REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Powrót normalności.

# mieszkaniec80000

12.05.2010 18:43

Drodzy Państwo, czy nie myśleliście może w ostatnim czasi, że czasy rządów Jerzego Smoczyńskiego, na które tak często narzekaliście był nieporównywalnie lepsze od tych, które sprawują obecne władze ? Może warto przemyśleć sprawę przed najbliższymi wyborami?

# zib

12.05.2010 23:00

a w czym były lepsze? czy on wybudował most północny?a może wyremontował modlińską? może przygotował jakieś alternatywne formy rozwiązania problemu korków?

# NN

13.05.2010 11:58

Były lepsze, ale te wszystkie plagi, jakie teraz mamy są pokłosiem tamtych decyzji! Taka karma.

REKLAMA

# mieszkaniec800001

13.05.2010 16:34

Myślał jak gospodarz a nie jak poddany i bezradny.

# miszkaniec 80000

13.05.2010 19:00

Drodzy Państwo myślę, że liczne placówki oświatowe, przychodnia zdrowia, komisarjat policji, 2 ośrodki sportu, dziesiątki kilometrów dróg, wodociągów, kanalizacji, gazociągów, chodników są sukcesami. Nie wiem czy mieliście okazje podjęcia próby uzyskania np. pozwolenia na budowę, myślę że jest to spadek jakości obsługi mieszkańców cięzki do oceniania. Nie chce wychwalać pod niebiosa Pana Smoczyńskiego, bo zauważam Jego wady, ale myśle, że wykonywał on ciężka i dobrą pracę. Jak ktoś będzie potrzebował argumentów, służe pomocą. Pozdrawiam.

# cobra22

13.05.2010 20:46

NIGDY WIĘCEJ!

REKLAMA

# mieszkaniec 79999

14.05.2010 13:27

Sondaże wskazują na PO
PiS też swoje ugra
Ciekawe ile ugryzie SLD
Co do Gospodarnosci to na dwoje babka wróżyła
Kandydatów niezależnych brak
Dlatego wróżąc z fusów będziemy mieli nowych starych radnych.

# politolog

14.05.2010 21:09

Przy załozeniu,że radnych ma być 23 - PO 11-12, Gospodarność 2-3 mandaty (Smoczyński i Włodkowski, o ile ten ostatni nie zakandyduje np. z Pis). PIS- 6 mandatów, chyba, ze sie wezmie do roboty- wtedy moze 8. SLD jakie 2-3.
Rządzic będzie Po samo lub z Gospodarnoscia.
Specjalnie wiele nie da sie tu namieszac, 80 proc. mieszkancow B. to osoby bez zwiazku obywatelskiego z Dzielnica, mieszkancy mieszkan rotacyjnych.
Głosują jak w wyborach ogolnopolskich, a demograficznie i socjologicznie to raczej elektorat PO, choc Pis nie jest, zwłaszcza ostatnio, bez szans.
Natomiast w samej PO moze dojść do przesilenia, zmiany pokoleniowej i np. zastąpienia Kaznowskiego przez Jaworskiego czy Rabczon.
Jedyną widoczną osobowoscia bez afiliacji partyjnej jest Włodkowski. Ale sam drugim Smoczyńskim nie bedzie- nie te czasy....

# mieszkaniec80000

15.05.2010 11:40

Trochę to smutne, bo jaki związek, mają oglądani w telewizji Tusk czy Komorowski z przedstawicielami PO na Białołęce, chyba niewielki, może więc warto głosować na konkretnych ludzi a nie na partie ?

REKLAMA

# cobra22

15.05.2010 13:49

Konkretni ludzie są w PO na Białołęce, przynajmniej dbają o sprawy zwykłych mieszkańców np. budują i remontują drogi, budują mosty, mosteczki itd., a poprzednicy, spójrzmy na galimatias w MPZP- to wystarczy.-MY Pamiętamy!

# miszkaniec80000

15.05.2010 13:54

Czy mógłbym prosić o wymienienie jakiś konkretów, oprócz szkoły na ostródzkiej, grodzisku i kobiałce , które były przygotowane przez poprzednie władze( no ale chwała dzisiejszym, że ich nie wstrzymały ). Tylko nie most północny, modlińska cz toruńska bo to inwestycje miejskie bądź rządowe (trasa toruńksa remontowana przez GDDKIA)

# cobra22

16.05.2010 11:33

A może zapytasz się swoich o Winnicę Północną. o Czajkę, Choszczówkę itd. Białołęka to nie tylko Ruskowy Bród i Ostródzka.

REKLAMA

# kiro

17.05.2010 08:06

Zarzuty do Gospodarności formuj jednoczesnie do Kaznowskiego .Razem rządzili .Jesli ty jako politolog twierdzisz że zmiana na lepsze w PO to Rabczon to ja widzę albo wyobrazam sobie Twoich rodziców .Do lekarza.W PO oprócz zabiegającego Jaworskiego i załatwiającego swoje sprawy ( chyba nazywa sie Dolczewski ) trudno znależć osobowość. Polecieli na fali entuzjazmu innych którzy chcieli pozbyć się krzyżowców z PiSu. Jeśli droga pójścia naprzód ma wyglądać jak np.Oracza -bezrobotny ,radny ,praca,mądralowanie.. lubTyburca-bezrobotny ,radny,praca ,mądralowanie.. to ja wolę te niby betony. Wiem co się po nich spodziewać. Moje zatem skromne prognozy wyborcze to : PO -poniżej 10 , PiS-4-6 ,SLD-4-6, Gospodarność 2-3.O Gospodarności można powiedzieć piszcie powoli klepsydrę.
Co do postaw oczekiwanych od radnych to przy okazji.

# cobra22

17.05.2010 09:51

Posłuchaj kiro- niegospodarny betonie, żebym ja nie wyobraził sobie twoich rodziców!Co znowu chcesz zostać lodożercą, brakuje ci tego, fuga też do ogarnięcia , jak za dawnych lat!

# mieszkaniec 80000

17.05.2010 12:46

Pełna kultura widzę. Gratuluję Panowie!

REKLAMA

# Trigger

17.05.2010 13:09

Kiedyś było lepiej, bo mieliśmy samorządną gminę więcej pieniędzy na inwestycje, więc i burmistrz lubił sobie po równym asfalcie jeździć, podziwiać szkoły i ładne, nowe osiedla. Teraz wszyscy się kulą jak psy przed Hanką, interes oby tylko dla siebie, a resztę zamieść pod dywan.

# mieszkaniec80000

17.05.2010 16:09

Muszę przyznać częściowo rację, ale myślę że i dzisiaj trochę skuteczniej można zawalczyć o nasz wspólny interes.

# 80001

18.05.2010 09:28

Niezależnie czy w partii czy poza partią - najważniesze są osobowości i zaangażowanie. Mówienie, czy Hanka rzadzi czy kto inny - to pierdolenie kotka za pomocą młotka. Gdyby radni z innych ugrupowań byliby aktywniejsi i PO nie miałaby za wiele mieć ruchu. Łatwiej jednak było im przyjąć postawę - nic się nie da zrobić.
Jerzy Smoczyński to jedyny facet z rady "z jajami". Kto posłucha co mówi i ma trochę oleju w głowie to zrozumie.

REKLAMA

# co ty chłopie gadasz?

18.05.2010 10:09

Smok może i miał jaja, ale mu je urwało jak stracił władzę. Obecnie jest jednym z najmniej aktywnych radnych, bez pomysłów na przyszłość dla dzielnicy, a nawet dla swojej Gospodarności. Żyje w przeświadczeniu, że wygra wybory. "Ja tu niedługo wrócę" - opowiada znajomym, którzy się z niego śmieją. To człowiek, który stracił 3,5 roku temu kontakt z rzeczywistością.
Jako radny w tej kadencji nie zrobił prawie nic, no chyba że dla szkoły w Kobiałce - to fakt, przytomnie reagował na błędy obecnie rządzących. Spodziewałem sie jednak znacznie wiecej po gościu, który 12 lat był burmistrzem.

# 80001

18.05.2010 10:56

No cóż widocznie, był na złym miejscu. Zapewnie przez nieszczęśliwy zbieg okoliczności, co? Chętni do wyrobienia własnego zdania mogą poczytać protokoły z sesji, chyba że zmienicie hi hi.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break