REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Potrzebuję prawnika

06.10.2016 10:19 klarson
Jestem w trakcie sprawy rozwodowej i mój prawie były mąż strasznie zaczął komplikować sprawę... nagle wymyślił sobie, że go "zdradzałam" i że on ma dowody... Porażka. Znacie dobrego prawnika w Warszawy? Nie zamierzam mu teraz odpuścić.
06.10.2016 10:42 #pawci
Ciężko to widzę teraz. Ogólnie, w rozwodach od dawna siedzi Pan Budrewicz z http://www.rozwod-warszawa.pl/ więc wato się skontaktować. Bardzo rzetelna osoba ;)
30.11.2016 13:52 Beata7
Miałam podobną sytuacje, były mąż komplikowal sprawe rozwodową, ale pomogła mi Pani Wioletta Szewczak. Profesjonalistka jesli chodzi o sprawy tego typu. Potrafi swoja wiedza wywalczyc wlasciwe prawa a jeszcze wesprze na duchu.
06.12.2016 12:49 MisiaKasia
W takim razie odezwij się do mecenasa Łukasza Słota który specjalizuje się w takich sprawach przy tym jest bardzo biegły w działaniach i subtelny jeśli chodzi o tego typu sprawy. Wygrasz, to gwarantowane
04.04.2017 10:54 margaretka
To faktycznie niezbyt miła sytuacja. Bez dobrego prawnika się nie obejdzie. Wiem, że Kancelaria Legitimus z Grodziska Mazowieckiego zajmuje się rozwodami http://prawnikgrodzisk.pl/ . Warto się skontaktować i ustalić szczegóły.
REKLAMA
28.04.2017 14:27 #Kamilkka
Zawsze możesz zerknąć do kancelarii samorajbiedulski.pl - specjalizują się głównie w prawie karnym ale może pomogą ...
22.03.2018 19:44 #Roksanka
pani mecenas Magdalena Grześkowiak- bardzo dobry adwokat ,a wręcz bym powiedziała ,ze najlepszy. Zajmuje sie właśnie prawem rodzinnym , rozwodami zwłaszcza tymi bardzo trudnymi .
23.03.2018 09:06 #witek.Rozkpoter
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
14.06.2018 20:45 #wi7262
skontaktuj się z www.piotrbanczyk.pl
16.09.2018 17:40 prawniczka
Prawników rozwodowych jest jak lodu; ja chyba najchętniej spytałabym o polecenie kogoś znajomego, a nie obcych na forum :( W ten sposób udało mi się znaleźć kogoś, kto zajmuje się takimi sprawami jak odpowiedzialność prokurenta... podatkowe
30.10.2018 15:32 Callas
Rozwody Poznań niestety ciągną za sobą podział majątku i przyznanie opieki nad dziećmi. We wszystkich tych procedurach może się przydać pomoc dobrej kancelarii prawnej. Mojej kuzynce pomogli adwokaci z kancelarii Adama Baszkowskiego, sprawę wygrali, dzieci są u niej, alimenty też wywalczyli.
17.11.2018 17:49 #Aśka
Bardzo dobra opinią cieszy się też kancelaria JST, mają tam świetnych prawników, doświadczonych i skutecznych- więc myślę, że warto spróbować zasięgnąć porady u nich.
27.11.2018 23:16 #Wojciwch=
polecam kancelarię JST z Warszawy, bardzo dobrzy prawnicy!
zajmują się prawem pracy i ZUS, prawem rodzinnym i prawem karnym
osobiście znam tylko pana Tomasza Tomaszczyka, natomiast jestem przekonany, że pozostali są równie świetnymi specjalistami
28.12.2018 00:05 #Irma
polecam kancelarię JST z Warszawy, zajmują się również prawem rodzinnym, a prowadzi ją adwokat Tomasz Tomaszczyk, specjalista prawa pracy i ZUS, bardzo dobry prawnik
28.12.2018 09:22 #nonlexis
z całym szacunkiem, ale dobra kancelaria nie potrzebuje takiej słabej reklamy na DARMOWYM portalu, wstyd, o czymś to swiadczy
REKLAMA
28.12.2018 22:14 #Janka22
Bardzo dobrym adwokatem godnym polecenia jest pani mecenas Magdalena Grześkowiak. Ma ogromne doświadczenie, żadnej przegranej sprawy. Poza tym w jej przypadku widać, że dla nie najważniejsze jest dobro i interes klienta.
29.12.2018 01:03 #Aśka
ja znam kancelarię JST, mają siedzibę na Alejach Jerozolimskich, wprawdzie osobiście znam tylko adwokata Tomasza Tomaszczyka, który zajmuje się prawem pracy, ale wiem, że sprawi prawa rodzinnego również prowadzą, proszę się skontaktować
18.01.2019 23:19 #Doris
oczywiście że JST, pan Tomaszczyk bardzo mi pomógł, nie dość, że uzyskałam odszkodowanie, to jeszcze wygrana sprawa bardzo pozytywnie wpłynęła na świadomość moich praw i pewność siebie! polecam
20.01.2019 23:27 #Krzysztof1
z jakiej dziedziny potrzebujesz? znam tą kancelarię
https://jstkancelaria.pl/
mają prawników od prawa pracy, rodzinnego i karnego, myślę, że warto się skontaktować
21.01.2019 15:01 #JuleczkaBed
Ja z JST akurat kojarzę tylko Pana Tomaszczyk ale słyszałam, że mają też świetnego specjalistę od prawa rodzinnego, a jak wiadomo podczas rozwodu warto mieć po swojej stronie kogoś zaufanego i zaangażowanego.
23.01.2019 10:00 #Wujek88
A o tym krakowskim adwokacie od...yszeliście? Podobno dobry z niego specjalista.
23.01.2019 17:18 #rabarek
reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????
30.01.2019 22:37 #Irek
też polecam kancelarię JST, jeśli potrzebujesz prawnika to tam na pewno znajdziesz z kilku dziedzin
30.01.2019 22:48 TomClanay
Wow. Współczuję Ci bardzo. Jeżeli chcesz naprawdę DOBREGO i kompetentnego prawnika to tylko http://moczydlowskiadwokat.pl/
20.08.2019 16:41 jjusti18
A czy korzystaliście może ze strony https://www.znajdzparagraf.pl ? Ponoć za pomocą jej można znaleźć dobrego prawnika w danym rejonie. Przede wszystkim to co najważniejsze, że serwis ten ułatwia znalezienie kogoś naprawdę kompetentnego, kto pomoże nam rozwiązać dany problem.
07.11.2019 13:29 #amit51
ja od lat korzystam z uslug www.piotrbanczyk.pl, szczerze polecam!
10.11.2019 17:17 #Gość1233
Polecam skontaktować się z kancelarią Pani Laskowskiej - https://www.adwokat-laskowska.pl/ Bardzo dobry prawnik, który już bardzo długo działa na rynku. Na podanej stronie można poczytać więcej o specyfice jej pracy.

42/3956 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - zniżki do 60%
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Wiarygodna i szybka oferta pożyczki Oferujemy prywatne pożyczki (od 4000 do 50 000 000 EUR) każdej osobie lub firmie, która chce i jest w stanie dokonać zwrotu wraz z odsetkami w wysokości 2% od żądanej kwoty i żądanego okresu bez depozytu. E-mail: rosedupenn@gmail.com

Inne nieruchomości sprzedam
 SPRZEDAM GARAŻ MUROWANY O POW.16,1 M2 PRZY UL.ŁABISZYŃSKIEJ 19 TEL: 600 870 919

Antyki
 Antyki meble obrazy srebra platery brązy porcelanę książki pocztówki szable bagnety orzełki ryngrafy medale odznaczenia tel. 601-336-063

Sprzedam
 Zapraszam do obserwacji sklepu na instagramie @btdstore_ !!!

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - przedsprzedaż
REKLAMA