REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Winnica

21.11.2013 13:16

Łubudubu, łubudubu...

# Jantarka

21.11.2013 13:18

Tak sie zastanawiam - tupet to cecha wrodzona czy nabyta?

# między wierszami

21.11.2013 13:22

Co jeszcze powinniśmy zrobić, by zasłużyć na pełną wypłatę?
W tym zdaniu zawarta jest treść: nie napisaliśmy tego z własnej woli

REKLAMA

# sierpien2011

21.11.2013 14:28

To zaczyna być nawet zabawne i oryginalne:). W sumie adekwatne do całego kontekstu.

# hip hip

21.11.2013 15:01

Hurrrrrrrrra!!!!!!!!!!!

# wow!

21.11.2013 15:57

Urocza historia

REKLAMA

# Wróżka z Gdańska

21.11.2013 16:40

A ja się pytam jak Pana Włodkowskiego czy jak mu tam, Odwołać z tej komisji o dialogu społecznym, bo coś czuje że tu o kasę chodzi, ktoś położyć che łapę na na budżecie BOK. A to nie mała Suma 3 mln do rozdysponowania wśród swoich. Mam nadzieję że burmistrz wysłał to zapytanie do wszystkich organizacji i Nasza Choszczówka też będzie mogła się wypowiedzieć. Co prawda zdania są podzielone, ale ja jestem za pozostawieniem takiego stanu jaki jest. Finał Będzie taki Pan Piotr P Wykorzystuje Pana W . A jak już usuną wspólnego wroga, Pan Piotr P wsadzi na to miejsce swojego mu poddanego żołnierza politycznego, a kolaborantów i wszelkich sojuszników odsunie taki będzie finał.

# sierpien2011

21.11.2013 17:20

Natomiast na razie cala sytuacja ośmiesza całą ideę nadzoru .... i pokazuje dobrze swiat, w ktorym żyjemy...
To pismo wiele mówi o naszej gminie i relacjach w niej panujących. Zresztą czt Pana Burmistrza nie było w komisji konkursowej?

# obserwer

21.11.2013 19:01

Do pracowników BOK-u
zapewne czytacie to forum
podajcie zatem na forum i publicznie e gazecie ECHO te konkretne przykłady że was pozytywnie chwalą
Jeśli napisaliście to pismo z własnej i nie przymuszonej woli to wam szczerze współczuję!!!
Nie dorastacie do pięt Tomkowi Mitrowskiemu!!!!

REKLAMA

 antyurzędnik

21.11.2013 19:02

Miałem nieco lepsze zdanie na temat pracowników BOK-u. Pod przymusem, czy bez, albo ma się własne zdanie, albo jest się podnóżkiem i wyciera kurze pod stopami

# bartekw

21.11.2013 19:33

Kolaborant Włodkowski, wykorzystywany przez Burmistrza Jaworskiego, uprzejmie melduje, że 1) nie chodzi mu o kasę, 2) funkcja przewodniczącego DKDS jest społeczna, a wybory są na początku roku - w styczniu 2014 kolejne - zapraszam do udziału, bo ja chętnie przekażę pałeczkę, 3) wszystkie NGO z DKDS otrzymały pismo od Burmistrza i każda może się wypowiedzieć.

# i to na tyle

21.11.2013 20:28

Wróżko z Gdańska
Piszesz bzdury jak mało która/y!!!
Bartek ma rację.
Niech się wypowiedzą ludzie, bo dla ludzi jest powołana Pani dyrektor a nie odwrotnie.
Skoro narobiła bajzlu to trzeba ją odwołać
ŚP. Tomkowi Służewskiemu Pani Anna do pięt nie dorosła!!!

REKLAMA

# kinoman/ka

21.11.2013 22:34

za Winnicą: Niech nam żyje prezes naszego klubu. Niech żyje nam!
I dodam od siebie interpretując klasyków: Moja żona? Moja żona jest z zawodu DYREKTOREM!
Pozdrawiam miłośników polskiego kina

# amelka

22.11.2013 10:16

Uwierzę, jak zobaczę, że Królowa sie pakuje

# jork

23.11.2013 09:08

Królowa zabroniła wam komentować? Prosimy o głos pracowników BOK

REKLAMA

# Ewa Gryga

24.11.2013 14:15

Pracownicy napiszcie - błagalny ton zainteresowanego oznacza, że pseudo "dziennikarz" piszący artykuł zapomniał o dotarciu do obu stron. Skupił się na wyciągnięciu jednego pisma i zgrywa bohatera. Jeżeli ktoś myśli, że pracownicy napisali pismo z własnej woli to gratuluję. Do obserwer - pomyśl zanim coś napiszesz "pozytywnie chwalą" ? "Nie dorastacie do pięt Tomkowi Mitrowskiemu!!!! " a kim jest ten gość , z tego co wiem były pracownik BOK., więc chyba o nim w takiej sytuacji też dobrze nie świadczy. Ps. Ciekawe skąd tylu zainteresowanych - nie zwiazanych bezpośrednio ze sprawą - a moze się mylę?

# Www

26.11.2013 11:56

Niech się Wróble i Barany zbierają i będzie spokój.

# obserwer

26.11.2013 13:21

do Ewa Gryga
Tomka Mitrowskiego widziałem wielokrotnie w działaniu czyli w pracy w BOK-u dlatego jego mogę pochwalić
Ten "gość" jest fachowcem w dziedzinie KULTURY

REKLAMA

# mieszkaniec555

26.11.2013 22:53

#Wróżka z Gdańska
A ja się pytam jak Pana Włodkowskiego czy jak mu tam, Odwołać z tej komisji o dialogu społecznym, bo coś czuje że tu o kasę chodzi, ktoś położyć che łapę na na budżecie BOK. A to nie mała Suma 3 mln do rozdysponowania wśród swoich. Mam nadzieję że burmistrz wysłał to zapytanie do wszystkich organizacji i Nasza Choszczówka też będzie mogła się wypowiedzieć. Co prawda zdania są podzielone, ale ja jestem za pozostawieniem takiego stanu jaki jest. Finał Będzie taki Pan Piotr P Wykorzystuje Pana W . A jak już usuną wspólnego wroga, Pan Piotr P wsadzi na to miejsce swojego mu poddanego żołnierza politycznego, a kolaborantów i wszelkich sojuszników odsunie taki będzie finał.
BRAWO Wróżko z Gdańska !!!!!!! Nareszcie ktoś napisał parę słów prawdy.

# bartekw

27.11.2013 00:38

Mieszkańcu, nie bredź! Wiadomo, że chodzi o kasę, a dokładnie o jej racjonalne wydawanie - aby przekładała się na konkretne wydarzenia i ofertę dla mieszkańców, a nie służyła wyłącznie zaspokojeniu materialnych ambicji ABW.
A co do odwoływania mojej skromnej osoby z DKDS - pisałem wcześniej. Przyjdź proszę na styczniowe posiedzenie i zgłoś swą kandydaturę na przewodniczącego. Masz mój głos :)

# niech żyje wolność

27.11.2013 11:10

Już za parę dni, za dni parę

REKLAMA

# kykyky

28.11.2013 14:44

Kiedy dokładnie ABW zniknie i będzie p.o. ?????????????????

# sierpien2011

28.11.2013 21:52

A własciwie dlaczego...kabaret i farsa mieszczą się jak najbardziej w gatunkach scenicznych. I są juz czesto zaliczane do kultury wysokiej...

# kkkkk

30.11.2013 10:37

Ale na scenie a nie "Nad" nią.

REKLAMA

# buc

04.01.2014 21:19

Bareja wiecznie żyw :-)

# Iwona z Białołęki

09.01.2014 09:52

Szkoda, że ci etatowi pracownicy nie mieli odwagi sie podpisać pod pismem- kolejny przykład na to, że stoją za tymi intrygami inne osoby i oczerniają p. Barańską, która tak wiele zrobiła dla kultury w Dzielnicy i nie tylko. Rozsławiała Białołęke nie tylko w Warszawie ale w całym kraju. Źle wypowiadać się o Jej pracy będzie tylko ten, kto nie zna się na kulturze, ale to juz jego problem.

# pawka

11.01.2014 00:40

osobiście bym ją z roboty wyp.erdolił ... 3 razy w zeszłym roku miałem coś tam do załatwienia i za każdym razem wychodząc miałem ochotę mordować...

# pawka

11.01.2014 00:43

#pawka napisał(a) 11.01.2014 00:40
osobiście bym ją z roboty wyp.erdolił ... 3 razy w zeszłym roku miałem coś tam do załatwienia i za każdym razem wychodząc miałem ochotę mordować...
a przepraszam to było o urzędzie gminy ... mam uczulenie na urzędników a szczególnie ich premie, więc jak widzę takie wpisy ...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024