REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Prawo jazdy na autko z automatem

04.10.2004 11:44 #Kaśka
Czy ktoś z Was zrobił może kurs i egzamin na autko z automatyczną skrzynią biegów? Która szkoła organizuje taki kurs i który ośrodek egzaminacyjny przeprowadza takie egzaminy?
04.10.2004 12:12 #sh
przecież duże fiaty nie mają automatycznych skrzyni biegów...
04.10.2004 12:32 #Marginalia_Filozoficzne
Onegdaj ( 4 lata temu ) Marginalia chcialy pocwiczyc przed wyjazdem na wyspe, w jakims profesjonalnym osrodku szkoleniowym, na samochodzie z "angielska kierownica". Heeh... mialy Marginalia jakas taka "slabizne" przed sytuacja, gdy kolanko ( urocze kolanko ! ) Partnera jest lewej rece, a nie po prawej ... Heeh ... Good Luck, Catku Kate...

Ps. No prosze ... Czyz nie umiemy byc przemile dla Dziewczat ? Jak chcemy ?
05.10.2004 15:30 #jack73
apropos - po 1800 moge zalatwic egzamin:-)
05.10.2004 18:45 #Druga_blondyna
A czy ktoś z Was zrobił może kurs i egzamin na autko ze skórzaną tapicerką, klimatyzacją i alufelgami???
REKLAMA
06.10.2004 11:15 #Marginalia_Filozoficzne
Na wlasnym przykladzie Marginalia widza, jak latwo Chamstwo przyzwyczaja sie do luksusu. He ... czy mozecie powiedziec cos na ten temat ? Oprocz tego oczywiscie, ze denerwuja was dziwki w skorzanych, zielonych spodniach ...
14.11.2019 10:09 #kowboj13
Osobiście rekomenduję raczej kurs na skrzyni manualnej - uprawnia do poruszania się samochodami zarówno ze skrzynią automatyczną jak i ręczną. Ja właśnie wczoraj odebrałem prawo jazdy, więc jestem na bieżąco :) teraz czeka mnie kurs w https://drivingacademy.pl/, na którym, mam nadzieję, dowiem się jeszcze więcej.
14.11.2019 10:57 BratKarol
jak prawo jazdy warszawa to tylko liniaszkolenia

313/7420 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
Otwarcie granic
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA