REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

Prawo do informacji zaczyna działać?

# historyk

01.09.2002 00:00

Może to skutek zbliżąjących się wyborów, ale wreszcie ustawa o dostępie do informacji zaczęła być w Białołęce przestrzegana. Ostatnio dostałem mail, z którego wynika,że protokoły z posiedzeń zarządu gminy będą udostępniane zainteresowany (przez kilka miesięcy odmawiano wykonywania tego prawa). Przy okazji dowiedzialem się innych ciekawych rzeczy: średnie wynagrodzenie nauczyciela w Białołęce to ok. 2100 zł, dyrektora szkoły 3200 zł, zaś na reklamy w " Echu" i Nowej Gazecie Praskiej " wydano w 2001 ok. 100 000 zł.

# sowa

12.06.2011 20:36

Jako historyk popełniasz kardynalny błąd zawodowy. Zamiast opierać się na badaniach (warsztat ) piszesz -dowiedziałem się .Coś się dowiedział ?Że zarobki nauczycieli są małe. Stażysta ,czyli rozpoczynający pracę zarabia więcej niż sugerowana przez Ciebię średnia nauczyciela nie mówiąc o dyrektorach.Na reklamy różnego typu (np artykuły sponsorowane ) wydaje się za dużo no ale są w Urzędzie tacy którzy to lubią...
No i pamiętaj historyku że są posiedzenia zarządu dzielnicy .Pisząc o gminie sugerujesz że mentalnie jesteś jeszcze w 2004 roku kiedy nastąpiła transformacja z Gminy na Dzielnice i z tego powinieneś być dumny.

# hegel

15.06.2011 07:14

To post sprzed 9 lat sowo-minerwo

REKLAMA

# czewi czejs

16.06.2011 11:42

buhahahahahahahahaha
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA