nie było. Wręcz przeciwnie wszedzie była mowa o spotkaniu z PREZYDENTEM WARSZAWY a nie osobą promującą PiS w wyborach. Jak zwykle nabraliści naiwnych ludzi.

# NN

27.05.2004 10:43

Do antypisa: problemy mieszkańców Warszawy to już teraz także problemy Europy! He, he...

REKLAMA

# antypis

27.05.2004 11:29

Podaj przykład takich problemów.

# NN

27.05.2004 13:41

No nie, chyba żartujesz? To nie wiesz, że Unia dokłada a to do mostu przez Wisłę, a to do metra a nawet do łatania dziur na ulicach? Inna sprawa, że wcześniej te pieniądze musimy wpłacić do unijnej kasy. Tak to działa, jak zwykle.
Unia Lubelska też nas kosztowała, choć splendor był większy.

# antypis

27.05.2004 14:11

Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę, może tak ma być w przyszłości, a może to nasze pobożne życzenia.
Co prawda słyszałem cos o pomyśle sfinansowania mostu Północnego, ale podobno miasto nie spełniło warunków i sprawa się rypła.

# Uważny czytelnik

27.05.2004 22:59

Z mostem północnym to było tak. Gdybyśmy chieli sfinansować jego budowę za kasę UE to opóźniła by się inwestycja bo procedury i takie tam. Więc miasto buduje za swoje. Natomist tramwaj na moście będzie za unijną kasę. To mówił też prezydent na spotkaniu. Inwestycje w Warszawie z funduszy UE to nie są pobożne życzenia a fakty. Smród z Czajki zniknie dzięki tej forsie. Ostatnia stacja metra będzie z tej forsy, oraz modernizacja parków (chodzi o system odwodnienia itd).
Antypisie twój ślepy antypisizm nie pozwala ci zobaczyć rzeczywistości i doczytać tego o czym prasa trąbi od miesięcy. O tych sprawach wiem z gazet lub z WOTu. Przepraszam zapmniałem w "NIE" o tym nie piszą. Czas zmienić prasę by nadażyć za faktami.

# antypis

28.05.2004 08:03

Po pierwsze: miasto jeszcze niczego nie buduje, bo nie ma nawet projektu przebiegu trasy mostu. Na przykład nie wiadomo, co po tachomińskiej stronie ma być rozebrane, a co się uchowa. Chodzi np. o były hotel - dom socjalny na Świderskiej przy komisariacie. Ludzie się boją, że zostanie rozebrany i jest to bardzo prawdopodobne, ale nie wiadomo na 100%, bo nie ma projektu. O jakiej więc mówimy budowie. Prezydent mówił, że ogłasza przetarg. Poczekajmy, co powie po wyborach.
O kasie unijnej tez wiele czytam, ale tylko w prasie. Np. o smrodzie z Czajki czytałem wiele razy. Zadzwoń do MPWiK i spytaj, czy wiedzą coś konkretnego na temat tych funduszy unijnych. Ostatnia stacja metra to perspektywa kilku lat. Pozyjemy - zobaczymy.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy