REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Potrzebny deweloper

# KarolKicki

27.04.2021 11:23

Szukam dewelopera z Warszawy, który pomoże w wyborze mieszkania.

# UlkaCetra

30.04.2021 12:15

Zgłos się do Nexity. Sa bardzo pomocni. Trafilismy z mezem do nich z polecenia i nie zalujemy. Pokazali mieszkanie na osiedlu Wyczolki, bo było kilka ostatnich sztuk wolnych. Zalezalo nam na tym osiedlu bo było wolne mieszkanie z ogrodkiem.

# masjanna89

27.05.2021 20:31

Raczej to ty masz wiedzieć, od czego zacząć, ale okej, mogę Ci poradzić dewelopera Napollo http://napollo.pl/. Sama mam mieszkanie na Niemcewicza 17 i nic się tu nie dzieje, spokojna okolica. Dużo siedzę w domu, bo tak pracuję i wiem, że to nie byle budynek. Drobne naprawy się zdarzają, ale to jak wszędzie.

REKLAMA

# amaretto

29.05.2021 20:48

APM Development, https://www.apm-development.com.pl/, ma naprawdę bardzo ciekawą ofertę mieszkań - np. Apartamenty Nowy Tarchomin. Sprawdź sobie, oni budują fajne mieszkania w Warszawie w topowych lokalizacjach.

# ulekw

01.06.2021 18:17

Mam od wspomnianego napollo mieszkanie na Białołęce. Mogę pochwalić lokalizację, ale także i niską cenę, jak na tę okolicę. Nie spodziewałem się, że będzie tak dobrze. No i jeszcze nie miałem problemów z odbiorem żadnych. Mogę nazywać siebie szczęściarzem ;D
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe