REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# czytacz

20.03.2014 16:04

fajnie by bylo umiescic w artykule link do rejestracji :)

# xyz

20.03.2014 18:29

Www.google.pl

# z Dąbrówki

21.03.2014 10:41

Bardzo dobra sprawa, bo wiadomo, że jak dziś zgłosimy się z dziećmi do rekrutacji przedszkolnej - ja to zrobię, mimo że dziecko chodzi do przedszkola prywatnego, to za 2-3 lata to dziecko pójdzie do dzielnicowej szkoły. Może wtedy urzędnicy zdołają zapewnić dzielnicową szkołę dla mojego dziecka, bo prywatnych szkół jest b. mało.

REKLAMA

# link

21.03.2014 11:06

Bardzo dobry pomysł
zachęcam rodziców do zgłaszania pociech
warszawa-przedszkola.pzo.edu.pl formico-parents main.action

# Tymka

24.03.2014 14:25

Te 4 punkty za płacenie podatków w Warszawie to jakaś żenada. Moje dziecko ma 20 punktów -16 za prace rodziców i 4 za podatki, a np. dziecko samotnego , bezrobotnego rodzica rozliczajacego sie w Poznaniu ma na starcie 128 punktów. Chyba ktoś tu robi sobie żarty. Jak dziecko sie nie dostanie, a na 99% tak bedzie to od następnego roku płacimy podatki w Koziej Wolce.

# Wyborca

25.03.2014 08:49

Moje dziecko się chyba w końcu dostanie do przedszkola, bo w końcu kryterium wielodzietności jest dobrze punktowane. Najgorzej mają rodzice z dwójką dzieci.

REKLAMA

# lala

27.03.2014 15:34

Chyba ile dzieci mieszka widać plus minus po meldunkach . To jest granda ; tyle dzieciaczków; a tak mało miejsc, co więcej żałosne kilka punktów za rozliczanie się w wawie i pracę.

# dziadek

27.03.2014 19:50

Ludzie
Zwłaszcza młodzi!!!
zacznijcie wreszcie myśleć na kogo głosować!!!!
Zacznijcie wreszcie myśleć kto ma Was reprezentować w samorządzie
jeśli będziecie ślepo głosować na jedynki (ograne i wybierane po raz enty tj. po raz kolejny) to za......cie sobie i swoim somsiadom tym co się po was tu sprowadzą sprawę budowy żłobków, przedszkoli i szkół, dróg i komunikacji równolegle z budową osiedli!!!
Spróbujcie zapoznać się i zrozumieć pojęcie ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU !!!! ( Wiem, że to może być dla młodych i wykształconych obecnie ludzi bardzo trudne, ale bez zrozumienia pewnych mechanizmów życia i dobra wspólnego nie da się normalnie funkcjonować!!!)
Te punkty do idiotyzm jakich mało, tak kiedyś było na egzaminach na studia.
Dziecko robotnika lub chłopa miało dużo punktów, dzieci tzw. inteligencji pracującej miały mniej a inteligenckie chyba wcale (za pochodzenie!!!).

# Hektor

03.04.2014 21:32

Po co rejestrować... 4 pkty za płacenie podatków w Wawie... a 10 pkt. za okładanie żony pięściami picie itp... rekrutacja socjalistyczna...

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA