REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

PRALNIA NA KSIĄŻKOWEJ 9A

# klient

02.12.2005 20:37

CO SĄDZICIE O TEJ PRALNI? OBSŁUGA NIESYMPATYCZNA; NIEODPOWIADAJĄ ZA TO CO ROBIĄ;
ZNISZCZYLI MI CIUSZKI MÓWIĄC ŻE TO NIE ICH WINA :)
A WAM JAK?

# yyy

06.12.2005 00:15

Mnie nie, bo ja mam na Światowida 47, ale w tym gronie rozmowa o ciuszkach to taki śmieszny temat, chyba sugerujesz, że za tym aktem zniszczenia twojego odzienia kryje, się jakiś lokalny polityk, a może ktoś znany ma udziały w tej pralni, jak tak zaczniesz to wywołasz burzę.

# agent

06.12.2005 09:30

Tam pracują narodowcy....

REKLAMA

# yyy

07.12.2005 00:13

No i wszystko jasne kliencie !

# była klientka

06.01.2006 13:23

Ja oddałam tam do odświeżenia garnitur syna przed komunią :( no i guziki "zniknęły" a dokłądnie się rozpuściły - jak mnie poinformowano - przyklejając sie do ubrania. pan był niewzruszony i nie widział w tym nic złego. Niestety często biorą kasę z góry i nie szans na jej zwrot, nie mówiac już o odszkodowaniu za zniszczone ubranie

# Witold

13.07.2016 09:19

Na Białołęce polecam: http://pralniaok.pl/

REKLAMA

# czysty

27.01.2022 17:10

W sumie to https://www.pranie-dywanow-lublin.pl/ jeszcze jak fajnym rozwiązaniem jest to aby mieć również możliwość prania naszych dywanów właśnie w zaufanej pralni. Jak dla mnie takie kwestie są dość istotne i tym bardziej, że przecież zależy mi w głównej mierze na tym aby moje dywany były czyste.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA